Galatasaraylı Forvetin Babası Ankara’daki Patlamada Vefat Etti!

Dün akşam Ankara’da gerçekleştirilen hain saldırıda gelen haberlere göre 37 kişi hayatını kaybetti. Hayatını kaybedenler arasında Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Umut Bulut’un babası da olduğu haberi geldi. Patlamada yaşanan acılar ve haberin detayları..

Dün Akşam Başkent Ankara’da gerçekleştirilen bomba yüklü aracın patlatılmasıyla onlarca vatandaşımız hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden vatandaşlar arasında Galatasaraylı Umut Bulut’un babasının da olduğu gelen bilgiler arasında. Şimdiye kadar Galatasaraylı yöneticilerden ya da Umut Bulut’dan herhangi bir açıklama gelmedi.

Galatasaray dün akşam Ankara’da Gençlerbirliği ile karşılaştı. Ne manidardır ki Galatasaray maçının bitmesinin hemen ardından yapılan patlamada Galatasaraylı futbolculardan Umut Bulut’un babasının da hayatını kaybedenler arasında olduğu haberi geldi. Bu haber başta Umut Bulut olmak üzere sarı kırmızılı camiayı da yasa boğdu.

Umut Bulut’un babası Kemal Bulut2un maçı izlemek için Ankara’ya geldiği ve maç bitiminde evine dönerken saldırıya uğradığı belirtildi. Haberi Umut bulut’un akşam 23:00’da aldığı bilgisi geldi. Haberi aldıktan sonra Umut Bulut aceleyle Ankara’ya gitti.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir