Gözyaşlarıyla İzleyeceğiniz 10 Duygusal Yabancı Film

Gözyaşlarıyla izleyeceğiniz 10 duygusal yabancı filmi sizlere özel yazdık. Duygusal sinema filmi veya dram filmi izlemeyi seviyor ve hangi dram filmi en iyisi diye düşünüyorsanız yazımızın devamını çok beğeneceksiniz. Ayrıca sadece dram değil gözyaşlarınıza hakim olamayacağınız en duygusal aşk filmlerini de haberimizin detayında görme şansını bulacaksınnız.

Sweet November (Kasım’da Aşk Başkadır)

 

Bir aşk filmi klasiği olarak bilinen Sweet November (Kasım’da Aşk Başkadır); kanser hastası Sara’nın problemli dediği ev arkadaşı Nelson’la olan aşkını anlatıyor. Fakat Sara hasta olduğunu Nelson’dan saklıyor.

P.S. I Love You (Not: Seni Seviyorum)

 

P.S. I Love You (Not: Seni Seviyorum) konusu; mutlu bir evlilikleri olan Holly ve Gerry ‘nin hayatları bir gün Gerry’nin beyninde tümör olduğunu öğrenmeleri ile yarım kalır. Gerry ölmeden önce ileri tarihte gelmek üzere mektup yazar. Holly ise hayata bu mektuplarla tutunmaya çalışır.

The Notebook (Not Defteri)

 

The Notebook (Not Defteri) konusu; zengin kız ve fakir oğlan klasiği olsa da harika bir aşk hikayesidir.

Eternal Sunshine of Spotless Mind (Sil Baştan)

 

Eternal Sunshine of Spotless Mind (Sil Baştan) konusu; tamamen farklı iki karaktere sahip olan birbirine aşık iki kişinin aşkını anlatıyor.

Pride&Prejudice (Aşk ve Gurur)

 

Jane Austen’in efsane romanı Pride and Prejudice’den pek çok kez film olarak uyarlanan  Pride&Prejudice (Aşk ve Gurur) ; hem bir dönem filmi hem de muhteşem bir aşk filmidir.

In The Mood For Love (Aşk Zamanı)

 

Birbiriyle zamanla tanışan iki kapı komşularınnın yaşadığı aşkı anlatan In the Mood for Love filmi izlenmesi gereken en duygusal filmlerden biridir.

Talk To Her (Konuş Onunla)

 

Talk To Her (Konuş Onunla) ; aşk, yalnızlık ve iletişim problemleri gibi pek çok konuyu ele alıyor. Ayrıca cinsiyetler arası farklar da gayet iyi anlatılmış.

Titanic

 

Başrollerinde Leonardo DiCaprio ve Kate Winslet gibi efsane oyuncuların oynadığı harika bir aşk filmi olan Titanic; batırılamaz denilen gemide geçen bir aşk hikayesi.

The English Patient (İngiliz Hasta)

 

The English Patient (İngiliz Hasta); hastaya duyulan şefkat ve aşk gibi pek çok konunun iç içe ve harika eşlendiği bir duygusal film.

Casablanca (Kazablanka)

 

Tam bir klasik aşk hikayesi olan Casablanca (Kazablanka); II. Dünya Savaşı yıllarındaki bir kaçış hikayesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir