Facebook Messenger’daki “Gizli” Futbol Oyunu Nasıl Oynanıyor?

Sosyal Medyanın devi Facebook kullanıcılarına yeni bir oyun sundu! Facebook Messenger uygulamasına “gizlediği” yeni oyununu duyurdu. Daha önce basketbol oyununu yayınlayan Facebook şimdi de Gizli Futbol oyunu geliştirdi.Peki gizli olan bu oyun nasıl oynanacak? İşte detaylar;


Facebok Messenger’da gizli futbol oyunuyla karşı karşıyayız. Basketbolda olduğu gibi futbol oynunu da sohbet ekranında arkadaşlarınızla karşılıklı oynayabileceksiniz ama şimdiden söyleyelim bu oyun çok daha zor.

MESSENGER FUTBOL OYUNU DEMOSU İÇİN TIKLAYIN

Bu günlerde Dünya genelinde ilk gündem maddesi futbol. Gerek Copa America gerekse Euro 2016 heyecanı herkesi sardı. Facebook’da da kullanıcılar futbolla yatıp futbolla kalkıyor.

 

Facebook bu durumu fırsata çevirdi. ve daha önce NCAA play-off maçları için basketbol oyunu çıkardığı gibi bu kez de futbol oyunu geliştirdi. Sosyal medya devi bu futbol heyecanına yeni “gizli” futbol oyunuyla katıldı.

NASIL OYNAYACAKSINIZ?

Tıpkı basketbol oyununda olduğu gibi her şey yine bir emoji ile başlıyor. Messenger sohbet penceresinden arkadaşınıza futbol emojisi gönderdikten sonra oyun başlıyor. Oyunun amacı topu yere düşürmeden sektirmeye çalışmak. Oyunu oynamadan önce Messenger’ın son sürümünü yüklediğinizden emin olun.

  • Şimdi ise Copa America ve Euro 2016 ile birlikte Messenger ‘a bir futbol oyunu eklendi.
  • Anasayfa > Teknoloji Haberleri > Facebook Messenger ‘da gizli futbol oyunu .  iOS ve Android sürümünü güncelleyen kullanıcılar, artık birbirleriyle futbol oynayabilecek .
  • Tamindir › Haber › Sosyal Medya › Facebook Messenger ’da Futbol Oyunu Oynayın .  Facebook Messenger ’da daha önce nasıl basketbol oynayabileceğinizi göstermiştik.
  • Facebook , Messenger uygulamasında çeşitli oyunlar eklemeye devam ediyor.  Peki, Messenger üzerinden futbol nasıl oynanır ? 16.06.2016 / 10:30.
  • Ana Sayfa Teknoloji Facebook Messenger ’a Gizli Futbol Oyunu Eklendi.  Uygulamanın iOS ve Android sürümünü güncelleyen kullanıcılar, artık birbirleriyle futbol oynayabilecek .
  • isteyenlerin tercih edebileceği Messenger uygulaması son günlerde gizli ipuçları ile bizleri şaşırtmaya başladı.
  • Dijital pazarlamaya nasıl başlamalı?  ederken Facebook , Messenger ürünü için yeni gizli oyunu ile karşımızda.
  • Paylaş. Tweetle. Paylaş. Email ile Yolla. Facebook , Messenger uygulamasında çeşitli oyunlar eklemeye devam ediyor.
  • Çoğu Messenger kullanıcısı bu oyunlardan halen daha haberdar değil.  Sarı renkli topun üzerine dokunmanızla birlikte Facebook ’un gizli basket topu oyunu karşınıza çıkacaktır.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir