Hangi Marka Fırın?

Fırınlar evhanımlarının vazgeçilmezidir. Yemeklerimizin lezzetini bir nebze de olsa fırına borçluyuzdur. İyi bir fırın sahibi olmak kadar, iyi bir fırın kullanıcısı da olmak gerekir. Özellikle eve alacağımız beyaz eşyalarda herzaman çok fonksiyonlu ve marka olanı tercih ederiz. Bir süre sonra ise fonksiyonlar size sıradan gelerek kullanılmaz duruma gelir. Geriye ise bir seçenek kalıyor fırın konusunda En iyi markalar hangisi? Hangi marka fırın almalıyım? biz de sizler için araştırdık. İşte en iyi fırın markaları…

Fırınlar günümüzde fonksiyonlarına ve çalışma prensiplerine göre beşe ayrılıyor. Bunlar; Ocaklı Fırın (Turbo Fırın), Davul Fırın, Mini Fırın, Ankastre Fırın, Mikrodalga Fırın.. Öncelikle bir fırın alırken ihtiyaçlarınızı iyi bilmeli ve ona göre seçim yapmalısınız, seçiminizden sonra marka konusuna geçebilirsiniz. Piyasada bulunan en iyi fırınlar;

Siemens Fırınlar

Avrupa’nın en büyük üreticilerinden olan Siemens, Alman menşelidir. Fırın piyasasında sağlamlığı ve pişirme özellikleriyle sektörün önde gelen markalarındandır. Gelişmiş servis ağı ile de tüketicilerine güven vermektedir. Yaptığımız araştırmalarda olumsuz yorumlara rastlamazken, özellikle pişirme konusundaki başarısı ve bununla birlikte kullanıcı memnuniyeti göze çarpmaktadır.

Termikel Fırınlar

Bir Türk malı olan Termikel, ilk yıllarda iyi ürünler çıkarmasına rağmen son yıllarda müşteri şikayetleri ile öne çıkan bir Türk üretici firmadır. Özellikle bir kez ürün alındıktan sonra servis konusunda hiçbir beklentinizin olmaması gerekiyor. Müşterilerden gelen şikayetlerin çok fazla olması nedeniyle, yakın zamanda piyasadan çekilecekleri de söylentiler arasında….Fiyat olarak da bir cazibesi bulunmadığından diğer markalara bakmanız sizin için daha faydalı olabilir.

Zanussi Fırınlar

İtalya’nın önde gelen markalarından olan Zanussi, ülkemizde pek duyulmasa da Avrupanın sayılı markalarından bir tanesi. Vestel aracılığı ile ülkemizle tanışan Zanussi, şık duruşu ve pişirme konusunda ki başarısı ile ülkemiz de kısa süre de yaygınlaşmaya başlayan bir üründür. Yaptığımız araştırmalar da olumsuz hiç bir tepki almazken, kullanıcıların yaptığı övgü dolu yorumlar avrupa daki başarısını gösterir nitelikte. Yeni yeni ülkemize girmesi nedeni ile servis konusunda terettüde düşenler, internetten servisler konusunda arama yapabilirler. Bizlerin yaptığı araştırmaya göre gayet başarılı bir servis ağına sahip olduğunu gördük. Ürünlerin tasarımları da gayet hoş. Fiyat performans olarak tavsiye edebileceğimiz kaliteli ürünleri var.

Hotpoint Ariston Fırınlar

İtalya’nın beyaz eşya devi Indesit Grubu, Hotpoint Ariston markasıyla avrupa ve ülkemizde pazarın en büyüklerinden birtanesi. Buzdolabı, çamaşır makinası gibi beyaz eşya konusundaki başarısını, fırın üretiminde de devam ettiren Hotpoint Ariston, servis ağı ve sağlamlığı ile müşterilerin beğenisini kazanmış durumda. Yaptığımız araştırmalarda tek tük servis sorunu yorumları ile karşılaşsakta müşteri memnuniyeti en çok dikkatimiz çeken husus oldu.

Arçelik Fırınlar

Ülkemizde üretilen Arçelik, beyaz eşya piyasasının başını çekmektedir. Kaliteli ürün ve yaygın servis ağı ile şuanda bir numaralı beyaz eşya konumundaki Arçelik, yurtdışında da gururumuz olmaya devam ediyor. Piyasa da en çok ürün satan marka olması en büyük referansımız. Müşteri memnuniyeti yaptığımız araştırmalarda dikkatimizi çeken en önemli husus oldu. Gelişmiş servis ağıyla en ücra yerleşkelere bile kısa sürede ulaşma başarısı göstren Arçelik, en çok tavsiye edilen ürün.

Hangi Marka Fırın?

Fırın, ısıdan yararlanmak için kullanılan bir araç. Fırın sözcüğü Anadolu ‘da bazı şivelerde hurun olarak kullanılmaktadır. Genelde yemek pişirmek için kullanılır. Fırınların çeşitleri vardır. Bunlardan bazıları evde olan fırınlar, mikrodalga fırın metalleri eritebilmek için yüksek ateşli fırınlar, ekmek fırınları ve kazanlar fırınlara örnektir. Fırınlar ile yemek ya da ekmek pişirilebilir, metaller eritilebilir, cam şişeler eritilerek tekrar kullanılabilir.

Hangi Marka Fırın? Özet Bilgiler

  • Hangi marka fırın almalıyım? biz de sizler için araştırdık.  Bunlar; Ocaklı Fırın (Turbo Fırın ), Davul Fırın , Mini Fırın , Ankastre Fırın , Mikrodalga Fırın ..
  • İtimat, tüm enerjisini sadece fırın ve ısıtıcı üzerine kullanan orta sınıf markalardandır.  Sizin için hazırladığımız “En Kaliteli ve Dayanıklı 7 Fırın Markası ” yazımızın sonuna geldik.
  • hangi marka önerirssiniz birde ikisi bütün olanları yoksa parça şeklindemi olanları almalıyım. 18 Ağustos 2011 12:02. kipri.
  • Günümüzün aktif ve hızlı şehir hayatı, bizi giderek küçülen evlerde yaşamaya mecbur kılıyor.
  • arkadaslar hangi marka ocak/ firin kullaniyprsunuz? 0. luxel marka tam boy inox ocakli firin gordum intrnette. fiyati butceme uygun.
  • ForumBu Bölümde Ara. Ocak Tavsiyesi (en iyi marka hangisi)?..  Set üstü almayı düşünüyorum,doğalgaza bağlayacağım.
  • En iyi Fırın Tavsiyesi 2017. Termikel 13110 FFD model fırın tavsiye edilebilir.  fonksiyonu ile Termikel hemen hemen hiç kullanıcı şikayetinin rapor edilmediği bir marka ve model.
  • En iyi pişiren ankastre firın sizce hangisi? Özellikle de franke ve siemens arasında çok kararsızım.
  • Mikrodalga, Mini, Ankastre, Turbo.
  • Ücretsiz araştırma.Yılların tecrübesi ile güvenilir hizmet.