Görenleri Hayrete Düşüren Fotoğraf!

Sosyal medya bu fotoğrafı konuşuyor. Çanakkale’de ata binmiş savaşçıları andıran bulutlar görenleri şaşkına çevirdi.

Gelibolu’dan Çanakkale’ye doğru giden bir vatandaşın, gökyüzünde gördüğüne önce kendisi sonra da yanındakiler inanamadı.

Bulutlara hayran kalan vatandaş onlara bakmaya doyamadı. Daha sonra da cep telefonunu çıkardı. Ve atlı süvarilere benzeyen bulutları cep telefonuyla kaydetti. Ortaya da bu fotoğraf karesi çıktı.

Fotoğrafta arka arkaya dizilmiş atlı savaşçılar gözüküyor. Bu esrarengiz kareyi çeken vatandaş, fotoğrafı hemen sosyal medyada paylaştı. Tıpkı onun gibi internette de bu fotoğrafı görenler de şaşkınlıklarını gizleyemiyor. Kısa sürede yoğun ilgi gören ve çok sayıda paylaşım alan fotoğrafla ilgili bazı vatandaşlar, Çanakkale şehitliklerinin bulunduğu Gelibolu yarımadasında bu görüntünün son derece düşündürücü olduğu yorumunu yaptı.

Bazıları da fotoğrafa inanmakta zorluk çekti. Ve gerçek olup olmadığını sorguladı.

Öte yandan bu esrarengiz fotoğraf hala sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Bir çok kullanıcı kendi sayfasında bu fotoğrafa yer veriyor. Fotoğrafı çeken kişinin video halini de kaydedip kaydetmediği de merak ediliyor…

 

  • Sıradan bir fotoğrafın , fantastik bir yolcuğa çıkış öyküsü   ANA SAYFA / TASARIM/Yetenekli Photoshop Ustasının Görenleri Hayrete Düşüren Çalışmaları.
  • görüntüler olduğunu da söyleyebileceğimiz İlginç fotoğraflar galerisinin en seçkinleri için sayfayı aşağıya doğru kaydırınız.
  • Görenleri hayrete düşüren karavanlar. Giriş Tarihi: 06.02.2017 07:27 Güncelleme Tarihi: 06.02.2017 07:34.  Tüm fotoğrafları göster. Diğer galeriler.
  • Bu fotoğraflar bu sabah İstanbul'da çekildi: Görenleri hayrete düşürdü .  birlikte yoğun kar yağışının başladığı İstanbul'da, bir kişi denize girerek görenleri şaşkına çevirdi.
  • Neredeyse herkesin akıllı telefonlarında, çektikleri fotoğrafları düzenlemek için kullandığı programlar var. Basit bir örnek vermek gerekirse, instagram f.
  • Gerçekten Uçan Yılanlar Görenleri Hayrete Düşürüyor . Tweet. 39775 izlenme 07 Şubat 2017.
  • Bir yıldızın patlaması sırasında ortaya çıkan ele benzeyen görüntü , hayret uyandırdı.  sıradaki haber: {$ nextTitle $}. NASA'nın uzay fotoğrafı görenleri hayrete düşürdü .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir