Game Of Thrones’un Kamera Arkası Görüntüleri

Game of Thrones kamera arkası görüntüleri nasıl? Fenomen dizi Game Of Thrones 6. sezonda da nefesleri kesmeye devam ediyor. Game Of Thrones’un yayınlanan son bölümünün kamera arkası görüntülerini mutlaka izlemelisiniz!

Televizyon tarihinin en çok izlenen dizilerinden biri olan Game of Thrones, 6’ıncı sezonunda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Sezonun 9’uncu bölümüyle televizyon tarihine damga vuran dizi, epik savaş sahneleriyle bütün izleyicileri kendine hayran bırakmıştı.

 

Battle of the Bastards isimli bölümde, Starklar ile Boltonlar arasındaki savaşı konu eden dizi unutulmaz sahneler barındırıyor. Devasa bir prodüksiyon işleminden geçen bölümün çekimlerinden görüntüler de, en az bölüm kadar etkileyici. Bu epik sahnelerin nasıl çekildiğini görünce, bölümün etkisi kat kat artacak.

https://youtu.be/B93k4uhpf7g

Game of Thrones , David Benioff ile D. B. Weiss tarafından yaratılan fantastik televizyon dizisidir. Dizi, ABD televizyon kanalı HBO ‘da yayınlanmaktadır. George R. R. Martin ‘in epik fantezi serisi Buz ve Ateşin Şarkısı ‘ndan uyarlanmış olan dizi, adını serinin ilk kitabından almaktadır. Kuzey İrlanda, Malta, Hırvatistan, İzlanda ve Fas’taki mekanlar ile Belfast ‘taki bir stüdyoda çekilmektedir. İlk bölümü, 17 Nisan 2011 tarihinde HBO’da yayınlanan dizinin altıncı sezonu tamamlanmıştır. Beşinci sezonun ilk dört bölümü internet korsanları tarafından sızdırılmıştır. Altıncı sezonu 24 Nisan 2016’da başlamış, 26 Haziran 2016’da sona ermiştir. HBO tarafından yedinci sezon onayını almıştır.

  • 25 Eki 2016 tarihinde yayınlandı. Game Of Thrones gerçekleri   Game of Thrones ' un kamera arkası yayınlandı Süre: 1:27. Al Jazeera Turk 14.661 görüntüleme.
  • Lannister'lar size hiç bu kadar sempatik gözükmemiştir. Game of Thrones ' un 4.
  • Giriş Yap Facebook ile Giriş. Sizi Gülmekten Yerlere Yatıracak Game of Thrones Kamera Arkası Görüntüleri .
  • Altıncı sezonu için artık günler saymaya başlayan HBO'nun efsane dizisi Game of Thrones 'tan kamera arkası görüntüler yayınlandı.
  • GerçekGündem tarafından paylaşılan Game of Thrones komik kamera arkası görüntüleri videosunu Dailymotion üzerinde izle.
  • Dünyayı kasıp kavuran dizi Game of Thrones ' un son bölümünde büyük bir savaş oldu. Dizinin yapımcısı HBO, savaş görüntülerinin nasıl çekildiğine dair teknik detayları paylaştı.
  • Game of Thrones ' un Eğlenceli Kamera Arkası Görüntüleri Game of Thrones ' un 6. sezonundan eğlenceli kamera arkası görüntüleri .
  • Baştan belirtelim de. Türkiye’de en fazla izlenen yabancı dizilerden birisi olan, Game Of Thrones harika senaryosu ve efektleriyle izleyenleri kendine bağlıyor.
  • Game of Thrones oyuncularının kamera arkasında ne kadar eğlendiklerinin kanıtı ve çekimlerin en eğlenceli anları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir