Fenerbahçe E-Spor Kadrosu Belli Oldu

Türkiye’nin yükselen değerlerinden ve spor dallarından bir tanesi olan E-Spor’un bu yükselişi, takımlar ve kulüpler tarafından da dikkatle önemseniyor gibi görünüyor. İlk olarak, bu camiada Beşiktaş’ı; son olarak ise Galatasaray ve Fenerbahçe’yi görmüştük. Bu sezon Beşiktaş’ı League of Legends Şampiyonluk Ligi içerisinde göremesek de; Galatasaray ve Fenerbahçe E-Spor, lig içerisinde yerlerini kesin olarak aldılar. Galatasaray’ın E-spor camiasındaki kadrosu henüz hazır olmasa yahut duyurulmasa da; Fenerbahçe E-Spor, 1907 Fenerbahçe adıyla hızlı bir duyuru yapan, kısa sürede kadrosunu oluşturmayı başarmış takımlardan oldu. Bu yazımızda, 1907 Fenerbahçe’nin kadrosunu açıklayacak ve kimlerin, kadroda kesin olarak varolduğunu aktaracağız.

Öncelikle, Mid Lane yahut Orta Koridor dediğimiz bölümde 1907 Fenerbahçe camiasında, muazzam bir transfer var. Hemen herkes için heyecan verici bir haber olan ve Türk E-Spor camiası için belki de flaş haber olarak nitelendirilen Kore menşeili oyuncu Frozen; bu sezon 1907 Fenerbahçe için mücadele edecek. Frozen’ın Kore’de bulunduğu takım ligde sonuncu sıralarda bulunsa da, kendisinin dominant oyununun Faker’ı bile ezip geçtiği söylentiler arasında. Faker ise dünyanın en iyi oyuncusu olarak görülüyor…

Üst koridorda ve kaptan olarak, son dönemde Supermassive’de pek de şans bulamayan Thaldrin yer alacak. Bir mevsim öncesine kadar Türkiye’nin en değerli oyuncusu ödülüne layık görülmüş ve Beşiktaş’ın kaptanlığını yapmış olan Thaldrin’in yeni sezonda 1907 Fenerbahçe’yi uçurması, yeniden parlaması bekleniyor ve buna kesin gözüyle bakılıyor. Zira; yayınlara göz atıldığı vakit Thaldrin’in eski formundan hiçbir şey kaybetmediği, aksine hırslandığı ve eski performansını kısa sürede bulabileceği görülebiliyor.

Jungle yahut Orman dediğimiz bölümde ise geçtiğimiz dönemde Team Turquality’den tanıdığımız, Reach mevcut. Takımın en değerli Koreli oyuncusu olan Reach, TT’de umduğu gibi bir sıralama elde edemeyince, Kore’ye dönme kararı almıştı ancak kısa süre sonra Türkiye’ye geri dönüyor gibi görünüyor. Erken oyunda, TCL’nin en iyi ormancısı olarak tanınan Reach’in koçun ve takımın katkısıyla kısa sürede yükselebileceği ve küllerinden yeniden doğacağı, gerçekleşebilecek ihtimallerden.

Takımın Destek rolünde ise iki isim bulunuyor. Bunlardan bir tanesi, Un1tback olarak bilinen ve geçtiğimiz yıl DP’de oynayan tecrübeli oyuncuyken, bir diğeri Yükselme Ligi’nde yıldızı parlayan Japone oldu. İki oyuncunun da takıma neler kazandırabileceği, merakla bekleniyor.

Takımın taşıyıcı rolünde ise; yine yükselme ligi içerisinde yıldızı parlayan isimlerden J1mmy bulunuyor. Yorumcular, takımın en çok alt koridorundan emin değiller ve bu konuda haksız da sayılmazlar.

1907 Fenerbahçe ekibi, önümüzdeki günlerde yedinci bir oyuncuyla anlaşacak gibi görünüyor ve bu oyuncunun yine taşıyıcı rolünde olacağı neredeyse kesin. Ancak, şimdilik kadronun bu biçimde oluşturulduğunu belirtmekte fayda var.

Fenerbahçe E-Spor Kadrosu Belli Oldu

1907 Fenerbahçe e-Spor 1907 Fenerbahçe Derneği tarafından 14 Ekim 2016 tarihinde kurulan, League of Legends Şampiyonluk Ligi’nde yer alan e-Spor takımıdır.

galatasaray e spor kadrosu, lol galatasaray e spor kadrosu, gs lol kadrosu, beşiktaş e spor kadrosu, galatasaray lol kadrosu, supermassive e spor kadrosu, gs e spor kadrosu, fenerbahçe lol kadrosu

Fenerbahçe E-Spor Kadrosu Belli Oldu Özet Bilgiler

  • League of Legends. 1907 Fenerbahçe Espor ’un kadrosu belli oldu . Yazan: Zafer Zırhlı. Tarih: 10 Aralık 2016. Paylaş. Paylaş. Paylaş. Paylaş. Yorum.
  • Ana sayfa Haberler 1907 Fenerbahçe eSpor ’un Kadrosu Belli Oldu !  Geçtiğimiz sezon sonu 1907 Fenerbahçe eSpor oluşumunun haberi duyurulmuştu.
  • Fenerbahçe e Spor Takımının Simgesi Belli Oldu . 22.11.2016 22:07:34.  atılan twitlere göre, 1907 Fenerbahçe takımı, kadrolarını çok yakın bir tarihte duyuracaklar.
  • 1907 Fenerbahçe eSpor ekibinin bu sezon oynayacağı kadro belli oldu ! O kadro sizlerle ! Nişancı : Bertuğ "J1mmy" Bayrak. Destek : İshak "Un1tback" Yılmaz.
  • Tarihin ilk E Spor derbiside serinin ilk maçını 1907 Fenerbahçe , Galatasaray karşısında kazandı!  Fenerbahçe Avrupa Ligi kadrosu belli oldu .
  • Fenerbahçe 'nin, Spor Toto Süper Lig'de 2013 2014 sezonunun ilk haftasında yarın deplasmanda Torku Konyaspor ile yapacağı maçın 18 kişilik kadrosu belli oldu .
  • Fenerbahçe 'nin Bayburt Grup Özel İdare ile yapacağı kupa maçının kadrosu belli oldu .  Fenerbahçe ’nin 18 kişilik maç kadrosunda şu oyuncular bulunuyor
  • 1907 Fenerbahçe E Spor merakla beklenen 2017 League of Legends Kadrosunu yayınladı.  Galatasaray Espor LOL takım kadrosu belli oldu ! Aralık 31, 2016.
  • FIFA'dan Gamecell'e E Spor vizesi!  Tarihi maçta kazanan taraf belli oldu !  Fenerbahçe Beşiktaş arasında oynanacak dev derbide kadrolar netleşiyor.
  • 'Eğer galatasaray, biraz fenerbahçe gibi oynasa..'  Spor Haberleri ».  SON HABERLER. 18:26 Fenerbahçe 'nin UEFA kadrosu belli oldu !

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir