Periscope’tan GoPro ile yayın nasıl yapılır?

Periscope yeni özelliği ile kullanıcılarını sevindirdi. Artık GoPro ile Periscope’tan canlı yayın yapabileceksiniz. Peki ama nasıl? Geçen yıla damga vuran canlı yayın uygulaması Periscope, bu yıla da bomba gibi girdi. Artık sadece telefon üzerinden değil harici bir kamerayla da Periscope’tan canlı yayın yapabileceksiniz.

Periscope’tan yapılan açıklamaya göre aksiyon kamerası GoPro sahibi olan kullanıcılar, artık canlı yayınlarını bu kamera üzerinden yapabilecek. Yani Periscope’tan canlı yayın yapabilmek için artık akıllı telefonu elinizde tutmanıza gerek yok.

 

Yeni özelliği sadece GoPro HERO4 ve iPhone ile kullanılabilecek. Peki bu özellik nasıl kullanılıyor?

İşte adım adım GoPro ile Periscop’tan yayın yapmanın yöntemi;

1- GoPro kameranızın WiFi özelliğini açık hale getirin ve video modunda olduğundan emin olun.

2- iPhone cep telefonlarınızda Periscope uygulamasını açın ve “Yayın başlat” (broadcast) butonuna basın.

3- GoPro simgesi ekranda otomatik olarak belirecek. Ve bir başlık yazarak canlı yayınınıza başlayabilirsiniz.


4- Canlı yayına geçtiğiniz anda ekrana çift tıklayarak GoPro ile İphone kamerası arasında geçiş yapabilirsiniz.

 

Periscope, iOS ve Android platformları için geliştirilen görüntülü canlı yayın uygulamasıdır.Uygulama, Kayvon Beykpour ve Joe Bernstein tarafından geliştirildi.Yayın hayatına başlamadan 2015 yılında Twitter tarafından satın alındı.

  • Zira artık GoPro ile Periscope yayını yapmak mümkün!  Günümüzün en popüler sosyal medya platformlarından birisi olan Periscope , her gün sayısız yayına ev sahipliği yapıyor .
  • Canlı yayın yapmak ve yayınları izlemek için Periscope ’un Android uygulamasını hemen indirin.  Ayrıca GoPro ile yaptığınız yayınlarda telefonun ekran kilidini kapatabilirsiniz.
  • GoPro HERO4 ile iPhone üzerinden periscope canlı yayın nasıl yapılır ?  3. GoPro otomatik olarak belirecektir. Böylece canlı yayınınıza bir isim vererek yayına geçebilirsiniz.
  • kullanıcılar, artık Periscope ’taki canlı yayınlarını bu kamera üzerinden yapabilecek .  Yeni özelliği GoPro HERO4 ve iPhone ile kullanılabilecek.
  • Artık GoPro HERO4 ile iPhone üzerinden Periscope 'te canlı yayın yapılabilecek .  Peki canlı yayını nasıl yapacaksınız? 1.
  • güvenli bir yerde saklamanın zamanı geldi.Yeni sistemin nasıl çalıştığını anlatalım   Ana Sayfa » Haber » GoPro Üzerinden Canlı Periscope Yayını Yapılabilecek .
  • Yeni sistemin nasıl çalıştığını anlatalım  Yazar Hakkında. Yorum Yapılmamış to “ Periscope artık GoPro üzerinden canlı yayın yapılabilecek ”.
  • Periscope 'a GoPro desteği geldi.  Periscope , GoPro ile uyumlu olarak çalışabilecek ve bu sayede aksiyon kamerası GoPro üzerinden canlı yayınlar yapılabilecek .
  • Periscope yayınları GoPro ile yapılabilecek . Haber Merkezi . 26 Ocak 2016.  Sonrasında Periscope uygulaması içerisinde GoPro seçeneğini görmeleri mümkün oluyor.
  • Periscope ile GoPro artık senkronize olarak çalışabiliyor. Böylelikle siz Periscope canlı yayını Go Pro ile yapabileceksiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir