Güzelleşmek için Pratik Bilgiler!

Güzelleşmek için pratik bilgiler neler? Daha pürüzsüz bir cilde kavuşmak aslında çok da zor değil. Pratik ve küçük çözümler ile güzelleşebilirsiniz. Önemli olan bunları doğru zamanda, doğru şekilde uygulamak. İşte güzelliğinize güzellik katacak küçük ama önemli tüyolar…

Sivilcelere Yoğurtlu Çözüm!


Evde biraz sütle mayaladığınız doğal yoğurdu aknelerinizin üzerine sürün. Birkaç dakika bekledikten sonra bir parça pamukla silin. Ertesi gün akneden eser kalmadığını göreceksiniz.

Kendi toniğinizi kendiniz yapın


Bir çay bardağı içme suyunun içine iki damla mentol ya da lavanta esansı damlattıktan sonra buzdolabında soğutun. Bir parça pamukla yüzünüze uygulayın. Gözle görülür bir canlanma hissedeceksiniz.

Muz Maskesi!


Kuru saçları nemlendirmek ve canlandırmak için olgun bir muzu iyice ezin. Bir çay kaşığı badem yağıyla karıştırıp saçınıza friksiyon yaparak uygulayın. 20 dakika beklettikten sonra durulayın. Sonuca inanamayacaksınız.

Yağlı Saçlar

Saçı yağlı olanlara da bir tavsiyemiz var; aloe vera içeren bir parça saç jölesiyle aynı miktarda şampuanı karıştırın. Karışıma bir çorba kaşığı limon suyu katıp saçınıza uygulayın. En az iki haftada bir bu maskeyi yapın; saçınızın yağ oranı normale dönecek.

İçebildiğiniz kadar su için


Unutmayın! Cilt bakımı ve sağlıklı saç ve tırnaklar için su içmek şart. Günde en az sekiz bardak su vücuttaki toksinlerin atılmasını sağlıyor. Su aynı zamanda diyet listelerinin de vazgeçilmez ögesi.

Sağlıklı ve Güzel Dişler


Sağlıklı ve güzel dişlere sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, bir miktar sodayla hidrojen-peroksidi karıştırıp haftada bir kez bu karışımla dişlerinizi fırçalamak. Diş ve dişetlerindeki bakteri ve plaklara yaşam şansı tanımayacaksınız böylece.

Selülite Çözüm


Selülitle başınız dertteyse, selülitli bölgeye limon ya da greyfurt yağıyla masaj yapın veya yaptırın. Ancak ondan daha ilginç bir önerimiz daha var size. Piyasadaki selülit kremlerinin hepsinin içeriğinde kafein olduğunu biliyor muydunuz? Duş yaptığınız sırada, bir fincan ılık, kafeinli granül kahveyle selülitli bölgeye sıkı bir masaj yapın. Farkı hemen fark edeceksiniz.

Güzelleşmek için Pratik Bilgiler!

Web sitesi, web üzerindeki sayfalar; metin, görsel ve animasyon şeklinde ziyaretçisine bilgi aktaran veya hizmet sunan sayfaların tümünü kapsayan bir doküman topluluğudur. Ziyaretçiler bir web sitesine, HTTP veya HTTPS protokollerinde aşağıdaki bileşenlerden oluşan benzersiz bir adresi kullanarak erişirler:

 • www : World Wide Web
 • alanadi : Domain Name
 • com : TLD Top Level Domain yani üst seviye alan adı

Bu adres gerekli dosyalara ulaşımı ve sergilenmesi sağlanarak ziyaretçiye görsel sunum şeklinde hizmet verir. Ayrıca web siteleri çok güncel kullanılmamasına rağmen özel bir ip adresinden de sergileme hizmeti verir.

Web siteleri 1991’de geliştirilmeye başlandı. Daha sonra 30 Nisan 1993’te CERN tarafından WWW ön eki ile internet kullanıcılarının ulaşabileceği şekle getirildi. 12 Nisan 1993 tarihinde ODTÜ ‘den Ankara-Washington arasında kiralık hat ile Türkiye’de ilk internet bağlantısı gerçekleşti.

Güzelleşmek Için Pratik Bilgiler! Özet Bilgiler

 • Güzelleşmek için pratik bilgiler neler? Daha pürüzsüz bir cilde kavuşmak aslında çok da zor değil. Pratik ve küçük çözümler ile güzelleşebilirsiniz.
 • Bulunduğunuz Sayfa: ANA Sayfa / Kadın / Güzellik / Güzelleşmek İçin Pratik ve Kolay Uygulanabilir Çözümler.  — Dil Bilgisi .
 • İnternetten derlenen bilgileri size sunmaktadır. Sanal Ansiklopedi tadında bilgiler .  Güzelleşmek İçin Doğal Çözüm Önerileri.
 • Güzelleşmek için pratik bilgiler .
 • Bilgi Yuvası Bilginin Kaynağı. Arama: AnaMenü.  Sponsorlu Bağlantılar . Güzelleşmek İçin Doğal Çözüm Önerileri.
 • Güzelleşmek için yiyelim. Sorun: Güçsüz ve kırılan tırnaklar.  güzelle?mek için pratik bilgiler .
 • Evde yapabileceğiniz yüz maskeleri. • Yumurta, bal, yoğurt evimizde hemen her zaman bulunan yiyecekler.
 • " güzelleşmek için pratik bilgiler " ile Etiketlenen Konular. Doğum sonrası güzelleşmek için … 27 Ocak 2017 0 yorum.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir