Hangi Marka HD Uydu Alıcısı Almalıyım?

Hangi marka HD uydu alıcısı almalıyım sorusuna cevap aradık sizler için. Artık evimizin bir ferdi haline gelen televizyonda kaliteli görüntü izlemekse lüx olmaktan çıktı. Uydu alıcılar ise bu kaliteli görüntüyü sağlayan en önemli cihazlar. HD bir görüntüye sahip olmak için öncelikle televizyonunuzun HD özellikli olması gerekmektedir. HD kalitesini televizyona Yansıtan ise uydu alıcısı yani receiverdır. Receiverınız ne kadar kaliteli ise televizyonunuzdaki görüntüde o kadar kalitelidir. Bizde sizler için araştırdık, Hangi marka HD uydu alıcısı almalıyız?


Radyo’dan, siyah beyaz televizyona, renkli televizyondan, HD televizyona, bir serüvendir televizyon tarihinin. Şuan 4k görüntü kalitesi çıksada hala ülkemizde yaygınlaşmamıştır. O yüzden günümüzde en kaliteli görüntü HD’dir. 1920*1080 pixel sayısına sahip olan High Definition bir çok televizyon kanalı tarafından kullanılmaktadır.HD görüntü izlemek için öncelikle televizyonunuzun HD özelliklere sahip olması ve tv kanalının HD yayın yapması gerekir. Son olarak en önemli mesele ise iyi bir HD uydu alıcısı edinmek. Bu konuda da sizlere yardımcı olmak için bir araştırma yaptık. İşte analizimiz…

Nextstar HD Uydu Alıcısı


Yılların verdiği tecrübeyle uydu alıcıları arasında bir adım önde olan nextstar, görüntü kalitesini en iyi yansıtan uydu alıcısıdır. Android smarT kartlarıda rahatlıkla okuyan Nextstar, yeni çıkardığı ürünlerle piyasadaki en çok satan uydu alıcısı markasıdır.

Goldmaster HD Uydu Alıcısı


Nextstar gibi yıllardır piyasada adından söz ettiren Goldmaster, başarılı görüntü kalitesiyle müşterilerini memnun etmektedir. Araştırmalarımıza göre Goldmaster’dan şikayet edilen konu ise HD kanallar arasında geçişte yavaş olması. Bu sizi rahatsız etmezse rahatlıkla satın alabileceğiniz bir marka.

Ülkemizde en çok tercih edilen güvenilir markalar arasında bu iki ürün ön plana çıkıyor. Piyasada yüzlerce marka yer almaktadır. Özellikle Çin mallarının ucuz fiyata yer aldığı piyasada güven konusunda ise düşündürücüdür.

a2, Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde Türkiye ‘de yayın yapan ulusal televizyon kanalıdır. a2’nin genel yayın yönetmeni Metin Ergen’dir.

  • Ücretsiz araştırma.Yılların tecrübesi ile güvenilir hizmet.
  • Receiverınız ne kadar kaliteli ise televizyonunuzdaki görüntüde o kadar kalitelidir.
  • ForumBu Bölümde Ara. hangi uydu alıcısını almalıyım ? 20 Cevap.  Rica ederim. 120 TL’ye Hdmi çıkışlı Sd uydu alıcısı satın alacağınıza Hd uydu alıcısı satın alın.
  • Hangi uydu alıcıyı almalıyım ? Eminim sizde evinizde yıllar önce aldığınız hd veya full  Tavsiye edebileceğimiz marka ise next, sunny gibi bilinen markaları almanız yönündedir.
  • Elbette yine bu rehberde halihazırda HD uydu alıcısına sahip olanlar ve yeni bir HD uydu alıcısı satın almak isteyenler için de ipuçları bulunuyor.
  • 2013 02 18 20:03:08 Hangi Uyduyu Almalıyım . bende uydu almayı düşünüyorum ama hangisini alacağımı  HD Uydu Cihazları Hangi Marka Alsam Acaba Diyenler Buraya.
  • HD , analog, dijital gibi terimler ne ifade ediyor? Uydu alıcısı alırken kanal sayısı, kurulum   HD uydu alıcısı alırken nelere dikkat etmeliyiz? 36,271. kez izlendi.
  • Hangisi sorusuna gelince marka önemli değil piyasada çoğu berbat .
  • led tv hangisi, hangi marka led tv almalıyım ?  Dahili Uydu Alıcı : Artık yeni nesil TV’ler dahili uydu alıcı ile satılıyor.  daha çok HD Ready, Full HD ve 4K seçenekleri çıkmakta.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir