Gülben Ergen Erhan Çelik’e Canlı Yayında Sürpriz Yaptı! (VİDEO)

Gülben Ergen’den Erhan Çelik’e büyük sürpriz… Ünlü şarkıcı Gülben Ergen eşi Erhan Çelik’in konuk olduğu programa baskın yaptı. Erhan Çelik ise şaşkınlığını gizleyemedi.

Ünlü gazeteci Erhan Çelik CNN Türk’te Hakan Çelik’in sunduğu ‘Hafta Sonu’ programına katıldı. Gündem ve siyasetin konuşulduğu programda Gülben Ergen sürprizi yaşandı.

Ünlü sanatçı Gülben Ergen, canlı yayın sırasında aniden stüdyoya girdi ve eşi Çelik’in yanına oturdu. İlk kez canlı yayında bir araya gelen ikiliden Erhan Çelik’in, Ergen’in bu hoş ziyareti karşısında oldukça heyecanlandığı görüldü.

“ANNE GÜLBEN’E AŞIK OLDUM”

Çelik, programda ünlü sanatçı ile olan evliliği hakkında, “Gülben Ergen’i seviyorum ama evde eş, anne olan Gülben Ergen’e aşık oldum” itirafında bulundu.

Konudan bağımsız ve güvenilir kaynaklar kullanarak maddeyi geliştirebilir ve kayda değer olduğunu ispat edebilirsiniz. Maddenin kayda değerliği kanıtlanamazsa maddenin silme politikası gereğince hızlı silinmesi veya kayda değerliği tartışmalı ise silinmeye aday gösterilmesi yerinde olacaktır.

Bu madde Aralık 2016 tarihinden bu yana işaretli olarak durmaktadır.

Erhan Çelik , Türk haber sunucusu.

1977 yılında Polatlı’da doğmuştur. İlkokulu Polatlı’da okudu. Ortaokulu ve liseyi de Polatlı’da bitirdikten sonra üniversitede işletme tahsili gördü. 1990’lı yılların başında kurulan Polatlı televizyonunda haber sunmaya başladı.

1996 yılında TGRT Ankara Haber Bürosu’nda polis-adliye, gece muhabiri olarak işe başladı. Daha sonra Reha Muhtar ekibinde Show TV Ankara Haber Bürosu’nda çalıştı. Bu sırada Ankara Kocatepe’de Aczmendilerin yaptığı eylemi çekti. Sonra haberin yazılı kısmını yapan müdürlerinin yüzünden canlı yayında Reha Muhtar tarafından Show TV’den kovuldu.

2002 yılında Kanal 7’ye geçerek “Bu Kadar Olur” diye bir “reality show”, “İskele Sancak” programını ve Ahmet Hakan ’ın yerine ana haberi sunmaya başladı. 7 yıl bu görevine devam etti. Daha sonra 12 Nisan 2013 tarihinde Habertürk’de çalışmaya başladı. Eski spikerlerden Jülide Gülizar’dan diksiyon ve spikerlik üzerine dersler aldı.

Show TV’de Basın Kulübü programını ve Ana Haber Bülteni’ni sundu. 1 Ocak 2014 tarihiden itibaren de itibaren Habertürk Tv Genel Yayın Yönetmenliği görevine atandı. Bu görevinin yanı sıra Show Haber’in Genel sorumluluğunu bir süre devam ettirdikten sonra , 8 Temmuz 2014 tarihinde Show Haber’in Genel sorumluluğunu sona erdirmiştir. Ardından yine Temmuz ayında Habertürk Tv Genel Yayın Yönetmenliği görevine başladı. 05 Ocak 2015 tarihinde bu görevden istifa ettiğini açıkladı.Çelik 27 Temmuz’dan itibaren TRT 1 ekranlarında Ana Haber’i sunuyor.

  • Gülben Ergen , eşi Erhan Çelik ' e canlı yayında sürpriz yaptı . İkilinin heyecanlı halleri gözlerden kaçmadı.
  • Gülben Ergen ’den Erhan Çelik ’ e büyük sürpriz …  Ünlü sanatçı Gülben Ergen , canlı yayın sırasında aniden stüdyoya girdi ve eşi Çelik ’in yanına oturdu.
  • CNN TÜRK'te Hakan Çelik 'in sunduğu "Hafta Sonu" programına katılan Gazeteci Erhan Çelik ' e eşi ünlü sanatçı Gülben Ergen canlı yayında sürpriz yaptı .
  • İlk kez canlı yayında bir araya gelen ikiliden Erhan Çelik 'in, Ergen 'in bu hoş ziyareti karşısında oldukça heyecanlandığı görüldü.
  • Gülben Ergen , eşi Erhan Çelik ' e canlı yayında sürpriz yaptı .  Kendi video deneyiminizi yaşamak için hesap oluşturun veya giriş yapın.
  • İlk kez canlı yayında bir araya gelen ikiliden Erhan Çelik 'in, Ergen 'in bu hoş ziyareti karşısında oldukça heyecanlandığı görüldü. "Anne gülben ' e aşık oldum".
  • Gülben Ergen 'den Erhan Çelik ' e canlı yayın sürprizi .  ekrana dönüş sinyali veren gazeteci Erhan Çelik , CNN Türk'te canlı yayınlanan 'Hafta Sonu' programına katıldı.
  • Gülben Ergen , eşi Erhan Çelik ' e canlı yayında sürpriz yaptı . İkilinin heyecanlı halleri gözlerden kaçmadı.
  • Gülben Ergen , eşi Erhan Çelik ' e canlı yayında sürpriz yaptı .  Ünlü sanatçı Gülben Ergen , canlı yayın sırasında aniden stüdyoya girerek, eşi Çelik 'in yanına oturdu.
  • Gülben Ergen aniden canlı yayına girerek eşine sürpriz yaptı .  Erhan Çelik , CNN Türk'te Hakan Çelik 'in sunduğu " Hafta Sonu" programına katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir