Hangouts ile Sabit Telefon Hattını Aramak Artık Ücretsiz!

İnternet devi Google Hangouts kullananları sevindirecek bir yeniliğe imza attı. Google, terör saldırılarının yaşandığı Türkiye ve Belçika’yı kapsayacak şekilde Hangouts uygulaması üzerinden yapılan aramaları bugünden itibaren ücretsiz yaptı.

Google, açıklamayı resmi Twitter hesabından yaptı. Açıklamada bugün itibariyle Hangouts veya Google Voice üzerinden yapılan ‘sabit telefon’ aramalarını ücretsiz yaptığını duyurdu.

Hangouts’un iOS, Android veya masaüstü sürümü aracılığı ile haber alma özgürlüğü adına ücretsiz aramalar yapabilmek mümkün.

Bununla beraber Google, ayrıca Google Now kartlarında hükümetin oluşturduğu kriz merkezine nasıl ulaşılabileceği ile alakalı bazı bilgilere de yer verildi.

CEP TELEFONLARI DAHİL DEĞİL

Ücretsiz görüşmeleri sadece sabit hatlara yapabiliyorsunuz. Cep telefonlarını aramaya çalıştığınızda Google yine kullanıcılardan ücret talep ediyor.

Google Hangouts ile herhangi bir sabit numarayı dilediğiniz yerden bedava arayabilmeniz mümkün. Whatsapp’ta da internet olduğu sürece görüşme bedava olsa da, sadece Whatsapp aboneleri arasında görüşme sağlanabiliyor; ancak Hangouts’un bu özelliği sayesinde herhangi bir sabit numarayı bedava aramak mümkün.

 • Ana Sayfa Teknoloji Hangouts ile Sabit Telefon Hattını Aramak Artık Ücretsiz !  Ücretsiz görüşmeleri sadece sabit hatlara yapabiliyorsunuz.
 • Google Hangouts ile Türkiye’de Sadece Sabit Hatları Aramak Ücretsiz .  ve Belçika’da yaşanan terör eylemleri sonrasında bu servis üzerinden görüşme yapmak artık ücretsiz .
 • Belçika'da Hangouts üzerinden " sabit numaralara" yapılan aramalar artık ücretsiz !  Ev ve iş yerlerinde olan sabit telefon hatlarını aramanıza olanak sağlıyor bu ayrıcalık.
 • Google Hangouts artık Amerikan numaralarını ücretsiz aratmamaktadır. Arama   Web ile sabit hatları birbirine ücretsiz bağlamak.
 • Artık Hangouts uygulamanızdan cep telefonunuzun İnternet paketindeki dakikaları kullanmadan dilediğiniz ülkedeki telefon numarasını arayabilirsiniz.
 • Yalnız ücretsiz görüşmeleri sabit hatlara yapabiliyorsunuz.  Hangouts ’ta ise herhangi bir sabit telefon numarasını arayabilmek mümkün.
 • belçikadaki saldırı sonrası google hangouts üzerinden türkiye ve belçikadaki sabit hatları aramayı ücretsiz yaptı.  Türkiyedeki tüm sabit hatları ücretsiz arayabilirsiniz.
 • sabit telefon (ev ya da iş telefonları ) aramalarının artık ücretsiz olduğunu açıkladı.  Google Hangouts ile dilediğiniz yerden sabit hatları ücretsiz bir şekilde arayabilirsiniz.
 • Ücretsiz görüşmeleri sadece sabit hatlara yapabiliyorsunuz.  Google Hangouts ile herhangi bir sabit numarayı dilediğiniz yerden bedava arayabilmeniz mümkün.
 • Ücretsiz görüşmeleri sadece sabit hatlara yapabiliyorsunuz.  Google Hangouts ile herhangi bir sabit numarayı dilediğiniz yerden bedava arayabilmeniz mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir