Game Of Thrones 6. Sezon 2. Fragmanı Yayında! Jon Snow Öldü Mü?

Game Of Thrones yeni fragmanı rekor kırdı. Dünyanın en çok izlenen dizilerinden biri olan Game Of Thrones’un 6. sezonu ne zaman başlayacak? Dizinin yeni sezonun ikinci fragmanı saatler içinde 5 milyondan fazla izlendi. Dizinin yeni sezonuna dair en çok sorulan soru ise Jon Snow öldü mü?

“Game of Thrones”un 6. sezonunun 2. fragmanı yayınlandı. 2 dakikalık fragman yine nefesleri kesiti.

George R. R. Martin’in epik fantezi serisi “Buz ve Ateşin Şarkısı”ndan uyarlanan dizinin yeni sezon fragmanı youtube’da izlenme rekoru kırdı. Fragman yayınlandıktan kısa bir süre sonra 5 milyondan fazla izlenme başarısı gösterdi. Yeni fragmanda dizinin neredeyse bütün karakterleri yer alıyor. Herkesin en çok merak ettiği konu ise Jon Snow ile alakalı. Dizinin beşinci sezonunun son bölümünde saldırıya uğrayan John Snow’un ölüp ölmediği merak ediliyor. Yeni sezon öncesi yayınlanan dizi özetinde bütün soru işaretlerini ortadan kalkmışa benziyor.

John Snow, hayranlarını üzen sinopsiste, “Jon Snow ölür. Daenerys güçlü bir adamla tanışır. Cersei kız kardeşini tekrar görür.” ifadeleri yer aldı. yeni fragmanında John Snow’un cesedini gösteren bir sahneyle başlaması sinopsisteki iddiaları kanıtlar nitelikte.

Game of Thrones”un 6. sezon ilk fragmanı

Game of Thrones”un 6. sezonunun ilk bölümünün 24 Nisan’da yayınlanacak.

 

Game of Thrones , David Benioff ile D. B. Weiss tarafından yaratılan fantastik televizyon dizisidir. Dizi, ABD televizyon kanalı HBO ‘da yayınlanmaktadır. George R. R. Martin ‘in epik fantezi serisi Buz ve Ateşin Şarkısı ‘ndan uyarlanmış olan dizi, adını serinin ilk kitabından almaktadır. Kuzey İrlanda, Malta, Hırvatistan, İzlanda ve Fas’taki mekanlar ile Belfast ‘taki bir stüdyoda çekilmektedir. İlk bölümü, 17 Nisan 2011 tarihinde HBO’da yayınlanan dizinin altıncı sezonu tamamlanmıştır. Beşinci sezonun ilk dört bölümü internet korsanları tarafından sızdırılmıştır. Altıncı sezonu 24 Nisan 2016’da başlamış, 26 Haziran 2016’da sona ermiştir. HBO tarafından yedinci sezon onayını almıştır.

  • Jon Snow Öldü Mü ?  “ Game of Thrones ”un 6 . sezonunun 2 . fragmanı yayınlandı.  Yeni fragmanda dizinin neredeyse bütün karakterleri yer alıyor.
  • Game Of Thrones 6 . sezon 2 . fragmanı HBO'nun sitesinde yayınlandı.  Jon Snow 'un cesedinin gösterildiği sahne ile başlayan fragmanda ; ' Jon Snow ölür.
  • Anasayfa» Fragman » Game of Thrones 6 . Sezon 2 . Fragmanı Yayınlandı.  bilgilerin yer aldığı diğer videoda hem ölen bazı karakterleri hem de Jon Snow ’a dair bilgileri görmüştük.
  • Jon Snow ,'Kızıl Kadın' tarafından hayata döndürüldü.  en çok takip edilen dizilerinden olan Game Of Thrones 'un 6 . sezonunun 2 .bölümünü izleyenler şaşkına uğradı.
  • İşte GTO hayranlarını heyecanlandıran o fragman : Etiketler: Game , Of , Thrones , 6 ., sezon , 2 ., fragmanı , Jon , Snow , öldü , mü ?, 36 okunma.
  • İşte GTO hayranlarını heyecanlandıran o fragman : Etiketler: Game , Of , Thrones , 6 ., sezon , 2 ., fragmanı , Jon , Snow , öldü , mü ?, Tarih: 12.04.2016 16:00:02.
  • " Game Of Thrones "un 6 . sezonuna sayılı günler kala yayınlanan ikinci fragmanı heyecan uyandırdı.  Jon Snow ölür. Daennerys güçlü bir adamla tanışır".
  • GAME OF Thrones 6 . SEZON FRAGMANI. Yeni sezonla ilgili en merak edilen soruların başında , 5.
  • Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisi yeni fragmanı yayınlandı Game of Thrones yeni fragmanında Jon Snow öldü mü sorusunun yanıtı belli oldu .
  • Hatta biz de Jon Snow ’un nasıl geri döneceğine dair bir yazı hazırladık.  Ayrıca poster Game of Thrones ’un 6 . sezonunun Nisan ayında başlayacağını da tekrar hatırlatıyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir