Google’da Yapılan En İlginç Aramalar!

Google’daki en tuhaf aramalar! Günümüzde Google amca en büyük yardımcımız. Her şeyi ona soruyoruz. Cevaplarımızı ondan alıyoruz. Bunu yaparken de normal kelimelerle aramalar yapıyor olabilirsiniz; ama bazıları var ki cinayet işlemeyi düşünüp cesedi nasıl saklayacağını bile Google’a soruyor!

İşte Google’da yapılan en ilginç ve tuhaf aramalar…

 

Bir cesedi nasıl saklarım?


Ayda kaç kez aranıyor: Ortalama 1000 kez

Yapılan arama: Kedimin beni sevmesini nasıl sağlarım?


Ayda kaç kez aranıyor: Ortalama 390

Yapılan arama: Lady Gaga çıplak


Ayda kaç kez aranıyor: Ortalama 135 bin

Yapılan arama: Lady Gaga bir erkek mi?

null
Ayda kaç kez aranıyor: Ortalama 18 bin

Yapılan arama: Kedi flörtü


Ayda kaç kez aranıyor: Ortalama 110

Yapılan arama: Ona nasıl çıkma teklifi edebilirim


Ayda kaç kez aranıyor: Ortalama 15 bin

Yapılan arama: Cinayetten nasıl paçayı kurtarırım


Ayda kaç kez aranıyor: Ortalama 2 bin

Yapılan arama: Neden evlendim?


Ayda kaç kez aranıyor: Ortalama 40 bin

Yapılan arama: Sayısal lotoyu nasıl tuttururum ? 


Ayda kaç kez aranıyor: Ortalama 40 bin

Yapılan arama: İşimden nefret ediyorum


Ayda kaç kez aranıyor: Ortalama 22 bin

Yapılan arama: Google’ı nasıl kullanırım?

Ayda kaç kez aranıyor: Ortalama 1000

Yapılan arama: Noel Baba gerçek mi?

Ayda kaç kez aranıyor: Ortalama 60 bin 500

Yapılan arama: Erkeklerin neden memesi var?

Ayda kaç kez aranıyor: Ortalama 18 bin

Google , İnternet araması , çevrim içi bilgi dağıtımı , reklam teknolojileri ve arama motorları için yatırımlar yapan çok uluslu Amerikan anonim şirketidir. İnternet tabanlı hizmet ve ürünler geliştirir, ek olarak bunlara ev sahipliği yapar. Kârının büyük kısmını AdWords programı aracılığıyla reklamlardan elde etmektedir. Şirket, Larry Page ve Sergey Brin tarafından, Stanford Üniversitesi ‘nde doktora öğrencisi oldukları sırada kurulmuştur. İkili, sık sık “Google Guys” olarak anılmaktadır.

Google, ilk olarak, 4 Eylül 1998 tarihinde özel bir şirket olarak kuruldu ve 19 Ağustos 2004 tarihinde halka arz edildi. Halka arzın gerçekleştiği dönemde, Larry Page, Sergey Brin ve Eric Schmidt , takip eden yirmi yıl boyunca, yani 2024 yılına kadar Google’da birlikte çalışmak üzere anlaştılar. Kuruluşundan bu yana misyonu “dünyadaki bilgiyi organize etmek ve bunu evrensel olarak erişilebilir ve kullanılabilir hale getirmektir. Gayri resmi sloganı ise, Google mühendisi Amit Patel tarafından bulunan ve Paul Buchheit tarafından desteklenen ” Don’t be evil ” dır. 2006 yılında, halen şirket merkezi konumunda olan Mountain View , California ‘ya taşınmıştır.

Google’ın dünya çapında veri merkezlerinde bir milyondan fazla sunucuda çalıştığı, bir milyardan fazla arama isteğini işlediği ve kullanıcıları tarafından oluşturulan verinin gün başına yirmi dört petabayt olduğu tahmin edilmektedir. Kuruluşundan bugüne dek gerçekleşen büyüme hızı, şirketin temel web arama motorunun ötesinde ürünler, satın almalar ve ortaklıklar zincirinin meydana gelmesini sağladı. Şirket, Orkut , Google Buzz ve Google+ gibi sosyal ağ araçları ile elektronik posta hizmeti Gmail servisi gibi çevirmiçi verimlilik yazılımları sunmakta, ek olarak, web tarayıcısı Google Chrome , fotoğraf görüntüleme ve düzenleme yazılımı Picasa ve anlık mesajlaşma Google Talk gibi uygulamalarla masaüstüne kadar uzanmaktadır. Bunlar dışında, Android mobil işletim sistemi gelişimine öncülük yapmıştır. Cr-48 ana işletim sistemi olarak da bilinen yeni Google Chrome OS ,15 Haziran 2011 tarihinden beri, Samsung 5 Serisi ve Acer AC700 gibi ticari Chromebook ‘larda kullanılmaktadır.

Alexa , internette en çok ziyaret edilen web sitesi olarak ABD odaklı “google.com”‘u listelemektedir, YouTube , Blogger , Orkut gibi Google’a ait diğer siteler ve çok sayıda uluslararası Google sitesi ise en çok ziyaret edilen siteler arasında ilk yüz içinde yer almaktadır. Ek olarak şirket, BrandZ marka değeri veritabanı listesinde ikinci sırada yer almaktadır. Buna karşın Google, gizlilik, telif hakkı ve sansür gibi konularda eleştiriler almaktadır.

  • İşte Google ' da yapılan birbirinden ilginç aramalar ..
  • Günlük internet kullanımında hatırı sayılır bir yere sahip olan popüler arama motoru Google ’ da yapılan en ilginç aramalar listelendi.
  • Retro TV Teknoloji, Oyun, Bilim ve Hayata Dair Birçok Bilgiyi Derler ve Sizler İçin Sunar.
  • Google ' da Yapılmış En İLGİNÇ Aramalar . Beyin Kutusu. Abone olAbone olunduAbonelikten çık.
  • İşte googlede aratılan en ilginç kelimeler.  Ne ilginç aramalar var değilmi, sizinde varmı böyle karşılaştığınız ilginç aramalar , yorumlayın tartışmaya katılın.
  • Google da Yapılan En İlginç Aramalar . KEYİF. 25 Şubat 2016.  Google kurulumundan bu yana internet aleminin en gelişmiş arama motorudur.
  • Her ay düzenli olarak Google 'ın yapılan aramalardan benim siteme gönderdiği ilginç aramaları derliyor ve kendimce yorumlayarak sizlerle paylaşıyorum.
  • Google ' da yapılan en ilginç aramalar Siz Google ' da gayet makul kelimelerle aramalar yapıyor olabilirsiniz; ama bazıları var ki  İşte Google ' da yapılan en tuhaf aramalar ..
  • tarafından yapılan çalışma, Google ’ da aratılan en ilginç sorguları bir araya getirdi. Buna göre her ay en az bin defa “Ceset nasıl saklanır?” şeklinde bir arama yapılıyor .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir