Gülme Krizine Sokan En Komik Karne Capsleri!

En komik karne capsleri! Yeni bir eğitim öğretim sezonu daha geride kaldı! Öğrenciler karnelerine kavuştu. Milyonlarca öğrenci bir yıllık emeklerinin karşılığını aldılar. Ama bazılar var ki karneyi okulda bırakmayı tercih ederler. Sosyal medyada bugün en çok konuşulanlar arasında da karneler vardı. Birbirinden komik binlerce caps paylaşıldı. Bizde o capslerden en komik 20’sini sizin için listeledik…

Sen geç içeri geç 🙂

Bakışlar her şeyi anlatıyor 🙂

2 (4)

O yol bitmez 🙂

14 (3)

Frak var 🙂

18 (2)

Görmedim, duymadı, bilmiyorum 🙂

17 (3)

İtina ile belge hazırlanır 🙂

15 (2)

Kedi kesiliriz 🙂

20 (2)

Çalış çalış nereye kadar evladım 🙂

13 (4)

Eee o kadar da fark olsun de mi 🙂

12 (4)

Yazık adama

11 (3)

Kendinden emin 🙂

10 (2)

Geçmiş olsun

Kaç kaç 🙂

Sonuç: tabi ki not vermedi 🙂

İnfaz!

Gözler kalbin aynasıdır 🙂

Hain bedenci 🙂

Kimine tatil!

1 (1)

Kimine kabus !

Ah Nihat Hocam ah!!!

  • En komik karne capsleri ! Yeni bir eğitim öğretim sezonu daha geride kaldı!  Birbirinden komik binlerce caps paylaşıldı.
  • En komik karne capsleri ! Yeni bir eğitim öğretim sezonu daha geride kaldı!  Birbirinden komik binlerce caps paylaşıldı.
  • Ana Sayfa Böylesi Yok! Gülme Krizine Sokan En Komik Karne Capsleri !  Birbirinden komik binlerce caps paylaşıldı.
  • Okurken kendinizde kesitler bulabileceğiniz, güleceğiniz birbirinden komik karne capsleri .  Gülme Krizine Sokan Elin Oğlu Programı Replikleri. 1.9b. 1 yıl önce.
  • Sayfa : 5 foto galeri albumu.. Gulme krizine sokan karne gunu capsleri ! Sayfa : 10 foto galeri albumu.. Gulmenin Dibine Vuracanz Birbirinden Elenceli ve Komik Capsler .
  • video , 3gp, mp4 download, Gülme Krizine Sokan En Komik Karne Capsleri Bollywood Songs.
  • Birbirinden Komik Karne Capsleri . Okullar ara tatile girdi, karneler dağıtıldı.  Sizi Gülme Krizine Sokacak Belaltı 20 Karikatür. Nette Noluyo? 5 ay önce eklendi.
  • Kullanıcıların kendileirinin hazırladığı bu capslerin bazıları gülme krizine sokabiliyor bazılarıda aptal aptal ekrana baktırıp bu ne demiş burada dedirten cinsten olabiliyor.
  • İşte sosyal medyada karne gününe özel en komik capsler   10 Hikaye Öğrenciye Kredi Kartı Önerisi: Axess Exi26 Sizleri Gülme Krizine Sokacak 15 Vize ve Final Capsleri .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir