Fallout Shelter Artık Bilgisayarda Oynanabilecek!

Geçen yılın en başarılı mobil oyunu seçilen Fallout Shelter artık bilgisayarda! Fallout Shelter’ı PC üzerinden de oynayabileceksiniz.

Fallout Shelter geçtiğimiz yılın en iyi mobil oyunu seçilmişti. Fallout Shelter artık ücretsiz olarak PC üzerinden de oynanabiliyor. Bethesda Launcher’ı indirmek zorunda olduğunuzu söyleyerek devam edelim, maalesef Steam, Origin, Uplay, Battle.net derken masa üstümüz her firmanın kendi programları ile doldu taştı.


Eski hesabınız varsa giriş yapmanız, yoksa da oluşturmanız gerekiyor öncelikle. Ardından sol üst köşede Fallout Shelter’ı göreceksiniz. Oyun bilgisayarınızda 1.24GB yer kaplıyor ve sistem gereksinimleri de Pac-Man’den hallice, halen nefes almakta olan her sistemde oynayabilirsiniz.


Oyunu mobil platformda oynadıysanız kendinizi evinizde hissedeceksiniz zira oyunun PC versiyonunda önemli bir değişiklik bulunmuyor.

Fallout Shelter Artık Bilgisayarda Oynanabilecek!

Fallout Shelter is a free-to-play mobile simulation video game developed by Bethesda Game Studios , with assistance by Behaviour Interactive , and published by Bethesda Softworks . Part of the Fallout series, it was released worldwide for iOS devices in June 2015, for Android devices in August 2015, for Microsoft Windows in July 2016, and Xbox One in February 2017. The game tasks the player with building and managing their own Vault, a fallout shelter .

Upon release, Fallout Shelter received mostly positive reviews. Critics enjoyed the game’s extension of the Fallout universe, the core gameplay, and its visual style. Common criticisms included the game’s lack of depth, its use of unnecessary microtransactions , and its lack of an ending. The game grossed $ 5.1 million in microtransaction sales in the first two weeks after its release.

Fallout Shelter Artık Bilgisayarda Oynanabilecek! Özet Bilgiler

  • Geçen yılın en başarılı mobil oyunu seçilen Fallout Shelter artık bilgisayarda !  Fallout Shelter artık ücretsiz olarak PC üzerinden de oynanabiliyor .
  • Sevilen oyunu Fallout Shelter ’ı artık bilgisayarınız üzerinden oynayabilirsiniz.  Bilgisayardan oynanması mümkün olan oyunun kapladığı alan ise 1.24GB kadar.
  • Popüler mobil oyun Fallout Shelter artık ücretsiz olarak bilgisayarlarda oynanabilecek .
  • Popüler mobil oyun Fallout Shelter artık ücretsiz olarak bilgisayarlarda oynanabilecek .  Oyun artık ücretsiz bi şekilde bilgisayarlardan oynanabilecek .
  • Peki Bilgisayarda Nasıl Oynanabilecek ? Bunu için harikulade bir program lan BlueStack’ı kullanıcaz.
  • 2016 07 15 11:53:32 Fallout Shelter artık bilgisayarda . Geçtiğimiz yılın en iyi mobil oyunu olan Fallout Shelter artık ücretsiz olarak bilgisayar üzerinden oynanabiliyor .
  • Fallout Shelter bilgisayara geldi. Geliyoo. 15 Temmuz 2016.  Geçtiğimiz yılın en iyi mobil oyunu Fallout Shelter , artık ücretsiz olarak PC üzerinden de oynanabiliyor .
  • Evet artık Fallout Shelter oyununu bilgisayar üzerinden oynayabileceksiniz. Vereceğimiz dosyaları indirip, kısa süren kurulum işleminden sonra oyunu açabilirsiniz.
  • Tamindir, Fallout Shelter 'ı PC'de nasıl oynayacağımızı çok basit ve sade adımlarla bize " Fallout Shelter Bilgisayarda Nasıl Oynanır ?" adlı makalesinde anlatmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir