Game of Thrones 6. Sezon Yeni Fragmanı Yayınlandı!

Game Of Thrones’un 6. sezonu ne zaman başlayacak?
Game of Thrones’un yeni sezon öncesi son fragmanı yayınlandı. Dünyaca ünlü dizinin yeni sezonu için artık geri sayım başladı. 6. Sezonun ilk bölümü 24 Nisan’da yayınlanacak.

Dünyaca ünlü “Game of Thrones”un 6. sezonunun ilk bölüm son fragmanı yayınlandı. 30 saniyelik fragman yine nefesleri kesti.

Game of Thrones son fragmanı

Game of Thrones (Taht Oyunları) hayranları dizinin 6. sezonu ile 24 Nisan Pazar günü buluşuyor. Yeni sezona sayılı günler kala yapım şirketi HBO yeni bir fragman daha yayınladı. Savaş sahnelerinin yer aldığı fragman, ABD’li aktör Peter Dinklage’ın canlandırğı Tyrion Lannister karakterinin “Nereye gidersen git, her zaman seni öldürmek isteyen birileri olacak” sözleriyle başlıyor.

Jon Snow Öldü Mü?

Game Of Thrones’ın yeni sezon öncesi yayınlanan fragmanları izlenme rekorları kırdı. Dizinin yeni sezonuna dair en çok sorulan soru ise Jon Snow öldü mü? John Snow, hayranları 24 Nisan’daki ilk bölümde ekran karşısında olacaklar. Ve bu sprunun cevabını öğrenmiş olacaklar. Öte yandan dizinin ilk bölümünü ise yayınlanmadan önce ilk olarak ABD Başkanı Barack Obama izledi.

Game of Thrones , David Benioff ile D. B. Weiss tarafından yaratılan fantastik televizyon dizisidir. Dizi, ABD televizyon kanalı HBO ‘da yayınlanmaktadır. George R. R. Martin ‘in epik fantezi serisi Buz ve Ateşin Şarkısı ‘ndan uyarlanmış olan dizi, adını serinin ilk kitabından almaktadır. Kuzey İrlanda, Malta, Hırvatistan, İzlanda ve Fas’taki mekanlar ile Belfast ‘taki bir stüdyoda çekilmektedir. İlk bölümü, 17 Nisan 2011 tarihinde HBO’da yayınlanan dizinin altıncı sezonu tamamlanmıştır. Beşinci sezonun ilk dört bölümü internet korsanları tarafından sızdırılmıştır. Altıncı sezonu 24 Nisan 2016’da başlamış, 26 Haziran 2016’da sona ermiştir. HBO tarafından yedinci sezon onayını almıştır.

  • Game of Thrones : 6 . Sezondan Yeni Fragman Geldi! Arwen. 12 Nisan 2016. HBO, Game of Thrones ’un 6 . sezonundan yeni fragmanı yayınladı .
  • Dizinin 6 . sezon tanıtımları devam ederken, geçtiğimiz günlerde dizinin 6 sezonu için yeni fragman yayınlandı .  Game Of Thrones 6 .
  • Yeni Fragman GeldiGame of Thrones 'un 6 . Sezonundan Yeni Fragman Geldi.  Merakla Beklenen Game Of Thrones 'un 6 . Sezon Fragmanı Yayınlandı onedio .
  • Game of Thrones ’un 6 . sezonuna ait yeni bir fragman daha yayınladı . 11 Nisan 2011 yılından bu yana gösterimde olan dizinin geçtiğimiz günlerde 6 .
  • Bu defa ise 1 dakikanın altında hazırlanan bir video ile Game of Thrones 6 . sezon fragmanı yayınlanmış oldu.
  • Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş. John Snow öldü mü? soruları artık yeni gelen bu fragmanla son buluyor.
  • " Game Of Thrones 6 . Sezon Fragmanı " HBO tarafından yayınlandı .  E posta. Email adresine yeni bir şifre gönderilecek.  6 . Sezon fragmanı HBO tarafından yayınlandı .
  • Dünyaca ünlü dizi ' Game of Thrones 'un 6 . sezonuna ait yeni fragmanı , izleyicilerin beğenisine sunuldu.
  • Game of Thrones ’un yeni fragmanı yayında: Jon Snow geri dönecek mi? Yeni fragmanı bugün yayınlanan Taht Oyunları’nın Nisan ayında başlayacak olan 6 .
  • Game of Thrones 6 . sezon fragmanı büyük merakla beklenen dizinin yeni bölümleri hakkında ipuçları vermeye devam ediyor. Dizi 24 Nisan'da yeni sezonuna başlayacak.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir