Facebook’un Gizlediği Mesajlara Ulaşmanın Kolay Yolu!

Facebook mesajları gizliyor! Bu da nereden çıktı demeyin. Bazı Facebook mesajarı spam kutusuna düşüyor. Belki siz farkında değilsiniz ama mesaj kutunuzda pek çok mesajınız var. Tıpkı spam kutusuna düşen e-mailler gibi. Bu yazımızda sizin için Facebook’un gizlediği mesajlara kolay ulaşmanın yolunu okuyacaksınız.


Facebook’ta arkadaşınız olmayan kişilerden gelen mesajları kabul edip etmemek sizin elinizde. Bunu zaten biliyorsunuz. Ama bazı mesajlar var ki siz hiç görmeden Facebook tarafından otomatik olarak gizleniyor. Tıpkı e-postaların spam kutusuna düşmesi gibi.

Facebook filtresine takılan mesajları dikkat etmezseniz görmeniz mümkün değil. Aman spama düşen mesajı ne yapacağım demeyin. Bazen işe yarar mesajlar da gizlenebiliyor.

Çünkü bazı mesajlar FB tarafından spam olarak algılanabiliyor. Bir göz atmanızda fayda var bence.

Peki Facebook’un gizlediği mesajları nasıl göreceksiniz?

Öncelikle kısa yolu söyleyeyim. Facebook’a bilgisayardan veya uygulamadan değil internet üzerinden giriyorsanız gizli mesajları görmek için bu linke tıklamanız yeterli; http://www.facebook.com/messages/other/

Ama mobilden ve messenger uygulaması kullanıyorsanız, mesajlara ulaşmak için aşağıdaki adımları tek tek uygulamanız gerekiyor.

Messenger uygulamasına tıklayın ve Ayarlar kısmına gidin.

İnsanlar bölümüne gidin.

Mesaj istekleri seçeneğine tıklayın.

Sonra en alta inin, “Filtrelenmiş mesajları gör” bölümüne tıklayın.

Tebrikler gizli mesajlara ulaştınız 🙂

ABD$12,466

milyar

Facebook, insanların başka insanlarla iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan bir sosyal ağ. 4 Şubat 2004 tarihinde Harvard Üniversitesi 2006 devresi öğrencisi Mark Zuckerberg tarafından kurulan Facebook, öncelikle Harvard öğrencileri için kurulmuştu. Daha sonra Boston civarındaki okulları da içine alan Facebook, iki ay içerisinde Ivy Ligi okullarının tamamını kapsadı. İlk sene içerisinde de; Amerika Birleşik Devletleri ‘ndeki tüm okullar Facebook’ta mevcuttu. Üyeler önceleri sadece söz konusu okulun e-posta adresiyle üye olabiliyordu. Daha sonrasında da ağ içine liseler ve bazı büyük şirketler de katıldı. 11 Eylül 2006 tarihinde ise Facebook tüm e-posta adreslerine, bazı yaş sınırlandırmalarıyla açıldı. Kullanıcılar diledikleri ağlara; liseleri, çalışma yerleri ya da yaşadığı yerler itibarıyla katılım gösterebilmektedirler. Ayrıca Facebook, dünyanın en fazla ziyaret edilen sitelerinden biridir.

  • Facebook mesajları gizliyor ! Bu da nereden çıktı demeyin.  Bu yazımızda sizin için Facebook ’ un gizlediği mesajlara kolay ulaşmanın yolunu okuyacaksınız.
  • Facebook Messenger'ın Mesaj İstekleri bölümünün altındaki gizlenmiş mesajları görüntülemek Facebook ' un masaüstü versiyonunda kolay bir iş.
  • Seyahatlerinizi planlamanın kolay ve keyifli yolu : Google Trips.
  • Soran. sağ ol. 🙂 Öncekileri Göster Öncekileri Gizle .
  • Gelen kutusu butonunun yan tarafında mesaj istekleri kısmı yer almakta.  Facebook Messenger Mesaj istekleri kısmına ulaşmak tıpkı bilgisayarda olduğu gibi oldukça kolay .
  • kırma, gizlenen fotoğrafları görme, gizlenmiş profili ve  en kolay yolu Facebook profiline bakmaktır çünkü.  Sosyal Mühendislik yaparak gizli profil bilgilerine ulaşmak .
  • Ya da saklı ise kişinin facebook profili, profilin olmadığına dair bir mesaj görülür.  Facebook ’da gizlenen arkadaşları görme  profil bilgilerine ulaşmanın kolay bir yolu yok.
  • Zaman Tünelinde Arkadaş Gizleme Facebook .  ben yada özel yapabılırsınız bu daha kolay diğer formlarda uzun yolu var hep.  Facebookta Mesajları Toplu Nasıl Silebilirim.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir