Fotoğraftaki Anneyi Bulun!

Kaylan Mahomes’in paylaştığı selfie sosyal medyanın gündemi oldu. Binlerce kullanıcı attığı tweetlerle şaşkınlıklarını gizleyemedi.

İşte Kaylan Mahomes’in “Annem, ikizim ve ben” şeklide paylaştığı ve internet dünyasında büyük yankı uyandıran o fotoğraf;

Fotoğraftaki Anneyi Bulun!

Arabanın içerisinde yer alan bir anne ve ikiz kızlarına ait selfie fotoğrafı sosyal medyada büyük ilgi gördü. Fotoğrafta yer alan üç kişinin aynı yaş grubunda gibi görünmesi “İçlerinden hangisi anne?” tartışmasını başlattı. Binlerce Twitter kullanıcısı bu tartışmaya katıldı. Kaylan Mahomes’ın tweeti 52 bin beğeni alırken 28 bin kişi tarafından da paylaşıldı. Binlerce sosyal medya kullanıcısının merakını giderecek cevap yine fotoğrafı paylaşan Kaylan Mahomes’dan geldi. Mahomes, Twitter’da fotoğrafın solundaki siyah ceketli kişinin annesi olduğunu açıkladı.

Tupac Amaru Shakur , ABD ‘li rap müzik sanatçısı , şair , senarist , aktör ve yapımcı . 2Pac, Pac ve Makaveli adlarıyla da bilinir.

2007 itibariyle Tupac Shakur, 75 milyon üzerinde albüm satmayı başarmış ve genç yaşta ölmesine rağmen bu başarıyı yakalayarak En Çok Satan Müzik Sanatçıları listesine girmeyi başarmıştır. Rolling Stone Dergisi tarafından Tüm Zamanların En Büyük 86. Sanatçısı seçilmiştir. Tupac’ın şarkılarının birçoğunun ana teması varoşlardaki şiddet ve zorluklar, ırkçılık , sosyal sorunlar ve Doğu Yakası-Batı Yakası kavgasında diğer rapçilerle yaşadığı sürtüşmelerdi.

7 Eylül 1996 ‘da Las Vegas , Nevada ‘da 4 kez vuruldu. Hastaneye kaldırıldıktan 6 gün sonra solunum ve kalp yetmezliği tanısıyla öldü ve hala ölümü ile ilgili bilim insanlarının şüphesi vardır.

  • Barış Atay'ın yeni yılın ilk bebeği haberinde kullanılan fotoğrafla ilgili olarak attığı " Fotoğraftaki anneyi bulunuz " tweeti, muhafazakar kesimin büyük tepkisini çekti.
  • Oyuncu Barış Atay, çarşaflı annenin fotoğrafını kendi hesabından ' Fotoğraftaki anneyi bulun ' yazısıyla paylaşınca olay oldu. Genç oyuncu büyük tepki topladı.
  • 02 Ocak 2015 Cuma 23:59. " Fotoğraftaki anneyi bulun ".  Azra'nın haberini " Fotoğraftaki anneyi bulun " notuyla paylaşarak çarşaflı olan anneye saygısızlık etti.
  • ' Fotoğraftaki anneyi bulun '. Atay, yeni yılın ilk doğan bebeği Meryem Azra'nın haberini ' Fotoğraftaki anneyi bulun ' notuyla paylaşarak çarşaflı olan anneyi tiye aldı.
  • Sorgusunun ardından serbest bırakılan Barış Atay, resmi Twitter adresinden paylaştığı haberle büyük tepki topladı. " Fotoğraftaki anneyi bulun ".
  • " fotoğraftaki anneyi bulun " şu an çoktan, "adam çarşaflıların namusuna dil uzatmış küfür etmiş"'e dönüşmüştür. bak sor 10 kişiye 8i öle der. Retweets 22. Likes 40.
  • Elinde annesine ait sadece eski bir fotoğraf olan ve kendi imkanlarıyla annesini   üzerine Aleyna Gökçe, geçen ocak ayında Çumra Adliyesi'ne giderek savcılığa ihbarda bulundu .
  • Atay, yeni yılın ilk doğan bebeği Meryem Azra'nın haberini " Fotoğraftaki anneyi bulun " notuyla paylaşarak çarşaflı olan anneyi tiye aldı.
  • " Fotoğraftaki anneyi bulun ". Atay, yeni yılın ilk doğan bebeği Meryem Azra'nın haberini " Fotoğraftaki anneyi bulun " notuyla paylaşarak çarşaflı olan anneyi tiye aldı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir