Bu hafta (11 kasım) vizyona girecek filmler

Bu hafta da 6 yeni film vizyona giriyor. Bu filmlerin 3 tanesi yabancı, 3 tanesi de türk yapımı. Eğer bu hafta vizyona girecek filmleri merak ediyorsanız hazıladığımız detaylı incelemeyi okumanızı tavsiye ederiz. Yakın dönemde fantastik filmlerin sayısındaki artış dikkatimizi çekti. Bu haftada özellikle fantastik macera severler çok sevinecekler. Şimdi bakalım bu hafta hangi filmler vizyona giriyor?

 

Canavarın Çağrısı (A Monster Calls)

canavarin-cagrisi

12 yaşındaki Conor canavarlar ve peri masallarının fantastik dünyasına kaçmak üzeredir. Annesinin hastalığı ile ilgilenen Conor, aynı zamanda pek sempatik olmayan büyükannesi ile zaman geçirmek zorundadır. Bulunduğu okul eğitimden uzak ve zorbalarla doludur. Conor’un babası ise ondan binlerce mil uzakta, Amerika’ya yerleşmiştir. Conor bu korkutucu gerçeklerden uzaklaşmak için fantastik varlıkların hüküm sürdüğü hayal dünyasına küçük bir yolculuğa çıkacaktır. Bir gece saat tam 12.07 ‘de yatak odasının penceresinde beliren 13 metrelik porsuk ağacı, o geceden sonra her akşam aynı saatte Conor ‘u ziyaret etmeye başlar. Bu canavarın anlatacağı hikayeler vardır ve Conor’un bu hikayeleri dinleyip kafasında canlandırması konusunda ısrarcıdır.  Bu kadim, vahşi ve acımasız Canavar, Conor’un cesaret, inanç ve gerçeklik ile dolu yolculuğunda ona rehberlik edecektir.

 

Benim Adım Feridun

benim-adim-feridun

Uzun süreli bir ilişkinin içindeki Ersan artık sevgilisine ilgi göstermeyi ve romantik olmayı bırakmıştır. Uzun ilişkinin rahatlığının keyfini süren adam günün birinde uzun süreli sevgilisi Ayla tarafında terk edilince sudan çıkmış balığa döner. Birkaç hafta boyunca sevdiği kadını geri kazanmaya çalışsa da sonuç nafiledir. Ayla geri dönmeyi kabul etmez. Bunun üzerine artık ayrılığı kabullenmesi gerektiğini anlayan Ersan farklı bir yerin iyi geleceği umuduyla uzun zamandır gitmediği Erdek’teki çocukluğunun geçtiği eve gider. Ancak burada da aradığı teselliyi bulamayan Ersan sahilde dolaşırken yakınlarda bir düğün olduğunu fark eder. Bir şeyler için çıkma düşüncesiyle düğüne giren Ersan, düğündeki damadın babası tarafından yıllar önce küsüp Almanya’ya yerleşen kardeşinin oğlu Feridun sanılır. İlk başta bu rolden memnun olan Ersan ilk fırsatta kaçarım diye düşünürken damadın kuzeni Hayal’i görür. Geceyle birlikte ilginç ve komik olaylar da bir bir başına gelecektir…
Çağan Irmak’ın hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlendiği filmin başrollerinde Halil Sezai, Büşra Pekin ve Tarık Pabuçcuoğlu yer alırken filmin kadrosunda Suzan Aksoy, Güngör Bayrak, Kadriye Kenter, Defne Yalnız ve Özge Borak yer alıyor.

 

Geliş (Arrival)

gelis-arrival

Film, ordu dilbilimcisi Dr. Louise Banks’in hikayesini anlatıyor. Bir uzay gemisi dünyaya iniş yapınca dünya adeta sarsılır. Amaçlarının ne olduğu bilinmeyen uzaylılarla iletişim kurmanın yolları aranmaya başlar. Uzaylılarla iletişim kurması için ordu dilbilimcisi Dr. Louise Banks çağrılır. Doktora yardımcı olması için de fizikçi Ian Donnelly seçilir. İkilinin artık en önemli görevi uzaylıların barışçıl mı yoksa istilacı mı olduğunu belirleyebilmektir. Bu süreçte bir diğer zorluk da ordunun ısrarcı bir şekilde saldırı yanlısı olması olacaktır…
Başrollerine Superman’in sevgilisi Louis Lane rolünde boy gösteren Amy Adams ve Marvel’ın Hawkeye’ı Jeremy Renner’ı yerleştiren Arrival filminin yönetmen koltuğunda Sicario’nun yönetmeni Denis Villeneuve oturuyor. Filmin senaryosunu ise Elm Sokağında Kabus ve Son Durak 5’in senaryolarına imzasını atan Eric Heisserer yazıyor. Filmin kadrosunda Michael Stuhlbarg, Tzi Ma, Mark O’Brien ve Forest Whitaker da yer alıyor.

 

Hasret Bitti

hasret-bitti

Yıllardır Almanya’da gurbetçi olarak yaşayan Bitti ailesi, baba Halim Bitti’nin Alman damat korkusu nedeniyle yaptığı baskılar sonucunda Türkiye’ye kesin dönüş yapar. Aileyi Şahane Bitti’nin kardeşi, çocukların dayısı ve Halim’in kardeşi gibi sevdiği kayınbiraderi Çetin Ceviz karşılar. İsminin aksine son derece saf, iyi niyetli, biraz işgüzar ve beceriksiz bir genç olan Çetin bugüne dek herhangi bir düzen kuramamıştır. Hayattaki tek akrabaları olan ablası, eniştesi ve çocukların gelişine çok sevinir. Bundan sonra hep beraber olacaklardır. Çetin oldum olası küçük bir restoran açmak isteyen eniştesi için daha O Almanya’da iken harika bir yer bulmuştur. Üstelik sahipleri de çok iyi insanlardır; Amerika’da yaşayan iş adamı Mutlu Pektemiz ve onun güzel kız kardeşi Duru. Çetin ve Duru arasında kısa sürede bir aşk başlar. Ancak Duru’nun asıl kimliğini öğrenen Çetin büyük bir şok yaşayacaktır. Bu geçmişten gelen sırla herkesin hayatı değişecektir.

 

Kaptan Fantastik (Captain Fantastic)

captain-fantastic

Ben Cash, ABD’nin Kuzeybatı Pasifik ormanlarında, 6 çocuğu ile beraber bir kabinde medeniyetten izole bir hayat yaşamaktadır. Bu izole ortamda ebeveynlik, kendi doğrularını yaratmıştır ve çocuklar moderniteye karşı bir bağışıklık kazanamamışlardır. Ben, kendini çocuklarını büyük bir titizlikle hem fiziksel hem de entelektüel olarak yetiştirmeye adamıştır. Fakat karısı Leslie’nin ani ölümünün ardından bütün düzeni yerle bir olur, ve Ben, ailesini şehre getirmek zorunda kalır. Şehir medeniyeti içinde çocuklar şehirle, Ben ise ebeveynlik yöntemleri ile yüzleşmek zorunda kalacaktır. Çünkü Ben’in ebeveynlik anlayışıyla dünyanınki birbirine hiç benzememektedir.
Viggo Mortensen, George MacKay, Samantha Isler’ın başrollerinde oynadığı filmin yönetmeni ve senaristi ise Matt Ross.

Rus’un Oyunu

rusun-oyunu

 

Bu hafta vizyona girecek filmlerin sonuna geldik. Gelecek hafta vizyona girecek filmlerin de isimlerini paylaşalım.

Adam Mısın!,

Ayı Kardeşler 2: Büyülü Kış,

Bir Şey Değilim,

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?,

İkinci Şans,

Mezuniyet,

Ölüm Alfabesi: Kötülüğün Başlangıcı

 

 

 

Bu hafta (11 kasım) vizyona girecek filmler

November 11 is the 315th day of the year in the Gregorian calendar . There are 50 days remaining until the end of the year. This date is slightly more likely to fall on a Wednesday, Friday or Sunday than on Monday or Tuesday , and slightly less likely to occur on a Thursday or Saturday .

vizyona girecek türk filmler, vizyona girecek filmler cinemaximum, vizyona giren filmler 2016, vizyona girecek türk filmler 2016, vizyona girecek filmler 2017, yeni vizyona giren filmler full izle, eylül’de vizyona girecek filmler, vizyona girecek korku filmleri

Bu Hafta (11 Kasım) Vizyona Girecek Filmler Özet Bilgiler

  • 11 Kasım haftasında vizyona giren filmler arasında Geliş ve Rus'un Oyunu gibi merak edilen yapımlar mevcut. Bakalım bu hafta vizyona giren diğer filmler hangileri?
  • Vizyona gelecek filmler , çok yakında Türkiye'de gösterime girecek olan bütün filmlerle ilgili son bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.  Vizyona Gelecek Filmler . 10 Şubat 2017.
  • Ana Sayfa Vizyondaki Filmler 11 Kasım 2016 Vizyondaki Filmler ve Haftanın Filmi .  Bu hafta vizyona giren filmler tam sıralı listesi ve seçilmiş filmimiz aşağılarda
  • 11 Kasım haftasında vizyona giren filmler arasında Geliş ve Rus'un Oyunu gibi merak edilen yapımlar mevcut. Bakalım bu hafta vizyona giren diğer filmler hangileri?
  • Kas 11 , 2016 by Editör in VİZYONA GİRECEK FİLMLER . Bu hafta ikisi Türk, toplam beş film vizyona giriyor . Benim Adım Feridun.
  • Bu hafta vizyondaki filmler listesini sizler için hazırladık. 11 Kasım 2016’da vizyona 5 yeni film giriyor . İşte vizyona giren filmler !
  • Bu hafta da gösterime giren filmleri yine Gazete365 olarak sizler için derledik. İşte haftanın filmleri
  • 17 Kasım , 10:52'de eklendi, 19 Kasım , 10:15'te güncellendi.  Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 3'ü yerli 7 yeni film vizyona girdi .
  • hakkında bilgiler alıp, gelecek filmleri öğrenip şimdiden filmi izleyeceğiniz sinemayı seçebilirsiniz.  2 Hafta Sonra Vizyona Girecek Filmler . Recep İvedik 5 Recep İvedik 5.
  • Paylaşım. Tweet. Paylaşım. Paylaşım. Email. Yorum. Sinemaseverler için bu hafta 2’si yerli 5 yeni film vizyona giriyor … Benim Adım Feridun.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir