Güzel Koksun Diye Arabaya Parfüm Sıktılar Ama Ölümden Döndüler

Arabaya parfüm sıktılar. Sonrada ateş yakınca kendilerini yaktılar. Erzurum’da eşi benzeri olmayan bir olay yaşandı. Araba ile gezen 3 arkadaş, aracın güzel kokması için parfğm sıktılar. Ancak sonra da sigara için çakmak yakınca alevler içinde kaldılar.

Bu ilginç olay 17 Şubat’ta Yakutiye’deki Sanayi Mahallesinde meydana geldi. Oto sanayide çalışan gençler, arkadaşları Ahmet İlker’in otomobiline bindiler. 3 arkadaş sokaklarda geziyorlardı. Gençlerden ikisi, araçtaki parfümü önce arabanın içine, sonra da şaka ile birbirlerinin üzerine sıktılar. Saniyeler sonrasında ise Ardından otomobili kullanan Ahmet sigara içmek için çakmağı yaktı. İşte ne olduysa o anda oldu. Arabanın içi bir anda alev topuna döndü.

Arabanın içinde alevler içinde kalan gençler ne olduğunu anlayamadı. Sürücü, hemen arabayı durdurdu. Üçü birden kendilerini arabanın dışına attı. Ama vücutlarının üst kısmının yandığını anladılar.

Hemen olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldılar. Sürücü Ahmet İlker, Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi’nde aytakta tedavi edildi. Ve taburcu edildi.  Diğer iki genç ise Yanık Tedavi Merkezi’ne yatırıldı. El ve yüzleri sargı bezi ile sarılan iki arkadaş Oğuzhan Kayaoğlu ile MuhammetKöksal, aynı odada tedavi altına alındı.

Yaşadıkları şoku atlatamayan Oğuzhan Kayaoğlu ile Muhammet Köksal, hala nasıl olduğunu anlayamadıklarını söylüyorlar. Ölümün eşiğinden döndüklerini anlatan gençler, “Otomobilin koltuk kılıfları da yandı, bağırmaya başladık. Ahmet otomobili durdurur durdurmaz kedimizi dışarı attık. Otomobil biraz daha hızlı olsa yanarak ölebilirdik. Çevreden gelenler bizi hastaneye kaldırdı. Şaka parfüm işi yüzünden az daha ölecektik” dediler. Doktorlar ise gençlerin sağlık durumlarının iyi olduğunu ve birkaç gün sonra taburcu olacaklarını söyledi.

 • Arabaya parfüm sıktılar . Sonrada ateş yakınca kendilerini yaktılar.  Araba ile gezen 3 arkadaş, aracın güzel kokması için parfğm sıktılar .
 • 3 arkadaş arabayla gezerken güzel kokalım diye parfüm sıktı .  Biz de bir tur atmak için bindik. Otomobilde parfüm görünce içerisi ' güzel koksun ' diye sıktık .
 • Oğuzhan Kayaoğlu, "Arkadaşımızın otomobille gezdiğini gördük. Biz de bir tur atmak için bindik. Otomobilde parfüm görünce içerisi ' güzel koksun ' diye sıktık .
 • Biz de bir tur atmak için bindik. Otomobilde parfüm görünce içerisi ‘ güzel koksun ’ diye sıktık . Bu sırada şaka olsun diye parfümü birbirimizin üzerine sıkmaya başladık.
 • Otomobil güzel koksun diye parfüm sıktıktan sonra sigara yakan gençler bir anda alev aldı.
 • Araba güzel koksun diye parfüm sıkıp ardından sigara yakan gençler bir anda alev aldı.  Otomobilde parfüm görünce içerisi ’ güzel koksun ’ diye sıktık .
 • Biz de bir tur atmak için bindik. Otomobilde parfüm görünce içerisi ' güzel koksun ' diye sıktık . Bu sırada şaka olsun diye parfümü birbirimizin üzerine sıkmaya başladık.
 • Biz de bir tur atmak için bindik. Otomobilde parfüm görünce içerisi ' güzel koksun ' diye sıktık . Bu sırada şaka olsun diye parfümü birbirimizin üzerine sıkmaya başladık.
 • Oğuzhan Kayaoğlu, "Arkadaşımızın otomobille gezdiğini gördük. Biz de bir tur atmak için bindik. Otomobilde parfüm görünce içerisi ’ güzel koksun ’ diye sıktık .
 • Türkiye'nin Parfüm Satış Sitesi. Şimdi İndirimli Parfüm Satın Alın.
 • Farklı Modelleriyle n11 'da.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir