Hangi ürün hangi şehirde daha fazla satılıyor?

Online alışveriş ve e-ticaret ile aldığımız ürünlerin en çok satılan şehirlerini görmek ve medya veya reklam planlaması yapmak için data araştırıyorsanız Google’nın yeni servisi tam size göre.

Think With Google, diğer bilgilendirme servislerinin yanısıra Shopping Insights servisi ile hangi ürünün en çok nerede arandığını haritalı olarak izlemek mümkün hale geldi. Aylık arama arşivlerinin de listelendiği servisi e-ticaret sektörü ve reklamverenler çok kullanacağa benziyor.

 

Servisin sunduğu arama sonuçları haritası için buraya tıklayınız. Ayrıca Top Products servisinde ise en çok satan ya da araştırılan ürün listesini görmeniz mümkün.

Hangi ürün hangi şehirde daha fazla satılıyor?

Nestlé S.A. ya da Société des Produits Nestlé S.A., merkezi Vevey , İsviçre ‘de bulunan, dünyanın en büyük yiyecek ve içecek üreticisidir. Nestlé’nin ürün gamı içme suyundan bebek mamasına, kahveden süt ürünleri,şişelenmiş su, kahvaltılık tahıllar, kahve ve çay, şekerleme, süt ürünleri, eczacılık ürünleri,dondurma, dondurulmuş gıda, evcil hayvan gıda ve atıştırmalıklarına kadar uzanmaktadır.

Hangi Ürün Hangi Şehirde Daha Fazla Satılıyor? Özet Bilgiler

  • Hangi ürün hangi şehirde daha fazla satılıyor ? Haber Osman Güven  Ayrıca Top Products servisinde ise en çok satan ya da araştırılan ürün listesini görmeniz mümkün.
  • Bu sistemin en büyük dez avantajı kullanıcıların daha fazla bilgi bulma amaçlı diğer siteleri ziyaret etmesi gösteriliyor.
  • Giriş Tarihi: 13.03.2012 10:32 Güncelleme Tarihi: 11.09.2012 10:08. 4. 84. Hangi şehirde hangi takımın taraftarı daha fazla ? facebook. twitter.
  • Hangi şehirde hangi takımın taraftarı daha fazla ? Giriş Tarihi: 13.03.2012 10:32 Güncelleme Tarihi: 11.09.2012 10:08. 2.
  • Hangi şehirde en çok hangi otomobil markası satılıyor ? Merak edilen bu konuyu sizler için araştırdık.  Daha fazla Gündemden Haberler.
  • Hangi şehirde olmalısınız testimizde, kendinizi hangi Dünya şehrinde daha rahat hissedebileceğinizi, hangi şehre daha yakın olduğunuzu öğrenebilirsiniz.
  • İnternette ürün satarak nasıl para kazanılır? 1 Ne satmak istediğinizi belirleyin.  olması sebebiyle hem kazancınızı daha yüksek tutabilir hem de daha fazla ürün satabilirsiniz.
  • Giriş Yap Facebook ile Giriş. Aslında Hangi Şehirde Yaşamalısın?  6 Tem 2016 Yanıtla Beğen (0) Şikayet Et. Daha Fazla Yorum Göster.
  • Peki hangi şehirde en çok hangi markalar satıyor ? İşte yanıtı Etiketler: otomobil.  Daha Fazla Haber. Sağlık.
  • Pratik ve Özel Tasarım Bıçaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir