Galatasaray Taraftarı Tepki Gösterdi Yönetim Geri Adım Attı!

Galatasaray basketbol takımının kombine fiyatlarına indirim yaptı. Sarı kırmızılı takımın yönetimi, taraftarının yoğun tepkisi üzerine basketbol takımının kombine fiyatlarında geri adım attı.

Galatasaray Kulübü, erkek basketbol takımının 2016-2017 sezonundaki iç saha maçları için satışa çıkarılan kombine kartlarda, taraftarların eleştirileri dikkate alınarak indirim yapıldığını açıkladı.

AYRIM YAPILMAYACAK

Bugün alınan karara göre tüm kombinelerde herhangi bir Euroleague yada Türkiye Ligi ayrımı yapılamayacak.

YÜZDE 50 İNDİRİM

16 Mayıs tarihine kadar bu sezon kombine sahibi olanlara öncelik sağlanacak. 3 Haziran 2016 tarihine kadar ise basketbol kombinesi almak isteyen herkes açıklanan resmi rakamlar üzerinden yüzde 50 indirimli olarak koltuk sahibi olacak.

EN UCUZ BİLET 1300 LİRA OLARAK AÇIKLANMIŞTI

Ve dün açıklanan Euroleague paketinde en ucuz sezonluk kombine kartı 1300 lira idi.

ÖĞRENCİ İNDİRİMİ DE VAR

Sarı kırmızılı yönetim, Galatasaray’ın okuyan ve genç taraftarına özel bir indirim daha sağladı. Öğrenci kimliğini ibraz eden Galatasaray taraftarı kombine kartını 1300 değil 350 liraya alacak.

SATIŞ 3 HAZİRAN’A KADAR

Açık satış 3 Haziran’a kadar sürecek ve yüzde 50 indirim uygulaması bu tarihten sonra sona erecek.

İşte Kombine Fiyat Listesi

Galatasaray futbol takımı, Galatasaray Spor Kulübü ‘nün Süper Lig’de mücadele eden futbol takımıdır. Galatasaray Spor Kulübü’ne ait olan Galatasaray AŞ tam adıyla Galatasaray Sportif ve Sinai Yatırımlar A.Ş, Galatasaray Spor Kulübü Profesyonel Futbol Takımı’nın sahibidir. Galatasaray Spor Kulübü’nün 1997 yılında şirketleşme sürecine girmesinin ardından kurulmuştur. Hisselerinin %55,03’ü Galatasaray Spor Kulübü Derneği’ne aittir, %44,96’sı Borsa İstanbul ‘da halka açıktır.

1905 yılında Ali Sami Yen ve arkadaşları tarafından, öğrenci oldukları Galatasaray Lisesi ‘nde kurulan kulübün ilk spor dalıdır. Şu ana kadar 20 kez Süper Lig şampiyonu olmuş, 17 kez Türkiye Kupası ve 15 kez de Türkiye Süper Kupası kazanmış; 2000 yılında da UEFA Kupası ‘nı ve UEFA Süper Kupa ‘yı kazanmıştır. Galatasaray, ayrıca Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu tarafından yapılan “Dünyanın en iyi futbol kulüpleri” istatistik çalışmasında, 2000 Ağustos ayı en iyi takımı 2001 Ocak ayında ise puan sıralamasında 1. sıraya yükselerek ayın lideri olmuştur.

Galatasaray 1999-00 sezonunda UEFA Şampiyonlar Ligi gruplarını 3. olarak bitirdikten sonra, katıldığı UEFA Kupası ‘nı yenilmeden kazanan tek takımdır. 1999-2000 yılında, UEFA Kupası finalinde İngiltere ‘nin Arsenal FC kulübünü penaltılarda 4-1 yenerek, bir Avrupa Kupası kazanan ilk ve tek Türk futbol kulübü olmuştur. Galatasaray aynı yıl; Süper Kupa ‘yı da Real Madrid ‘i 2-1 yenerek kazanmıştır. Avrupa’da en fazla başarı yakalamış Türk takımı olan Galatasaray’ın kazandığı UEFA Kupası ve Süper Kupa dünyada büyük bir başarı olarak görülmüş, böylece Galatasaray adı tüm dünya tarafından tanınan bir marka haline gelmiş ve kulüp dünya çapında büyük bir taraftar topluluğu kazanmıştır.

 • Ana Sayfa Spor Galatasaray Taraftarı Tepki Gösterdi Yönetim Geri Adım Attı !  Sarı kırmızılı yönetim , Galatasaray ’ın okuyan ve genç taraftarına özel bir indirim daha sağladı.
 • kombine fiyatları sonrasında taraftarının tepkisini çekmişti. Galatasaray yönetimini geri adım attı .  oluşturmak üzere yönetim olarak pek çok yeni proje üzerinde çalışıyoruz.
 • Galatasaray geri adım attı . Galatasaray kulübü, 2016 2017 basketbol sezonunda oynanacak karşılaşmalar için kombine fiyatlarını tekrar belirledi.
 • Ana Sayfa > Spor > Taraftar bastırdı, Cimbom geri adım attı .  ardından taraftar Internacional'in 3. kalecisinin Galatasaray 'a gelecek olmasına büyük tepki gösterdi .
 • Sarı kırmızılı yönetim , Eurocup zaferi sonrasında gelecek sezonun kombine fiyatlarında büyük zam yapmıştı.
 • Galatasaray geri adım attı .
 • Galatasaraylı Taraftarlardan Yönetime Tepki Galatasaray ’ın Beşiktaş mağlubiyeti taraftarda isyan bayrağını açtırdı..
 • Galatasaray geri adım attı 04 Mayıs 2016, 23:39.  Taraftarlar tarafından tepki çeken zam sonrası Galatasaray yönetimi kombine kart fiyatlarında indirime gitti.
 • Galatasaray taraftarı , Medipol Başakşehir deplasmanında takıma tepki gösterdi .  Galatasaray taraftarından Riekerink'e ve yönetime tepki . paylaş. tweetle.
 • Taraftarlar tarafından tepki çeken z.  Haberin Tarihi : 04 Mayıs 2016 20:30. Galatasaray geri adım attı .
 • ISO 9001 22000 14001 OHSAS 27001 TSE CE.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir