Füsun Demirel: Dağa Çıkmak İstiyordum!

Ekranların sevilen dizilerinden Aile İşi oyuncularından Füsun Demirel yaptığı bir röportajda herkesi şok edecek açıklamalarda bulundu. Dizideki rolü devam eden Füsun Demirel, yaptığı açıklamalarla Türkiye gündemini adeta çalkaladı. İşte röportajın ayrıntıları..

Aile İşi adlı dizide rol alan Füsun Demirel bir röportajında şok etkisi yaratacak açıklamalarda bulundu. Demirel, ‘Dağa çıkmak istiyordum. Babam izin vermedi. Yurt dışına yolladı’ sözlerini söyleyen Demirel devam etti :’ Belki ileride bir gerilla kızını oynarım ya da annesini belki de anneannesini..’ sözleriyle olay yarattı.

Füsun Demirel, Cumhuriyet gazetesinin bir ekine yaptığı ilginç röportajda, gençliğine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Demirel, oynamak istediğiniz başka rol var mı sorusuna verdiği cevap muhabiri dahi şok şaşırttı. Demirel ‘Çok var. Mesela dağlardaki gerilla kızları oynamayı çok isterim. Belki gerilla annesi, ya da anneannesi’ cevabını verdi.

Gezi Parkı olayları ile ilgili soru sorulmasının ardından, ‘ Gezi Parkı’na katılanlara seslenerek Ne oldu bitti mi? Güneydoğu ve Doğu’da yaşananlara bakılarak her yerde Gezi ruhu yaşatılmalı’ ifadelerini kullandı. Muhabirin çocukken Füsun Demirel’in güncesine yazdığı bir yazıyı hatırlatması üzerine ilginç açıklama yaptı. Muhabir, ‘Devrimci olup, silah alacağım. Haksızlıkları yapanları kurşuna dizeceğim!’ sözlerine ne diyorsunuz sualine karşılık Demirel ‘Aslında kafamda hiçbir şey değişmedi. Fiziksel durumumdan dolayı şu an yalan oldu. Sözde dağa çıkacaktım. Ama babam beni yurt dışına yollama sebebi de budur.’ dedi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir