Evlilik Programında Böylesi İlk Kez Yaşandı!

Canlı yayında ilk görüşte aşk! Evlilik programlarında her gün yeni bir gelişme yaşanıyor. Esra Erol, bu kez kavga veya ilginç istekler ile değil ilk görüşte aşk ile gündemde… Ekranların en çok izlenen izdivaç programı olan Esra Erol’da bir ilk yaşandı. Damat adayı Erkan, gelen talibine paravan açılır açılmaz aşık oldu sosyal medya sallandı. İşte o anlar

Hafta içi her gün milyonlarca insan ekran başına geçiyor ve evlilik programlarını izliyor. Bazen stüdyodaki gergin anlar bazen de evlenmek isteyenlerin ilginç istekleri sosyal medyanın gündemine düşüyor. Ama bu kez durum farklı.

Esra Erol’un sunduğu programda Damat adayı Erkan bey, gelen talibi Zahra’ya paravan açılır açılmaz aşık oldu.

İşte o anlar…Yakışıklılığıyla locanın gözde ismi Erkan bey için talip olan ve stüdyoya gelen Zahra hanım çok heyecanlıydı. Ama paravan açılınca Erkan bey, talibi Zahra’yı karşısında görünce heyecandan eli ayağına dolaştı ve ilk görüşte aşık olduğunu haykırdı. İlk kez gördüğü gelin adayına evlilik teklifi etti.

Erkan, sadece 10 dakika konuştuğu talibine aşık olunca stüdyo ve sosyal medya sallandı. Binlerce kişi bu konu hakkında tweetler atarken canlı yayında ilk görüşte aşkın olduğu ispatlandı yorumları yapıldı. Bazı kullanıcılar ise yine tiyatro olduğunu ve Erkan’ın rol yaptığını söylediler.

Evlilik, iki kişinin aile kurmak üzere kanunların uygun gördüğü şekilde, ruhen ve bedenen bir ömür boyu sürecek şekilde bir araya gelmesi.

Evlilik, karşı cinsten iki kişi arasında yapılabildiği gibi, hemcins bireyler arasında da yapılabilmektedir. Günümüzde eşcinsel bireyler, eşcinsel evliliklerin yasal olduğu ülkelerde evlenme hakkına sahiptirler. Evlilik olağan olarak, ailenin çoğalmasının temelini oluşturur. Yani, evli çiftin çocuk yaparak onları yetiştirmeleri beklenir. Pek çok toplum , kişinin aynı anda birkaç eşle birden evlendiği çokeşliliğe izin vermemektedir.

Medeni hukuk ve tarihte evlenmenin amacı, müstakbel eşlerin devamlı bir yuva kurmak için yaptıkları karşılıklı taahütlere resmi bir nitelik kazandırmaktır. Nitekim, insan topluluklarının çoğunda, evlenme vardır ve dünyaya çocuk getirilmesi, bunların korunması ve eğitilmesi amacıyla eşlerin bir araya gelmesi olarak kabul edilmiştir. Bununla beraber, bazı evlenmelerin böyle bir amacı bulunmadığı da bir gerçektir, örneğin geç yaşta yapılan evlilikler, eşcinsel evlilikler veya ölüm halindeyken yapılan evlenmeler gibi.

  • Magazin. TBMM Evlilik Programları İçin Harekete Geçti.
  • O Ses Türkiye'ye katılan Kübalı yarışmacı, kendisine dönmediği halde Gökhan ve Hakan'ı seçince olanlar oldu.
  • evlilik programları , böylesini ilk defa gördü.  düşmeyen evlendirme programlarında yeni bir skandal daha yaşandı .  6 Aslanlara kolye takma zorunluluğu 1,306 kez izlendi.
  • İlk kez böylesi görüldü! 0. Trabzonspor'da yolculuk ne zaman?  EVLİLİK PROGRAMLARI . Aile kurumunun günümüzde nice tehlikelere maruz kaldığı bir gerçektir.
  • RTÜK'ten evlilik programlarına 11 milyon lira ceza.  01 Şubat 2017 Çarşamba 16:10 Bu haber 4 kez okundu.
  • AK Parti’li Çelik, yıllardır televizyon kanallarının gündüz kuşağında yayınlanan evlilik programlarıyla ilgili ciddi bir rahatsızlığın söz konusu olduğunu belirtti.
  • Böylesi ilk kez ele geçirildi! Mardin'de METİS M1 füze ateşleyicisi ele geçirildi.  Dilek EJDER. Evlilik programlarında büyük tehlike.
  • Yüksek Askeri Şura ilk kez bir üyesi tutuklu olarak toplanacak.
  • Böylesi görülmedi! İlişki zaman geçtikçe başka bir yönde ilerledi.  Programlar ilerledikçe birbirinden hoşlanmaya başlayan gelin adayları, aşık oldular.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir