Facebook Messenger’dan Hayatı Kolaylaştıracak Yenilik!

WhatsApp’la birlikte dünyanın en çok kullanılan mobil iletişim aracı Facebook Messenger, yepyeni özelliklere kavuşacak. Artık Messenger’de SMS entegrasyonu ve çok hesap yönetimi seçenekleri de olacak.


SMS entegrasyonu, kullanıcıların gelen SMS’leri daha pratik bir şekilde okuyup cevaplayabilmelerini sağlayacak. Yani Messenger’da olduğunuz sırada bir SMS geldiğinde, uygulamadan çıkmadan Messenger’ın kendi SMS uygulaması sayesinde mesajı okuyup cevap verebileceksiniz.
Çoklu hesap özelliği ise birden fazla Facebook hesabı kullanan kişilerin Messenger uygulaması üzerinden tüm hesapları yönetebilmesini sağlayacak. Hesaplar arasındaki geçiş, eklenecek ‘Hesaplarım’ sekmesi üzerinden yapılacak.

Bunların dışında Messenger’daki eylem ve durum çubuğunun beyaz arka plan üzerine mavi ikon tasarımına sahip olduğunu biliyoruz. Yeni güncelleme ile Google’ın materyal tasarımıyla uyumlu hale getirilmek istenen Messenger’ın eylem ve durum çubuğundaki renk, mavi zemin rengiyle değiştirilecek.

Facebook Messenger, bir diğer adıyla Messenger Facebook ‘un yarattığı ve geliştirdiği yazılı, sesli ve görüntülü haberleşme sağlayabilen bir anlık mesajlaşma servisi ve yazılım uygulamasıdır. Facebook’un web-tabanlı sohbet özelliği ile entegredir ve açık bir protokol olan MQTT protokolü üzerine inşa edilmiştir. Messenger, Facebook kullanıcılarının kendi çevreleri ile hem ana web sayfası hem de mobil uygulamaları üzerinden sohbet edebilmesine olanak sağlar.

Mart 2015’te, uygulamayı kullanan kullanıcı sayısının 600 milyona ulaştığı Facebook tarafından açıklanmıştır.

  • Ana Sayfa Teknoloji Facebook Messenger ’ dan Hayatı Kolaylaştıracak Yenilik !  Artık Messenger ’de SMS entegrasyonu ve çok hesap yönetimi seçenekleri de olacak.
  • Çok kullanılan mobil iletişim aracı Facebook Messenger , kısa bir zaman sonra yeni özellikleriyle gelecek.
  • kolaylaştıracak yenilik !Çok kullanılan mobil iletişim aracı Facebook Messenger , kısa bir  Messenger ’ın kendi SMS uygulaması sayesinde mesajı okuyup cevap verilebilecek.
  • Çok kullanılan mobil iletişim aracı Facebook Messenger , kısa bir zaman sonra yeni özellikleriyle gelecek. CİHAN, 12 Şubat 2016 Cuma.
  • Facebook messenger ’ dan hayatınızı kolaylaştıracak yenilik .  Messenger 'ın kendi SMS uygulaması sayesinde mesajı okuyup cevap verilebilecek.
  • Dünyanın popüler iletişim aracından biri olan Facebook Messenger , farkli bir değişim sergileyecek.
  • Ana Sayfa > DÜNYA > Facebook Messenger ’ dan hayatınızı kolaylaştıracak yenilik .  Messenger ’ın kendi SMS uygulaması sayesinde mesajı okuyup cevap verilebilecek.
  • Facebook Messenger ’ dan hayatınızı kolaylaştıracak yenilik goo.gl/9N0V3m pic.twitter /XFsxUhEhHy.
  • Facebook Messenger ’ dan hayatınızı kolaylaştıracak yenilik .  Çok kullanılan mobil iletişim aracı Facebook Messenger , kısa bir zaman sonra yeni özellikleriyle gelecek.
  • İSTANBUL (CİHAN) Çok kullanılan mobil iletişim aracı Facebook Messenger , kısa bir zaman sonra yeni özellikleriyle gelecek.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir