Facebook’tan neden çıkamıyorum? İşte Çözümü

Facebook’a girdikten sonra bilgisayarınızı kapatıp açmanıza rağmen oturumun hala açık olduğunu gördüğünüz olmuştur. Bunun tek nedeni var o da giriş yaparken işaretlediğiniz “Oturumu açık tut” kutucuğu.

Facebook’tan çıkmak için normalde kişisel menüsünün sağ üstündeki sekmeye tıkladıktan sonra “çıkış yap” demek.

Ama oturumunuz ya da tarayıcı çerezleriniz açıksa çıkış yapamıyor olmanız normaldir.

Facebook çıkış yapma sorunu yaşamamak için aşağıdaki işlemleri yapmanızı öneririz:

1- Facebook’a giriş yaparken “Oturumu sürekli açık tut” kutucuğunu işaretlemeyin.

2- Buna rağmen giriş yaptığınızda çıkış yapamıyorsanız CCleaner programını bilgisayarınıza indirin ve kurun.

3- CCleaner programında aşağıda resimdeki temizlik alanına girip çalıştırın. Geçmiş girişleriniz temizlenecektir.

ABD$12,466

milyar

Facebook, insanların başka insanlarla iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan bir sosyal ağ. 4 Şubat 2004 tarihinde Harvard Üniversitesi 2006 devresi öğrencisi Mark Zuckerberg tarafından kurulan Facebook, öncelikle Harvard öğrencileri için kurulmuştu. Daha sonra Boston civarındaki okulları da içine alan Facebook, iki ay içerisinde Ivy Ligi okullarının tamamını kapsadı. İlk sene içerisinde de; Amerika Birleşik Devletleri ‘ndeki tüm okullar Facebook’ta mevcuttu. Üyeler önceleri sadece söz konusu okulun e-posta adresiyle üye olabiliyordu. Daha sonrasında da ağ içine liseler ve bazı büyük şirketler de katıldı. 11 Eylül 2006 tarihinde ise Facebook tüm e-posta adreslerine, bazı yaş sınırlandırmalarıyla açıldı. Kullanıcılar diledikleri ağlara; liseleri, çalışma yerleri ya da yaşadığı yerler itibarıyla katılım gösterebilmektedirler. Ayrıca Facebook, dünyanın en fazla ziyaret edilen sitelerinden biridir.

  • İşte Çözümü . Haber Osman Güven  Facebook ’ tan çıkmak için normalde kişisel menüsünün sağ üstündeki sekmeye tıkladıktan sonra “çıkış yap” demek.
  • Ana Sayfa Teknoloji Facebook ' tan neden çıkamıyorum ?  Facebook ' tan neden çıkamıyorum ? İşte Çözümü . Yazar: En Son Haber. 02/10/2014.
  • Facebook ' tan neden çıkamıyorum ? İşte Çözümü .  Facebook ’ tan çıkmak için normalde kişisel menünüsün sağ üstündeki sekmeye tıkladıktan sonra “çıkış yap” demek.
  • Facebook ’ a girememenizin birçok sebebi olabilir fakat biz bunun temel nedenlerini ele alarak sorununuzu çözmeye çalışacağız. Konuyu maddeler halinde anlatmaya çalışalım.
  • Facebook artık sosyal paylaşımların dışında daha birçok alanda hizmet vermektedir.  Şimdi sizlere muhtemel Facebook hatalarını ve çözümlerini paylaşacağız.
  • hatası ile karşılaşıyorum? Facebook , , Twitter gibi sitele.  hatasının çözümü için yapabileceğiniz bir işlem yok demektir.  sahibi sitelerde kullanıcıların karşısına çıkar .
  • Facebook is up yazıyor ise sorun Facebook ’ tan kaynaklanmıyor, sizden kaynaklanıyor demektir.  ya zaten yeni açmıştım ben ya hep te böyle oluyor işte   Cevapla Çık .
  • Hepinize Merhaba (Her yerde bu sorunun cevabı aranıyor ama çoğu yanlış) Kilitlenen Facebook Hesabımızı Nasıl Açacağımız Anlatacağım Size Kısa ve Öz.
  • Mesela Google'dan Facebook ' a tıkladığım an Facebook ' un giriş sayfası geliyor ve orada 6 7 saniye kadar donuyor.
  • ve İnternetFacebook Bağlanamama Sorunu ve Çözümü , Facebooka Bağlanmıyor Hata Veriyor Giremiyorum Yardım.  Hata No: 601 Hata Mesajı: The port handle is invalid.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir