Fifa 16’nın En İyi 10 Oyuncusu!

Fifa 16’nın en iyi futbolcuları hangileri? Dünyanın en çok oynanan futbol oyunlarının başında gelen FIFA 16’nın en iyi 10 oyuncusunu sizler için derledik.

Futbol bir çoğumuzun vazgeçilmezi… Maçları canlı izlemek, yetmedi özetlere bakmak, o da yetmedi tartışmalı pozisyonları izleyip saatlerce ekran önünde oturmak. Futbol sevgisi her geçen gün artarken, futbol oyunlarına olan ilgi de aynı şekilde artıyor.

Oyun firmaları her yıl yaptıkları yeniliklerle oyunların heyecanını hep üst noktaya taşımayı başarabiliyorlar.

 

Dünya genelinde futbol oyunları içinde en iyilerin başında Fifa 16 geliyor. Biz de bugün sizler için puanlarına göre sıralamalarını yaptık.

İşte oyuncuların 100 üzerinden aldıkları puana göre en iyi oyuncular sıralamaları.

 David Silva – Manchester City – 88


 

Thiago Silva – PSG – 88


 

Neymar- Barcellona – 88


 

Zlatan Ibrahimovic – PSG – 89


 

Eden Hazard – Chelsea – 89


 

Arjen Robben – Bayern Münih – 90


 

Manuel Neuer – Bayern Münih – 90


 

Luis Suarez – Barcellona – 90


 

Cristiano Ronaldo – Real Madrid – 93


 

Lionel Messi – Barcellona – 94


 

FIFA 16, EA Canada tarafından geliştirilen ve Electronic Arts şirketinin yayımcılığını yaptığı futbol oyunudur. FIFA 16 serinin yirmi üçüncü oyunudur. FIFA serisi içerisinde kadın futbolcuları içeren ilk oyundur. Oyunda Kanada, ABD, Çin, Fransa, İngiltere, Meksika, İtalya, Hollanda, Brezilya, İsveç, Meksika, İspanya, Avustralya hem kadın hem de erkek millî takımları olarak dahil edildi. Oyun menülerinde Türkçe dil desteği olacağı duyurulmuştur.

  • FIFA severler bu listelere bakıp dikkat etmeleri gereken oyuncuları görebilecek!  FIFA 16 Player Ratings Top 10 Passers. Karşınızda FIFA 16 ' nın en iyi pasçıları.
  • Dünyanın en çok oynanan futbol oyunlarının başında gelen FIFA 16 ’ nın en iyi 10 oyuncusunu sizler için derledik.
  • Ana Sayfa ›. Galeriler ›. FIFA 16 ' nın En İyi Pas Yapan 10 Oyuncusu .  FIFA 16 için en iyi pas yapan 10 oyuncunun isimleri belli oldu.
  • Ana Sayfa ›. Galeriler ›. FIFA 16 ' nın En İyi Şut Çeken Oyuncuları .  iyi olan oyuncular yer alırken, son 10 resminde ise şut gücü en yüksek olan oyuncular sıralanmış durumda.
  • Bu yilin merakla beklenen bir diger yapimlarindan birisi olan FIFA 16 için oyuncularin kariyer mod dahilinde yararlanabilecekleri en iyi 10 futbolcusu duyuruldu.
  • Dünyanin en hizli Futbolculari | ilk 10 | Momo ile | Ümidi HD Türkçe oynanış   Bu videoda Fifa 16 ' nın en iyi serbest vuruş atan 10 oyuncu yer almaktadır.
  • Bütün teknik ve fiziksel özellikleriyle birlikte FIFA 16 ’ nın en iyi 10 oyuncusunu sıralıyoruz.  1986 doğumlu solak hücum oyuncusunun oyundaki toplam beceri puanı 88.
  • Futbol oyunlarında her sene merak edilen en iyiler listesi FIFA 16 için belli oldu.  O tarihler gelip çatmadan önce gelin bakalım FIFA 16 ’ nın en iyi 10 oyuncusu kimlermiş.
  • Oyuncuların merak ettiği sorulardan biri olan “ FIFA 16 ’ nın en iyi oyuncusu kim  89 7. Zlatan Ibrahımovıć 89 8. Neymar Jr 88 9. thıago sılva 88 10 .
  • 22 Eylül'de piyasaya çıkacak olan FIFA 16 ' nın en iyi puanlara sahip 50 oyuncusu   Her gün 10 oyuncunun paylaşılacağı listede şimdiden ilk 20 oyuncu açıklandı bile.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir