Giyilebilir Teknoloji: Cicret Bileklik özellikleri ve fiyatları

Cildinizi ekran olarak kullanmanıza imkan sağlayan Cicret Bileklik giyilebilir akıllı telefon özellikleri ve fiyatı ile çok şaşırtacak. Webrazzi’nin haberine göre Cicret Bileklik’in üretimi için 700 bin Euro’ya ihtiyacı var.

Giyilebilir tekoloji ürünleri giderek hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmeye başlıyor. Akıllı saatler, akıllı gözlükler derken artık bunların hepsi bizim için sıradanlaştı. Ancak bu teknolojiler her ne kadar tüketiciyle buluşmuş olsa da, belli bir standardı yakalamış olmaktan uzaklar.

Paris merkezli bir tasarım stüdyosunun üstünde çalıştığı giyilebilir teknoloji ürünü, rakiplerinden bir hayli farklılaşıyor. Cicret adını taşıyan bu akıllı bileklik, aslında bir projeksiyon görevi görüyor. Akıllı bileklik Circet, derinizin üzerine yansıtma yaparak, akıllı telefonunuzun ana ekranın bir yansımasını size sunuyor ve akıllı telefonun neredeyse tüm fonksiyonlarıyla kullanabilmenizi sağlıyor.

Yakınlarınızda olan akıllı telefonunuza uzaktan bağlanan bileklik sayesinde akıllı telefonunuza bakmanıza gerek kalmadan telefonunuzu yönetmeniz mümkün oluyor. Böylece maillerinizi okurken, mesaj yazarken, haritaya bakarken veya müzikçalarınızdan müzik değiştirirken derinizin üzerine yansıyan bu ekranı kullanabiliyorsunuz.

Cicret şu an için Android işletim sistemi için beta aşamasında. Ürünün hemen aşağıdan izleyebileceğiniz videosunda da kullanım alanları ve Android işletim sistemli bir telefonu, kullanıcıların bileklik aracılığıyla kendi ciltlerine yansıttıklarını görebilirsiniz. İçinde Bluetooth teknolojisi bulunan cihazın, titreşim gibi özellikleri de bulunuyor ve piyasaya çıktığında 10 farklı renk seçeneğine sahip olacak.

Cicret, şu anda uygulamalarını tüm platformlara geliştirmek ve akıllı bilekliğin üretimi için bağış topluyor. Paylaşılan rakamlara göre Cicret’in uygulamalarının tüm platformlara geliştirilebilmesi için şirketin 300 bin Euro‘ya, akıllı bilekliğin üretimi için ise tam 700 bin Euro‘ya ihtiyacı var. Kısacası toplamda 1 milyon Euro’luk yatırım arayışında olan şirket, şu anda hedeflediği tutarın %15’ine topladığı bağışlarla ulaşmış.

 • sağlayan Cicret Bileklik giyilebilir akıllı telefon özellikleri ve fiyatı ile çok şaşırtacak. Webrazzi’nin haberine göre Cicret Bileklik ’ in üretimi için 700 bin Euro’ya ihtiyacı var.
 • tasarım stüdyosunun bir ürünü olan Cicret Bileklik , giyilebilir teknolojinin yavaş  (2.4 milyon lira) ihtiyacı var ve bunun % 30 'u toplanmış durumda. Fiyatı için kesin bir bilgi yok.
 • Cicret akıllı bileklikler giyilebilir teknolojinin son harikası olarak karşımıza çıkıyor.
 • sağlayan Cicret Bileklik giyilebilir akıllı telefon özellikleri ve fiyatı ile çok şaşırtacak. Webrazzi’nin haberine göre Cicret Bileklik ’ in üretimi için 700 bin Euro’ya ihtiyacı var.
 • bir ürünü olan Cicret Bileklik , giyilebilir teknolojinin yavaş yavaş hayatımıza…  (2.4 milyon lira) ihtiyacı var ve bunun % 30 ‘u toplanmış durumda. Fiyatı için kesin bir bilgi yok.
 • Diğer cep telefonu/PDA markaları ve aksesuarları için Cep Telefonu & Aksesuar, Giyilebilir Teknoloji ,Akıllı Saat & Aksesuar,Akıllı Bileklik , göz atın.
 • Giyilebilir Teknoloji . Akıllı Bileklik .  Cicret bilekliğin oldukça iddialı olan videosunda da bahsedildiği gibi bilekliğin fiyatının 700$ civarında olacağı tahmin ediliyor.
 • Paris merkezli bir tasarım stüdyosunun üstünde çalıştığı giyilebilir teknoloji ürünü, rakiplerinden bir hayli farklılaşıyor.
 • Giyilebilir teknolojiler artık insan hayatının bir parçası olmaya başladı.  Akıllı Bileklik Fiyatları . Akıllı bilekliklerin , akıllı telefonlar ile yapılan hemen her şeyi yaptığı söylenebilir.
 • Bu yazıda tanıtacağım Cicret Akıllı Bileklik de giyilebilir teknoloji ürünlerinden biri.  Başlangıç fiyatı 379 dolar düşünülüyor.
 • Her Zevke Uygun Bileklikler 9.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir