Gelecekten Geldiğini Düşüneceğiniz Ürünler

Bu dijital ölçek, kullanmadığınız zaman içindeki ürün ne kadar ise kendini o kadar küçültür.

Bu renk değiştiren buz küpleriyle içeceklerin görünümü tamamen değişecek.

 

Bu araç, telefonunuzun üzerinde 3D hologramlar tasarlamanızı sağlar.

 

Çaldığında kendini düşüren bu alarm sayesinde hiçbir zaman geç kalmayacaksınız.

Üçgen bardak sehpaları, ışığıyla etrafı aydınlatıyor.

Tek dokunuşla tuz ve karabiber öğüten aparat.

Başka galaksiye gitmeden önce giymeniz gereken ayakkabılar.

Çantanızı aydınlatan ışık

Mısır patladan yuvarlak mikrodalga

3 saniyede ateşinizi ölçüyor..

Kediniz için bir saklanma yeri

Toksit içermeyen bu aletler sayesinde ayakkabı kokusundan kurtuluyorsunuz.

Hoparlör çok güzel değil mi?

Sonik dalgalarla yüzünüzdeki bütün makyajı temizleyen alet

Renkleri hisseden robot

Bu raf, geri dönüşümlü ürünlerden elde edildi.

Gelecekten Geldiğini Düşüneceğiniz Ürünler

John Titor, zaman yolculuğu yapıp 2036 yılından geldiğini öne süren bir kişidir. 2000 – 2001 yıllarında çeşitli internet haber sitelerine belirsiz, çoğunun yanlışlığı kanıtlanabilen bilgiler yollamış, yakın gelecek hakkında öngörüler ve yaşadığı zaman hakkında bilgiler vermiştir.

Gelecekten Geldiğini Düşüneceğiniz Ürünler Özet Bilgiler

  • Gelecekte herkesin 7 gün 24 saat ulaşabileceği otomatik terapisti olacak.  Gelecekte kasırgalar, kasırga kovutucu uçak filoları ile kontrol altına alınabilecek.
  • Her an, her saniye biranda öleceğini bilmek ve kurtuluşunun olmadığını bilmek ve geleceği düşünmek   Bu dönüm ve bitiş noktalarında düşünülür genelde gelecek . Ne yapacağım.
  • Gelecek herkesin merakla beklediği ama kimsenin nasıl olacağını bilemediği bir karmaşa. Sadece tahminler yapılabilir, öngörülerde bulunulabilir.
  • İçeriden bilgi aldığı iddialarına karşı yanıtı ise kimsenin beklemediği şekilde geldi ; 'Ben 2256 yılından geliyorum , bu ekonomik kriz ortamını ve yaşanacakları biliyordum'.
  • Geçmiş şimdi gelecek . Geçmişi düşünmek , geçmişe takılı kalmak çok kolay.  Çoğu zaman bu ikisi arasında gider gelir aklımızdaki düşünceler. Peki şimdi?
  • Geleceğin Teknolojisi İçin Füturistik Tahminler. Fütürizm gelecek ile ilgili analizler yapıp zaman içerisinde nelerin değişeceği üzerine fikir yoran bir akımdır.
  • “Biraz Bencil Olun ve Geleceğinizi Düşünün ”.  Türkiye’de sürdürülebilirlik ve iş dünyası deyince aklımıza ilk gelen isimlerden biri hep Akçansa Genel Müdürü Hakan Gürdal oluyor.
  • Gelecegin Meslekleri Geleceğin meslekleri nelerdir?  Dünyada bu mesleğe ilgi giderek artıyor. Geliştirilen ürünler için alınan patentler, bu işi yapanlara yüksek kazanç sağlıyor.
  • Bu benceyi yazmamın nedeni savaş iddiaları. Çünkü bu adam 2000 01 aralarında internet aracığı ile bize 2015'te 3.dünya savaşının çıkacağını söylemişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir