Hangi Visco Yatak en iyisi?

En iyi Visco yatak hangisi ve full ortopedik yatak fiyatları nasıldır diye sorarsanız akıllı yatakları hakkındaki bu en son haberimizi okuduktan sonra yatak seçiminiz daha da kolay olacak.

Visco Yatak Nedir?


Viscoelastik sistemle emilen basıncın vücut ağırlığı karşısında şekil alarak vücudunuza göre şekil değiştirme özelliği olan yataklardır.

Viskoelastik Malzeme NEDİR?

Moleküllerinin sahip olduğu hareket yeteneği sayesinde kişiye özel tepki gösteren açık hücreli ve akıllı bir malzemedir. Basınç azaltıcı özelliği olan bu malzeme, ilk olarak NASA tarafından astronotların uzay yolculuklarında maruz kaldığı basınç ile başa çıkabilmeleri amacı ile geliştirilmiştir.

 

AKILLI YATAK VISCO

Uzay teknolojisi ile üretilen VISCO yataklar, üst yüzeyinde kullanılan viskoelastik malzeme ile basınç azaltıcı özelliğe sahiptir. İçeriğindeki hafıza hücreleri, vücut ile temas ettiği anda ısı ve ağırlığa bağlı olarak hareketlenmeye başlar.

Bu hareketlenme, yatak vücudun şekline ve yapısına göre ergonomik hale gelene kadar devam eder. Basınç azaltıcı etki sağlayan hafıza özelliği ile AKILLI YATAK olarak adlandırılır.

Vücuda tam uyum sağlayan AKILLI YATAKLAR, vücut üzerindeki basıncı azaltarak sağlıklı kan dolaşımına zemin hazırlar. Yataktaki istenmeyen dönme hareketlerini azaltır ve uyku kalitesini arttırır.

Sabah kalkıldığında aşırı yorgunluk ve ağrılara sebep olan olumsuz etkileri büyük oranda azaltabilmesi nedeniyle tıp doktorlarınca tavsiye edilen bir yataktır.

Visco yataklarda;

Ace kumaş, silikon elyaf, tela, sünger ve viskoelastik katmanlar kullanılıyor.

  • Ortopedik Visco Yataklar Burada.
  • Forumda yatak üretip satan kişiler var. Ortopedik visco yatak üretiyorlar.  Hangisi bütçenize ve size uyuyorsa onu alın hocam, şimdiden hayırlı olsun. İyi forumlar.
  • Rahat yatak iyi yatak mıdır? Hangi yatakta daha iyi uyunur? Yataklarda ne tür   Yatak Nasıl Seçilir. Visco mu lateks yatak mı tercih edelim? 175,816. kez izlendi.
  • Sizin için en iyi yatak nasıl seçilir sorunu cevaplayacağım  Bu yataklar ile rahat ve stressiz bir uyku ortamı sağlanır. Visko yatakları her birey tercih edebilir.
  • En iyi yatak markası hangisi ya da en rahat yatak hangi model diye soruyorsunuz ve  tabiî ki; çünkü visco yataklar vücut şeklini alabilen hafızalı sünger olarak da tanımlanır.
  • Ayrıca en iyi yatak modeli yoktur, boyunuza ve kilonuza uygun yatak vardır.  Tercihe göre visco yastıkları da düşünebilirsiniz.
  • tavsiye edersiniz,özellikle visco yatak kullananlar yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.
  • Visco yatak alacaklar kumaşın hava geçirgen özelliklerde olmasına özellikle dikkat etmeli.  Visco oranı düşük olabilir. Bu oranın ne kadar olduğuna iyi bakın.
  • En iyi yatakları araştırmaya karar verdim.  hangisi hangi yatağı tavsiye edersiniz işbir işbir yatak istikbal markalar öneri şikayet tavsiye tempur visco yatak yataş yatsan.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir