Facebook Sayfa Beğenisi Nasıl Artırılır?

Sosyal ağlar arasında en çok kullanılan ve sevilen Facebook’ta artık neredeyse herkesin sayfası hatta sayfaları var. Hal böyle iken Facebook sayfa beğenisi nasıl arttırılır? sorusu akıllara geliyor. Peki Sayfası olanlar iyi bilir, beğeni sayısını arttırmak açıkçası biraz zor oluyor. Hele de bu işte yeniyseniz… Facebook sayfa beğenisini arttırmak için sizlere vereceğimiz tavsiyelere uyarsanız, bu zorlu yolu kolayca aşabilirsiniz diye düşünüyoruz. İşte Facebook sayfanızın beğenilerini arttırmak için yapacaklarınız:

İpucu 1

Öncelikle sayfanızı insanların ilgisini çekeceği konularda açmanız gerekiyor. Aslında bu artık zor bir şey değil, insanların yoğun şekilde takip ettiği kişiler yada kurumların sayfalarında insanların ne konuştuğunu ve ne ile ilgilendiğini takip edebilirseniz, bu konular size fikir verebilir.

İpucu 2

Araştırmalara göre; Perşembe ve Cuma günü insanların Facebook kullanma değerleri %18 artış gösteriyor, bu yüzden bu günler de güncel olmanız ve normalden daha çok paylaşım yapmanız sizin için artı olacaktır.

İpucu 3

Sayfanızı açtıktan sonra, en önemli konu güncel olmanız. İnsanlar sayfanıza girdiğinde eski tarihli gönderileriniz ilgi çekmeyecektir. Günde on beş – yirmi gönderi paylaşmalısınız. Bu gönderileriniz video yada foto galeri olursa beğeni sayılarınız kısa sürede artacaktır.

İpucu 4

Bir marka olarak sayfa açtıysanız kampanya yapmayı deneyin, ama bu kampanyalar diğer markaların kampanyaları gibi klasik olmasın. Siz kendinize özgü, orijinal fikirler ile kullanıcılarınıza gelirseniz, onlarda sizlere kendi arkadaşları ile birlikte; yani tavsiye üzerine gelirler.

İpucu 5

Arkadaşlarınızı davet edin; çevreniz genişse bu iş daha da kolaylaşır. Arkadaşlarınızı davet ettikten sonra beğendirebilirseniz, ilk zor aşama geçilir ve sonra piramit şeklinde onların da arkadaşları beğenirse zaten büyük bir yokuşu aşmış olursunuz.

İpucu 6

Bilinen ve sevilen markalar ile ilgili bilgiler verebilir ve resimler paylaşabilirsiniz.

İpucu 7

Sayfanız da net ve kısa sorular sorarak takipçilerinizin ilgisini çekebilirsiniz.

İpucu 8

Son olarak Facebook’a reklam vermek çok önemli. Bütçenize göre reklamlar verip istediğiniz gibi bir kitleye ulaşmanız en kısa şekilde bu yöntem ile olabilir.

ABD$12,466

milyar

Facebook, insanların başka insanlarla iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan bir sosyal ağ. 4 Şubat 2004 tarihinde Harvard Üniversitesi 2006 devresi öğrencisi Mark Zuckerberg tarafından kurulan Facebook, öncelikle Harvard öğrencileri için kurulmuştu. Daha sonra Boston civarındaki okulları da içine alan Facebook, iki ay içerisinde Ivy Ligi okullarının tamamını kapsadı. İlk sene içerisinde de; Amerika Birleşik Devletleri ‘ndeki tüm okullar Facebook’ta mevcuttu. Üyeler önceleri sadece söz konusu okulun e-posta adresiyle üye olabiliyordu. Daha sonrasında da ağ içine liseler ve bazı büyük şirketler de katıldı. 11 Eylül 2006 tarihinde ise Facebook tüm e-posta adreslerine, bazı yaş sınırlandırmalarıyla açıldı. Kullanıcılar diledikleri ağlara; liseleri, çalışma yerleri ya da yaşadığı yerler itibarıyla katılım gösterebilmektedirler. Ayrıca Facebook, dünyanın en fazla ziyaret edilen sitelerinden biridir.

  • ForumBu Bölümde Ara. Facebook Sayfa Beğenisi Nasıl artar?  Sana önerim de şudur ki, bu eziyetlere katlanma ve hile ile artır gitsin ama sayfa tanıtımı yapmaktan da çekinme.
  • Ana Sayfa Teknoloji Facebook Sayfa Beğenisi Nasıl Artırılır ?  Hal böyle iken Facebook sayfa beğenisi nasıl arttırılır? sorusu akıllara geliyor.
  • Peki bir sayfanız var ve beğeni sayısını artırmak istiyorsunuz.  Facebook Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır? Bizim ülkemizde bu tarz konularda insanlar sürekli aldatılıyor.
  • hemen her firma Facebook ’taki sayfalarının beğeni sayılarını artırmak için farklı yollara başvuruyor.  yönetimi konusunda nasıl yöntemler kullanıldığı öğrenmesi gerekebiliyor.
  • Facebook ’ta Sayfa Beğenilerini Nasıl Arttırabiliriz? by SosyalMedyaAjansi · 10 Ocak 2015.
  • Beğeni Hilesi Anlatım. İlk olarak facebook yaşınız 18 den yukarı olması gerekiyor.  Twitter, Facebook ,İnstagram,Vine Takipçi Siteleri, facebook sayfa beğeni , facebook .
  • ( Sayfa beğendirme hilesi) Facebook hesaplarınıza ait kısacası yöneticisi olduğunuz sayfaların beğenisi arttırmaya yarayan bir araçtır. Sistem havuz mantığında çalışır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir