Ezgi şarkısının notaları ve şarkı sözleri

Ezgi şarkısının flüt, gitar ve melodika notaları ve şarkının sözleri. 6 sınıf müzik kitabı ezgi notaları: sol-mi-fa-sol-do-fa-mi ile başlıyor.

EZGİ ŞARKISI SÖZLERİ

Bir ezgi oldum dillerde
Gezdim durdum yüreklerde
Ağıtlara nağmelere
Türkülere sorun beni

Böyle derde bu zamanda

Derman olmadı yarama
Attı beni bir zindana
Dört duvara sorun beni

Genç ozanım hallarıma
Bentler çektim yollarıma
Çare nedir göz yaşıma
Hüzünlere sorun beni

NOTALAR:

sol-mi-fa-sol-do-fa-mi-re-fa-re-mi-fa-re-mi-la-sol-la-si-do-si-la-sol-fa-sol-la-sol-fa-mi-re-mi-fa-sol-mi-fa-sol-la-si-do

Ezgi şarkısının notaları ve şarkı sözleri

Ezgi ya da melodi sözcüğü ses dizisi anlamına gelmektedir. Belli bir duyguyu yansıtması için yan yana getirilen notalar dizisine işaret etmektedir.

Ezgi Şarkısının Notaları Ve Şarkı Sözleri Özet Bilgiler

  • Ezgi şarkısının flüt, gitar ve melodika notaları ve şarkının sözleri . 6 sınıf müzik kitabı ezgi notaları : sol mi fa sol do fa mi ile başlıyor. Ezgi şarkısı sözleri .
  • ya arkadaşlar notalar kç vuruşluk Soru Cevap forumu ' Ezgi şarkısının notaları nedir ve kaç vuruştur?  Ziyaretçi. evet çok acil ezgi notası lazım.
  • çalınması gereken sesler, gösterişli ezgilerle birbirinden uzakta bulunan notalar çabuk ve kolaylıkla seslendirilir.
  • Uzun bir sarkinin notalari ve sarkinin adi melodika notalari . Müzik. 5 puan. 5 saat önce. Samanyolu notalarını bilen varsa soylesin. Müzik. 5 puan.
  • Yeni Yıl Şarkısı , Yılbaşı Şarkısı Flüt ve Melodika Notaları   Keklik şarkısının notaları var mı?  Bilmem Şu Feleğin Bende Nesi Var Sözleri ve Notaları için Emre.
  • Gzlerinin iine baka hayal g Source Ezgi şarkısının flüt, gitar ve melodika notaları ve şarkının sözleri . 6 sınıf müzik kitabı ezgi notaları : sol mi fa sol do fa mi ile başlıyor.
  • Ezgi 1 Notalari ve Ezgi 2 Notalari hakkında kısa özet bilgi.  Bu yazı bir ziyaretçimizin Ezgi Şarkısının Notaları Nedir Ve Kaç sorusuna cevap olarak yazılmıştır.
  • Şarkı Notaları ve Sözleri Sevilen sanatçıların sevilen şarkılarına ait, şarkı notalarını sizler için ekledik. Şarkıların notalarına ve nakarat sözlerini bu konumuzda bulabilirsiniz.
  • 2015 Ezgi şarkısının flüt, gitar ve melodika notaları ve şarkının sözleri . 6 sınıf müzik kitabı ezgi notaları : sol mi fa sol do fa mi ile başlıyor.

Tags:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir