Fenomen Dizi Prison Break 5. Sezonu Başlıyor! Fragman Yayınlandı!

Prison Break hayranlarına güzel haber! Dünyaca ünlü dizi Prison Break 5. sezon fragmanı yayınlandı. Prison Break ne zaman başlıyor? İşte ayrıntılar…

Dünya genelinde milyonlarca hayranlarının büyük bir ilgi ile takip ettiği Prison Break 5. sezon fragmanı yayınlandı. Fragmanla birlikte Prison Break 5. sezon ne zaman yayınlanacağı da fragmanda belirtildi.

PRİSON BREAK 5. SEZON FRAGMANI

Hayranlarının zevkle izlediği ve bittiğinde karalar bağladığı Prison Break’in ne zaman ekranlara döneceği sonunda belli oldu.

Yine hapishaneden kaçışla başlayacak olan Prison Break, Şubat-Mart gibi izleyicilerin özlemini dindirecek. Efsane dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. 4 sezon boyunca soluksuz izlediğimiz dizinin final bölümünde ölen Michael Scofield, yeni sezonda diriliyor ve yeni bir hapishaneden kaçış serüveni başlıyor. Tanıtım fragmanında dizinin 2017’de başlayacağı duyuruldu.

Büyük Kaçış , ABD yapımı bir aksiyon dizisi. Hikâyesi Paul Scheuring tarafından ortaya atılmış ve FOX şirketi tarafından 2005 yılında dizi olarak hayatına adım atmıştır.

Dizinin başrollerinde Wentworth Miller , Dominic Purcell , Sarah Wayne Callies , Amaury Nolasco yer alır. Yaklaşık 42 ülkede yayınlanmış olan 22 bölümlük ilk sezon, ABD’de 29 Ağustos 2005 tarihinde Fox kanalında gösterilmeye başlanmıştır, Türkiye’de CNBC-e kanalı tarafından yayınlanmıştır. Sezon finali Türkiye’de 15 Mayıs 2006 tarihinde yayınlanan dizinin ikinci sezonu, 1 Mart 2007 tarihinde CNBC-e ekranlarına geri dönmüştür. Aynı sezon, 26 Temmuz 2007 tarihinde Sona bölümü ile sona ermiştir. 3. sezon 17 Eylül 2007’de başlamış ve 22 bölüm çekileceği planlanmasına rağmen Amerikan Senaryo Yazarları Birliği ‘nin grevinden dolayı sadece 13 bölüm çekilebilmiştir. Bugüne kadar 3 sezon boyunca toplam 57 bölüm yayınlanmıştır. 4. sezon ise Amerika’da 1 Eylül 2008 ‘de başlamış ve 1 Aralık itibariyle 12. bölümü yayınlanmıştır. 4. sezonun finali aynı zamanda dizinin finali olacağı açıklanmıştır. 15 Mayıs 2009 itibariyle dizi final bölümü ile ekranlara veda etmiştir.4.Sezon Final bölümündeki şaşırtıcı sonu açıklamak için yapımcılar tarafından 2 özel bölümlük DVD çıkarılmış, Büyük Kaçış: Son Kaçış ismiyle satışa sunulmuştur.

Dizi, 9 Haziran 2009 tarihinde ilk bölümünden itibaren Star TV kanalında Büyük Kaçış adıyla Türkçe dublaj ile gösterime girmiştir. Michael Scofield’i Murat Şen , Lincoln Burrows’u Erol Eren seslendirmiştir.Türkiye’de büyük bir ilgi görmüştür.

6 Ağustos 2015 tarihinde yapımcı kuruluş tarafından 5.sezonun çıkacağı onaylanmıştır. Yeni sezon 10 bölüm olacağı açıklanmıştır.

  • Ana Sayfa TV & Müzik Fenomen Dizi Prison Break 5 . Sezonu Başlıyor !   Fragmanla birlikte Prison Break 5 . sezon ne zaman yayınlanacağı da fragmanda belirtildi.
  • kilitleyen fenomen dizi için ABD merkezli televizyon kanalı Fox 2017 yıılında 5 . sezon ile ekrana döneceğini açıkladı.  Prison break 5 . sezon ne zaman başlayacak .
  • ilgiyle takip edilen Prison Break 5 . sezonuyla ekrana geri dönmeye hazırlanıyor.  dövme olarak yaptırdığı dizi , ilk sezonuyla müthiş bir kaçış hikayesini ekrana taşımıştı.
  • Prison Break ’ın merakla beklenen 5 . sezonu ne zaman başlayacak ?  5 . Sezon 1. Fragmanı yayınlanan dizi , oyuncular ile ilgili en son haberler.
  • Dizi 5 . Sezonu ile 4 Nisan 2017 tarihinde yeniden yayınlanmaya başlayacak .  Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir. Prison Break 5 .
  • Televizyon tarihinde fırtınalar estiren ve seyircileri ekrana kilitleyen Prison Break 5 . sezon fragmanı yayınlandı .  Prison Break oyuncuları ile de dikkat çeken bir dizi oldu.
  • Türkiye'de 'Büyük Kaçış' adıyla yayınlanan dizi büyük ilgi görmüş hayranları oluşmuştu.  sıradaki haber: {$ nextTitle $}. Prison Break 5 . sezon yayın tarihi açıklandı.
  • Prison Break 'in 5 . Sezon 'undan ilk fragman yayınlandı .  Break ’in uzun bir aradan sonra ekranlara gelecek olan 5 . sezonunun yayın tarihi belli oldu ve ilk fragmanı yayınlandı .
  • Prison Break hayranlarına müjdeyi verdi. 5 .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir