Gülme Garantili 10 Sosyal Medya Diyaloğu

Sosyal medya da olmasa ne olacak bilmiyorum. Yurdum insanı içindeki mizah yeteneğini ancak bu platformlarda sergiliyor. Nasıl diye sorduğunuzu duyar gibiyim. İşte Gülmekten Kırılacağınız 10 Sosyal Medya Diyaloğu;

Çok Önemli Çok :))

1

Para Para Para ! 🙂

Bişey Söyleyemiyorum 🙂

Ülkemin Mizahşörleri 🙂

Hıyar Lazım Sen Yetersin ! 🙂

Bu Kızla Evlencek Kocaya Ne Olcak Acaba 🙂

Bana Bile Baktıysan Boşver Kısa Sürdürelim 🙂

 

Bombayı Kimden Aldın 🙂

Yapsat 🙂

Sus Kardeşim Sus İyice Battın

 

Sosyal medya, Web 2.0 ‘ın kullanıcı hizmetine sunulmasıyla birlikte, tek yönlü bilgi paylaşımından, çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaşılmasını sağlayan medya sistemidir. Ayrıca sosyal medya; kişilerin internet üzerinde birbirleriyle yaptığı diyaloglar ve paylaşımların bütünüdür. Sosyal ağlar, insanların birbiriyle içerik ve bilgi paylaşmasını sağlayan internet siteleri ve uygulamalar sayesinde, herkes aradığı, ilgilendiği içeriklere ulaşabilmektedır. Küçük gruplar arasında gerçekleşen diyaloglar ve paylaşımlar giderek, kullanıcı bazlı içerik üretimini giderek arttırmakta, amatör içerikleri dijital dünyada birer değere dönüştürmektedir.

Zaman ve mekân sınırlaması olmadan , paylaşımın, tartışmanın esas olduğu bir insanî iletişim şeklidir. Sosyal medya platformlarında insanlarla buluşur ve iletişimde bulunursunuz. İnsanlara yardım eder, yardım alır, sorularına cevap verir ve kendi sorularınızı sorarsınız. Bu bakımdan sosyal medya resmi olmayan eğitim yollarından da bir tanesidir.

Teknoloji , telekomünikasyon, sosyal iletişimin kelimeler, görseller, ses dosyaları yolu ile sağlandığı bir yapıya sahiptir. İnsanlar hikâyelerini ve tecrübelerini bu bağlamda paylaştığı bir çerçeveye de sahiptir.

Sosyal medya, geleneksel medyada olduğu gibi tek bir noktadan çok sayıda kişiye yayın yapmaktan çıkarak, iletişim yönü açısından çoktan çoğa paradigmasına dayalı “kullanıcı kaynaklı medya” özelliğine sahiptir. Kullanıcı Kaynaklı Medya, geleneksel medyadan farklı olarak, içeriğin bizzat kullanıcılarının kendileri tarafından üretilmesine ve paylaşılmasına olanak yaratmaktadır . Sosyal medya aynı zamanda “Kullanıcıların Ürettiği İçerik” ve “Müşterilerin Ürettiği Medya” kavramlarını da ortaya çıkarmış, bu yapısıyla da ticari plandaki anlamını kazanmıştır.

Ama Andreas Kaplan ve Michael Haenlein’in 2010’daki tespitine göre Sosyal Medya; “Web 2.0 üzerinde ideolojik ve teknolojik içeriklerin, yapılanmaların kullanıcı merkezli bir şekilde üretilmesine ve geliştirilmesine izin veren internet tabanlı uygulamaların bütününe” denilmekte

  • Ana Sayfa Eğlence Gülme Garantili 10 Sosyal Medya Diyaloğu .  Nasıl diye sorduğunuzu duyar gibiyim.
  • Keyifli anlar yaşamanız için en güzel 10 sosyal medya diyaloğunu bir araya getirdim.  Bizi sosyal medyada takip edin.
  • Keyifli anlar yaşamak için bu diyalogları okumak yeterli  Ana Sayfa Galeriler Komik Gülme Komasına Sokacak 10 Sosyal Medya Diyaloğu .
  • Keyifli anlar yaşamanız için en güzel 10 sosyal medya diyaloğunu bir araya getirdim.  mobil medya haberlerinin yer aldığı haber paylaşımı sağlayan sosyal medya haber sitesi.
  • Bizi Sosyal Medyada Takip Edin.  Sosyal paylaşım sitelerinde en çok paylaşılan ve beğenilen gülme garantili 25 WhatsApp diyaloğu .
  • Facebook’un yanı sıra komik WhatsApp diyalogları da okuyanları gülme krizine sokabiliyor.  10 .
  • Sosyal paylaşım sitelerinde en çok paylaşılan ve beğenilen gülme garantili 25 WhatsApp diyaloğu ..  Son Zamanların En Çok Güldüren 18 Whatsapp Diyaloğu .. Komik 10 Efsane.
  • Fotoğraf: 10 / 18. Sosyal Medyanın Gülme Garantili En'leri.
  • Giriş Yap Facebook ile Giriş. Sosyal Medyada Yaşanan Keyfinizi Yerine Getirecek 17 Eğlenceli Diyalog .  9. Anlamlı 10 . Hüzünlü. 11. Haklısın. 12. Türk'cheye sahip çıkhalım.
  • Şarkıların Diyaloğu ( Gülme Garantili ). Ekleyen:system. Süre:01:15. Tarih:26.6.2014 09:30. İzlenme: 10 .429. Rating:0/5. © 2007 2016 Tüm Hakları Saklıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir