Game of Thrones’u Herkesten Önce Obama İzleyecek

Game of Thrones’u ilk Obama izleyecek. Milyonların yeni bölümlerini merakla beklediği Game of Thrones’un 6. sezon 1. bölümünü ilk ABD Başkanı Barack Obama izleyecek. Dizinin yapımcısı, Obama’ya 24 Nisan’da yayınlanacak ilk bölümünün özel bir kopyasını gönderdiklerini açıkladı.

Dünyanın en çok izlenen dizilerinden biri olan Game of Thrones’un 6. sezonu için geri sayım başladı.

Milyonlarca Game of Thrones’un (Taht Oyunları) hayranı yeni bölümü dört gözle bekliyor. İlk bölümü izlemek için milyonlar can atıyor ama biri var ki çok şanslı. Çünkü dizinin 6. sezonunun ilk bölümünü yayınlanmadan günler önce ilk o izleyecek. O kişi ABD Başkanı Barack Obama’dan başkası değil.

Serinin yazarları yaptıkları açıklamada Obama’dan gelen istek üzerine ABD Başkanına serinin özel bir kopyasının gönderileceği duyuruldu.

 

Dizinin yazarlarından David Benioff olayı esprili bir şekilde şu ifadelerle anlattı: “ABD Başkomutanı (ABD Başkanlarının bir diğer ünvanı) size ‘bölümü önceden izlemek istiyorum’ derse ne yapabilirsiniz?”

Daha önce dizinin kopyalarını yayın tarihinden önce eleştirmenlere ve gazetecilere gönderen yapımcı şirket HBO özellikle geçtiğimiz yıl yaşanan korsan olaylarının ardından bu uygulamaya son vermişti.

Bu sebeple Obama, seriyi ekip haricinde izleyen ilk kişi olacak. Son zamanlarda sosyal medyayı etkin bir biçimde kullanan Obama’nın diziyi izledikten sonra spoiler verip vermeyeceği ise şimdiden merak konusu.

Jon Snow öldü mü?

“Game of Thrones”

un 6. sezonunun 2. fragmanı yayınlandı. 2 dakikalık fragman yine nefesleri kesiti. Game Of Thrones yeni fragmanı rekor kırdı.  Dizinin yeni sezonun ikinci fragmanı bir kaç gün içinde 11 milyondan fazla izlendi.

Dizinin 6’ncı sezonu 24 Nisan’da ABD’de gösterime girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir