Facebook Canlı Yayınları Nasıl İzlenir?

Facebook canlı yayınları nasıl izlenir? Sosyal Medya deyince akla ilk gelen hiç kuşkusuz Facebook… Dünya genelinde en fazla kullanıcıya sahip olan Facebook son dönemde canlı yayın özelliği ile yeniden gündemde. Peki facebook canlı yayınları toplu olarak nereden izleniyor?

Facebook yeni özellikleri ile kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlamaya devam ediyor.

 

Periscope uygulaması ve canlı yayın teknolojisinin ilgi görmesi ile Facebook da harekete geçti. Ve canlı yayın özelliği geliştirdi. Son dönemde bütün kullanıcılara açılan Canlı yayın yapma imkanı büyük ses getirdi.

 

Neredeyse bütün kullanıcılar canlı yayın deneyim heyecanını yaşamaya başladı.

 

Facebook’ta Canlı yayın nasıl yapılır öğrenmek için tıklayın!

Facebook canlı yayın özelliği bütün dünya da yaygın bir şekilde kullanılmaya başladı. Periscope’tan farklı olarak ilk etapta sadece kendi takip listenizdeki kullanıcıların yayınlarını görebiliyordunuz.

 

Ama şimdi Dünya genelindeki bütün canlı yayınları görebilirsiniz.

1c996c61-6673-4017-9658-5cf46c317bb0

Facebook’taki bütün canlı yayınları görmek için tıklayın.

 

Haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırarak ülke ülke bütün canlı yayınları görebilirsiniz. Facebook’un bu özelliği önümüzdeki günlerde geliştirip daha kolay hale getirmesi bekleniyor.

ABD$12,466

milyar

Facebook, insanların başka insanlarla iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan bir sosyal ağ. 4 Şubat 2004 tarihinde Harvard Üniversitesi 2006 devresi öğrencisi Mark Zuckerberg tarafından kurulan Facebook, öncelikle Harvard öğrencileri için kurulmuştu. Daha sonra Boston civarındaki okulları da içine alan Facebook, iki ay içerisinde Ivy Ligi okullarının tamamını kapsadı. İlk sene içerisinde de; Amerika Birleşik Devletleri ‘ndeki tüm okullar Facebook’ta mevcuttu. Üyeler önceleri sadece söz konusu okulun e-posta adresiyle üye olabiliyordu. Daha sonrasında da ağ içine liseler ve bazı büyük şirketler de katıldı. 11 Eylül 2006 tarihinde ise Facebook tüm e-posta adreslerine, bazı yaş sınırlandırmalarıyla açıldı. Kullanıcılar diledikleri ağlara; liseleri, çalışma yerleri ya da yaşadığı yerler itibarıyla katılım gösterebilmektedirler. Ayrıca Facebook, dünyanın en fazla ziyaret edilen sitelerinden biridir.

  • Periscope uygulaması ve canlı yayın teknolojisinin ilgi görmesi ile Facebook da harekete geçti.  faceden canlı yayın nasıl izlenir . han gi facede nasil mac izlenir .
  • Nasıl izlenir ? Facebook 'a gelen yeni güncelleme ile artık arkadaşlarınıza canlı yayın yapabilirsiniz.  Canlı yayına başladığınız tüm arkadaşlarınıza bildirim şeklinde duyurulur.
  • Facebooktan Canli Yayin Nasil Yapilir Buyrun Izleyin Abone Olmayi Unutmayin en yeni Haberler bizde facebookta canli yayin nasil açilir.
  • Facebook 'a kısa süre önce eklenen canlı yayın özelliğini nasıl kullanacağınızı açıklıyoruz.
  • Bu rehberimizde Facebook 'ta nasıl canlı yayın nasıl yapılacağını anlatıyoruz.  En Çok Okunanlar En Çok İzlenenler .
  • kişilerin canlı yayınlarını o anda izleme şansınız yoksa, uygun olduğunuz bir vakit canlı yayın tekrarı izleyebilirsiniz.
  • Facebook canlı yayın izleme . 5 Ağustos 2016 Çağrı Merkezi Yorum yapın.  nasıl yapılır, facebook da hangi ülkelerin canlı yayınları izlenir , facebook destek hattı numarası nedir.
  • canlı yayın ( canlı live video) açma şansına sahipsiniz.  Önceliğini mobile vererek adım adım “ Facebook ’da canlı yayın nasıl yapılır, izlenir ?” sorusunu yanıtlayacağız.
  • Peki Facebook 'tan canlı yayın nasıl yapılır? CNN TÜRK. 07.04.2016 Perşembe 09:36 (Güncellendi: 07.04.2016 Perşembe 17:43).  devamı. Arkadaşınla birlikte izle .
  • Instagram'da canlı yayın nasıl yapılır, canlı yayın yapan kullanıcılar nasıl izlenir veya takip edilir.  Yeni özellik vasıtası ile video yayınlama süreci gibi canlı yayın yapılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir