Fatih Portakal İsyan Etti: Bari Bir Kere Arayıp Sorsaydınız!

Fatih Portakal’dan sert tepki! Gazeteci Fatih portakal kendisini bir anda evlilik programları arasındaki kavganın ortasında buldu. Zuhal Topal ve Seda Sayan arasında yaşanan gerginlikte Fatih Portakal’ın da olduğu iddia edildi. Fatih Portakal da olayı araştırmadan haber yapan gazetelere sitem etti.

Gazeteci Fatih Portakal, sonunda patladı! Portakal, kendisini ”silahla adam tehdit etme”ye kadar varan akıl dışı iddialarla suçlayan gazetelere Twitter’dan tepki gösterdi.

Yapılan haberlerle ilgili sert bir tepki gösteren Portakal, “Bu haberi yapanlar! Bir kere de beni arayıp sorsaydınız ya; sen de mi oradaydın diye. Yeni TR’nin yeni medya anlayışı bu” dedi.

İşte Fatih Portakal’ın o açıklaması:

NELER OLMUŞTU?

Daha önce ‘Zuhal Topal‘ın programına katılan damat adaylarından Zekeriya Atak canlı yayında “Türkiye şehit verdi, siz burada oynadınız” diyerek canlı yayını terk etmişti.

Zekeriya Atak, bir video kaydı çekerek Seda Sayan’ın Fox TV’de yayınlanan Zuhal Topal’ın programını karıştırması için kendisine para verdiğini ve kendisinin de bu yüzden programda şov yaptığını belirtmiş ve Topal’dan özür dilemişti.

Daha sonra Seda Sayan, o kişinin Zuhal Topal ve yağımcısı tarafından zorla konuşturulduğunu iddia etti. Buraya kadar olay herkesin malumu. Ancak daha sonra ne olduysa olayın içine bir anda Fox Ana Haber spikeri Fatih Portakal’ı dahil ettiler. Bazı medya organları, Portakal hakkında akıl dışı ithamlarda bulunmaya başladılar. Ve günlerdir bu yayınlarına devam ediyorlar.

Fatih Portakal , Türk gazeteci ve sunucu.

  • Ana Sayfa TV & Müzik Fatih Portakal İsyan Etti : Bari Bir Kere Arayıp Sorsaydınız !  Yeni TR’nin yeni medya anlayışı bu” dedi.
  • Fatih Portakal İsyan Etti : Bari Bir Kere Arayıp Sorsaydınız ! 30/04/2016. İnternette İz Bırakmayan Gizli Arama Motorları! 19/05/2016.
  • Fatih Portakal , kendi adını taşıyan sitede bir köşe yazısıyla isyan etti .  Arama . Ara .  Bir kere de bu milletten özür dileyin.
  • Fox Tv Anahaber sunucusu Fatih Portakal , kendi adını taşıyan sitede bir köşe yazısıyla isyan etti .  artık onlara şunu hatırlatmak gerekiyor: Bir kere de bu milletten özür dileyin.
  • Bari acımız dinene kadar insan olun!  Program sırasında sosyal medyadan gelen yorumları okuyan Murat Bardakçı, canlı yayında isyan etti .
  • Fatih Portakal isyan etti . FOX TV'nin Ana Haber spikeri Fatih Portakal , Ankara saldırısı sonrası sosyal medya hesabından sert açıklamalarda bulundu.
  • Ermenek'te maden ocağını su basması sonrası 18 işçi neredeyse 100 metre su altında kaldı. İhmal iddiaların gündeme geldiği olayla ilgili Fatih Portakal canlı yayında isyan etti .
  • Masum kişilerin FETÖ'ye üye olmak suçundan gözaltına alınmasını eleştiren Fatih Portakal , 'Bana da gelip 'sen FETÖ'cüsün' derlerse hakkımı nasıl arayacağım?' dedi.
  • Fatih Portakal isyan etti .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir