Flaş! Ünlü Sanatçı Ebru Gündeş Hangi Ülkeye Taşınıyor?

Ebru Gündeş taşınıyor mu? Ünlü sanatçı Ebru Gündeş’ten şok karar! Gündeş’in eşi Reza Zarrab ile ilgili gelişmeler sıcaklığını korurken, Gündeş’in İstanbul’daki evinde de hareketlilik yaşanıyor. Gündeş’in bir hafta içinde ülkeyi terk edebileceği ortaya çıktı! Peki Ebru Gündeş hangi ülkeye gidecek?

NOT: Bu haber BÖYLESİYOK.COM özel haberidir. Kaynak belirtilmeden kullanılamaz…

Ebru Gündeş Türkiye’yi terk mi ediyor? Başlık ve giriş cümleleri sizi şaşırtabilir belki ama yaşanan gelişmelerin açıklaması tam da böyle.

 

Böylesiyok.com‘un özel haberi olarak bu gelişmelerin bütün detaylarını açıklayacağız.

 

Ama önce Reza Zarrab’ın Amerika’da görülen davasına ilişkin detaylar verelim. New YORK Güney Bölgesi Federal Mahkemesi, Reza Zarrab’ın kefaletle tahliye talebi hakkındaki kararı bir hafta içinde açıklayacak.

 

İran asıllı işadamı Reza Zarrab’ın kefaletle serbest bırakılma duruşması dün New York’ta görüldü. New York Güney Bölge Mahkemesi’nde görülen davanın yargıcı Richard Berman, kefalet konusunda henüz bir kararı olmadığını, bir hafta içinde kararını bildireceğini söyledi. Zarrab’ın avukatı Benjamin Brafman, müvekkilinin mali bir suç nedeniyle hapis yatmasına gerek olmadığını savundu.

 

Savcılık ofisinin Zarrab’ın güçlü bağlantıları olduğunu ve kaçabileceği iddiasına karşılık Brafman, müvekkilinin itibarlı bir güvenlik şirketi tarafından korunacağını ve GPS sistemi ile 24 saat boyunca kontrolde olacağını aktardı. Brafman, mahkemeye kolaylık sağlamak için Zarrab’ın kefaletle serbest bırakılması halinde kalacağı evi şimdiden tuttuklarını ve 24 saat gözlem altında tutulmasını sağlayacak kamera sisteminin eve yerleştirildiğini söyledi. Manhattan’da bir binanın 15. katında olduğu söylediği evin adresini ise güvenlik sebebi ile açık olarak vermedi.

1135331_620x410

Şimdi gelelim Ebru Gündeş’in Türkiye’den taşınması ile ilgili konuya…

 

Amerika’daki haber kaynaklarımızın ulaştığı bilgilere göre eğer Reza Zarrab kefaletle serbest kalırsa Ebru Gündeş çocuğu ile birlikte ABD’ye yerleşecek. Böylelikle Gündeş, Amerika’da da eşi Zarrab’ı yalnız bırakmayacak. Gündeş, Zarrab’ın avukatlarının ABD’de kiraladığı ev dahil yaşanan bütün gelişmeleri yakından takip ediyor.

Zarrab Miami’de gözaltına alınırken eşi ve çocuğu da yanındaydı. Gündeş daha sonra Türkiye’ye geri dönmüştü. Bu süreçte de konserler vermeye devam edince Zarrab ile Gündeş’in evliliğinde ayrılık olacağı iddiaları vardı. Bu gelişme ile ayrılık iddiaları da boşa düşmüş oldu.

NOT: Bu haber BÖYLESİYOK.COM özel haberidir. Kaynak belirtilmeden kullanılamaz…

Ebru Gündeş , Türk şarkıcı , sunucu ve oyuncu .

  • Eşi Reza Zarrab'a boşanma davası açan Ebru Gündeş 'ten sürpriz hamle!  öğrenilen ünlü sanatçı , Kanlıca'daki bir dönem çok tartışılan yalıdan da taşınma kararı aldı.
  • 17 Aralık operasyonunda tahliyeler gerçekleşirken TBMM Genel Kurulu’nda Reza Zarrab’ın eşi ünlü sanatçı Ebru Gündeş hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı.
  • Ebru Gündeş nazara geldi! 15 February, 2017 by Magazin. Yazı boyutu 16 +.  Ünlü sanatçı Ebru Gündeş , 14 Şubat Sevgililer Gününde İzmir’de konser verdi.
  • Ebru Gündeş ’ten flaş karar. Magazin. 39.919 kez görüntülendi. loading   öğrenilen ünlü sanatçı , Kanlıca’daki bir dönem çok tartışılan yalıdan da taşınma kararı aldı.
  • Anasayfa › Güncel Haberler › Ebru Gündeş 'ten flaş karar.  bulunmayacağı öğrenilen ünlü sanatçı , Kanlıca'daki bir dönem çok tartışılan yalıdan da taşınma kararı aldı.
  • Ünlü sanatçı Ebru Gündeş hakkında mahkemeye zorla getirilme kararı kaldırıldı.
  • FLAŞ HABER.  Ebru Gündeş ekonomik önlem paketini devreye soktu.  Bir zamanlar eşinin özel uçağını kullandığı iddia edilen sanatçı artık tarifeli uçaklar ile yolculuk ediyor.
  • öğrenilen ünlü sanatçı , Kanlıca’daki bir dönem çok tartışılan yalıdan da taşınma kararı aldı.  Mehmet Arif Bey Yalıları’ndan ikisini 2011 yılında eşi Ebru Gündeş ’e hediye etmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir