Gelmiş Geçmiş En İlginç 18 Facebook Kapak Fotoğrafı

Görenlerin “hadi canım” dedikleri en ilginç 18 Facebook kapak fotoğrafını sizler için derledik.

Allah’tan Kaskı Takmış

Anneciğim…

Şemsiye Önemli Tabi

Ya Kafadan Kapsaydı!

Ne Zararı Var Güzelim Balonların?

İnsanın Kendine Aşık Olması Bu Olsa Gerek

Eee Yani? :))

İnsanın Çevresindekilere Uyum Sağlaması Ne Güzel!

Adama Bak Yakıyor Ortalığı!

Hayaller Ve Gerçekler!

Oh Ne Ala!

Jurassic Park’a Hoşgeldiniz

Sinerji Dediğin İşte Budur!

Yorumsuz!

Kızım Dikkat Etsene

Bi Bırakın da Rahatça Uçsun Hayvan

Çok Ayıp Çok!

Aman Sakın Bırakma 🙂

Vikipedi, kullanıcıları tarafından ortaklaşa olarak birçok dilde hazırlanan, özgür, bağımsız, ücretsiz, reklamsız, kâr amacı gütmeyen bir internet ansiklopedisi . MediaWiki yazılımı kullanılarak hazırlanmaktadır. Sürekli eklemeler ve değişiklikler yapıldığı için hiçbir zaman tamamlanmayacağı varsayılmaktadır.

Kurucularından, Jimmy Wales Vikipedi’yi, “Dünya üzerindeki her insana kendi dilinde, en üst kalitede, bedava bir ansiklopedi oluşturma ve dağıtma uğraşısı” olarak tanımlamaktadır.

Vikipedi sözcüğü, viki ve pedi kelimelerinin birleşiminden oluşur. “Viki”, Hawaii dili ‘ndeki “wiki wiki” sözcüğünden türetilmiştir. “Pedi” ise, Antik Yunan Medeniyeti’nde “kapsamlı kültürel eğitim sistemi” anlamına gelen paideia kelimesinden gelmektedir.

  • Ana Sayfa Eğlence Gelmiş Geçmiş En İlginç 18 Facebook Kapak Fotoğrafı .   18 Allah’tan Kaskı Takmış. 17Anneciğim… 16Şemsiye Önemli Tabi.
  • En İlginç Çöp Adam Facebook Kapak Fotoğrafları . Mar 18 .
  • Facebook kapak fotoğrafları . Giriş Tarihi: 20.02.2015 10:49 Güncelleme Tarihi: 20.02.2015 10:51.  facebook . twitter. gplus. . Tüm fotoğrafları göster.
  • asgari düzeyde Photoshop yeteneğinden yararlanarak ilginç kapak fotoğrafları yapan kızın işleri tam burada!  Facebook Kapak Fotoğraflarından Sanat Yapan Kızın 11 Eseri.
  • Yüzündeki ifadeden ciddi bir nedenle buraya gelmiş olduğunu görülebiliyordu.  Fotoğraftaki kızın ismi Kim Phuc.  1 . 8 b19116 Şubat, 18 :22.
  • Facebook kapak fotoğrafı , kendi profil fotoğrafınızla ilişkili olduğunda çok daha ilginç olabilir.  Dünyadaki Gelmiş Geçmiş En Zengin 25 Kişisi.
  • Facebook 'a giriş yaparak, En İlginç & Komik Şeyler'in daha fazla içeriğini gör.  Fotoğraflar .  27 Ağustos 2011 ·. Gelmis Gecmis En Ilginc Gol.
  • FOTO GALERİLER. En anlamlı Cuma mesajları. Tasarım harikası müthiş ürünler. 2015'in en iyi seyahat fotoğrafları . 'Vurur yüze ifadesi' capsleri.
  • Zaman tüneline uygun olarak facebook kapak resimleri kullanıcıların ilgisini çekti. Kullanıcılar facebook kapak fotoğraflarını yenilemek için arayışa girdi.
  • En Yeni Facebook Kapak Fotoğrafları Resimleri Karışık İlginç Karizmatik Havalı Garip Komik.  ilginc kapak (17) 720 X 265 42 KB. ilginc kapak ( 18 ) 851 X 315 28 KB.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir