Gizli SEO Teknikleri-1 (Anahtar Kelime Kullanımı)

Google’da 1. sayfaya nasıl çıkılır? Diye merak eden birçok takipçimiz var. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) bakımından kaliteli bir site iseniz var ise bu soruya kendinizcevap vermeye başlamışsınız demektir. Yeni bir site yaptınız veya yapacaksınız. Ama SEO bakımınan temel özellikleri tamamladığınızdan emin misiniz?

Seo dostu ve iyi planlanmış bir websitesi için sitenizde olması gereken 60 kontrolü bu yazıda bulacaksınız.

1- Anahtar Kelime Analizi (Keywords): İyi yazılmış, optimize edilmiş doğru anahtar kelimeleri kullanarak sayfalar oluşturmak son derece önemlidir. Siteniz için niş anahtar kelimeler bulmaya özen gösterin

2- Seçilen anahtar kelimelerinizin arama motorlarında ne kadar arandığını araştırın. Çok aranan ama rekabeti az olan kelimeleri seçin.

3- Oluşturacağınız içeriklerde yüksek kalite olmasına dikkat edin ve anahtar kelimelerinizi doğru yerlere yerleştirin

4- Sayfalarda veya içeriklerde benzersiz başlıklar kullanmaya özen gösterin. Aranan başlıkları anahtar kelime listenizden oluşturun.

5- Başlıklar, meta description alanlarında anahtar kelimelerinizi mutlaka kullanın. Çünkü H1 etiketi burada tanımlanır.

6- Başlık ve meta açıklamalarda içerik özetlerinizde görünür olsun.

7- Kullandığınız anahtar kelimelerinize ait kombinasyonlar kullanın (Örn. Telefon, akıllı telefon, telefonlar)

8- Eğer trafiği en önemli anahtar kelimelerden çekecekseniz. Sitenin ana description alanında bulunmasına özen gösterin.

9- Websitesi temasında kullandığınız css içindeki class dosyasında anahtar kelimenizi bulundurun.

10- Sayfanızda ağırlıklı olarak geçmesi gereken anahtar kelimelerinizi gereksiz yere abartmayın.

11- İçeriğin üst alanında anahtar kelimenizin sayfaya yayılmasına özen gösterin.

Gizli SEO Teknikleri-1 (Anahtar Kelime Kullanımı)

Arama motoru optimizasyonu, amacı web sitelerinin, arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek hedeflenen aramalarda yükseltilmesidir. İngilizcede ve Türkçede kısaca SEO olarak ifade edilmektedir. Bununla birlikte arama motorları, arama sonuçlarını listelerken algoritmik bir yapı kullanmaktadır. Bu nedenle web geliştiricileri; yazmış oldukları sayfaları bu ayrıntıya dikkat ederek oluştururlar. İnternetin ekonomik anlamdaki gücünün artması neticesinde hızla yaygınlaşmaya başlamıştır.

Gizli Seo Teknikleri-1 (Anahtar Kelime Kullanımı) Özet Bilgiler

  • Ana Sayfa Teknoloji Gizli SEO Teknikleri 1 ( Anahtar Kelime Kullanımı ).
  • Google'da 1 . sayfaya nasıl çıkılır? Diye merak eden birçok takipçimiz var.
  • size yardımcı olacak anahtar kelime araçları size anahtar kelime araştırmalarında faydalı olacaktır. Bedava 13 SEO Anahtar Kelime Araçları Ve Kullanım Yöntemleri.
  • Seo ’da sayfa içeriği hazırlarken en çok önem verilmesi gereken konuların başında hiç şüphesizki anahtar kelime kullanımları geliyor. Arama motorlarında daha iyi.
  • Gizli SEO Teknikleri 1 ( Anahtar Kelime Kullanımı ) haberpad / gizli seo te ime kullanimi /.
  • Anahtar Kelime Planlayıcı Kullanımı . Ekim 13 2016.  verebilir veya aranma hacmi ve kazancı çok düşük olan bir kelime için gereğinden fazla SEO çalışması yapabilirsiniz.
  • Gizli SEO Teknikleri 1 ( Anahtar Kelime Kullanımı ) haberpad / gizli seo te ime kullanimi /.
  • Böyle bir amaç için “ gizli anahtar kelimeler ” tekniği iyi bir çözüm sağlamaktadır.  Fakat burda kullandığımız her ikisinede giren bir durum fakat mantık olarak Black hat seo .
  • 18 Eyl 2014. Seo Teknikleri 001 | Exif Backlink.  hiç sesinizi çıkarmayarak görselinizin dağılmasını, paylaşmasını sağlayabilir, kendinize gizli gizli backlink sağlamış olursunuz.
  • Kurumsal SEO Danışmanlığı ile satışlarınızı arttırın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir