Facebook Messenger’da SMS Dönemi Başladı!

Facebook messenger SMS dönemi! Sosyal medyanın devi Facebook önemli bir yeniliğe daha imza attı. Artık Messenger uygulması üzerinden SMS alıp karşı mesaj atabileceksiniz.

Facebook önce WhatsApp ardından da Instagram’ı satın almış ve bu gelişmelerle gündeme bomba gibi düşmüştü.

 

Facebook, şimdi de SMS ile ilgili bir yenilikle karşımıza çıktı. Artık Facebook, SMS’i Messenger ile entegre olarak çalıştırıp SMS’leri de kendi Messenger uygulamasından yönetilmesini sağlamış olacak.

 

SMS konuşmaları Messenger’da ayrı olarak gözükecek. Messenger aracılığı ile atılan SMS’lerin ücreti ise standart kısa mesaj ücreti olacak.

 

Bu özellik şimdilik sadece Android kullanıcılarına sunuldu. Facebook bu uygulamayı 2012 yılında da hayata geçirmeyi düşünmüştü ve birçok telefon artık facebook sms özelliğini kullanıyor.

SMS İLE ENTEGRE UYGULAMASI NASIL AKTİF HALE GETİRİLİR?

 

SMS’i Messenger ile entegre olarak kullanabilmeniz için Messenger’da yer alan Ayarlar’dan SMS’e gelip “Varsayılan SMS uygulaması” seçeneğini aktif hale getirmeniz yeterli olacaktır.

  • Facebook Messenger kazandığı yeni yeteneklerle mesajlaşma uygulamaları arasında üst sıraları kimseye kaptırmaya niyetli görünmüyor.
  • Facebook messenger SMS dönemi ! Sosyal medyanın devi Facebook önemli bir yeniliğe daha imza attı.  Facebook , şimdi de SMS ile ilgili bir yenilikle karşımıza çıktı.
  • Facebook ’un mesajlaşma servisi Messenger için SMS dönemi başladı . Artık Messenger üzerinden SMS gönderimi yapılabilecek.
  • Şimdilik her kullanıcıya açılmayan güncelleme, SMS gönderimini de messenger uygulamasından yapabilmeyi sağlıyor. Böylece iki öbür dilekçe kullanmaya lüzum kalmıyor.
  • tarafından chndkmn · 16 Haziran 2016. Facebook Messenger kazandığı yeni yeteneklerle mesajlaşma uygulamaları arasında üst sıraları kimseye kaptırmaya niyetli görünmüyor.
  • Servisler bağlandıktan sonra mor renkli ikonlar SMS 'lere, maviler ise şimdi olduğu gibi Messenger mesajlarına işaret edecek.
  • Facebook mеsаjlаşmаnın hеr аlаnınа еl аtmаyа çаlışıyоr.
  • WhatsApp’ta Reklamlar Başlıyor . Other Links: Facebook Twitter .  açılmayan güncelleme, SMS gönderimini de messenger uygulamasından yapabilmeyi sağlıyor.
  • Facebook Messenger ' da ' SMS ' dönemi . 1. Facebook mesajlaşmanın her alanına el atmaya çalışıyor.  Şirket SMS ve Messenger ’ı yeniden entegre etmek için kolları sıvadı.
  • Daha önce WhatsApp ve Instagram gibi popüler uygulamaları bünyesine katan Facebook , şimdi de SMS ’e göz dikti.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir