Fenerbahçe Snapchat’te!

Fenerbahçe Snapchat’te! Sosyal medyayı aktif kullanan Fenerbahçe, yeni bir sosyal mecradan daha taraftarı ile buluşuyor. Twitter, Facebook ve İnstagram’ı aktif kullanan Fenerbahçe SnapChat’e de girdi.

Kulübün web sitesinden yapılan açıklamada şöyle ifadelere yer verildi:

“Kulübümüz sosyal medya kullanımı, çeşitliliği ve içerik yönetiminde her geçen gün yeni bir yeniliğe imza atarak, Türkiye’de öncü olmaya devam ediyor.

Bunun son örneğini, son yılların en popüler uygulamalarından olan Snapchat’e dahil olarak gösteriyoruz. Snapchat ruhuna uygun sağlayacağımız özel içerikleri taraftarlarımızın beğenisine sunuyoruz.

9 farklı branşta çıktığımız maçların yanı sıra, antrenman, sosyal tesislerimiz ve stadımızdan yapılacak paylaşımlarımızı takip etmek için Snapchat’te “Fenerbahce” hesabımızı takip etmeyi sakın unutmayın!
Dilerseniz, aşağıda (ve yukarıda) yer alan Snapkod’u taratarak da resmi snapchat hesabımızı hemen takip edebilirsiniz.”

 

Snapchat; Evan Spiegel , Bobby Murphy ve Reggie Brown tarafından akıllı telefonlar için geliştirilmiş, platformlar arası çalışma özelliğine sahip bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanıcıların birbirlerine yazılı metin, fotoğraf , ses veya video göndermesini sağlar. Kişiye özel gönderilen dosyalar, gönderen kişinin daha önceden belirlediği süre boyunca 2 defa görüntülenebilir. Hikayeye eklenen fotoğraf ve videolar ise gönderen kişinin daha önceden belirlediği süre boyunca istenildiği kadar görüntülenebilir. Ücretsiz olan bu uygulama iOS ve Android platformları üzerinde çalışabilmektedir. Uygulamanın ilk sürümü Eylül 2011 tarihinde yayınlanmıştır. Kullanıcılarının %70’ini kadınların oluşturduğu uygulama en çok ABD ve İngiltere’de tercih edilmektedir.

Facebook , Snapchat uygulamasını satın almak için 3.9 milyar Dolar $ teklif etmiştir. Fakat Snapchat yöneticileri bu teklifi reddetmiştir.

  • Fenerbahçe snapchat ’te! 31 Mart 2016 Perşembe.  Bunun son örneğini, son yılların en popüler uygulamalarından olan Snapchat ’e dahil olarak gösteriyoruz.
  • Fenerbahçe SnapChat 'te. Ana Sayfa > Spor  Bunun son örneğini, son yılların en popüler uygulamalarından olan Snapchat ’e dahil olarak gösteriyoruz.
  • Twitter, Facebook ve İnstagram’ı aktif kullanan Fenerbahçe SnapChat ’e de girdi.
  • Tweeti yerleştir. Admin trivia crack de var mı kapışalım @ Fenerbahce .  @ Fenerbahce @ Snapchat instagramıda paylaş takibe takip yaz admin jjsjsksjsk.
  • Fenerbahçe resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada sosyal medyanın popüler uygulamaları arasında yer alan Snapchat 'e katıldığını duyurdu.
  • Sosyal medya aktif olmaya özen gösteren Fenerbahçe spor kulübü Snapchat 'e de girdi.
  • Sosyal medya aktif olmaya özen gösteren Fenerbahçe spor kulübü Snapchat 'e de girdi.
  • Bunun son örneğini, son yılların en popüler uygulamalarından olan Snapchat ’e dahil olarak gösteriyoruz.  , Fenerbahçe SnapChat ’ te instafenomeni farkıyla sizlerle.
  • SOSYAL AĞ aktif olmaya özen belirten Fenerbahçe spor kulübü Snapchat ’e de girdi.
  • ancak bunu yapan başka bir ios uygulaması vardı zaten. (bkz: samba) yine de güzel fikir olduğunu düşünüyorum. samba'daki bazı işlevleri gereksiz görüyordum.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir