Evde Rengarenk Bir Bahçe Yapmanız için 16 Basit ve Pratik Yol

Evde küçük de olsa bir bahçe yapmak kadınların en büyük hayalidir. Eğer evinizde güzel ve rengarenk bir bahçe istiyorsanız bu tavsiyeleri mutlaka okuyun. Saray bahçesi olmasa da küçük ama şirin bahçe hazırlamak sizin elinizde… İşte evde küçük bir bahçe için basit ve pratik öneriler…

Sarmaşıklarla Kaplı Bahçe


Eğer hem balkon hem de dışarıdan hoş bir görüntü istiyorsanız sizin için en iyi bahçe sarmaşıklı bahçe… Balkonunuza tropikal bir görünüm verirken sizin de baktıkça içiniz açılacak…

Saksılardan oluşan bir bahçe

 

Küçük ve kullanmadığınız balkonunuzu bahçeye dönüştürmek size iyi gelecektir. Duvara ve parmaklıklara özel saksıları tellerle tutturabilirsiniz.

Pencere önünde rengarenk bir bahçe


Pencere önü çiçek kompozisyonları için oldukça uygundur. Çiçeklerin daha orijinal görünmesini istiyorsanız aralarına bir kabak ya da yapay meyve ekleyebilirsiniz…

Tatili hatırlatan Saksılar


Tatilden dönerken yanınızda getirdiğiniz çakıl ve taşları sıkı bir şekilde bir çömleğe yerleştirebilirsiniz. Böylelikle şehir balkonunuz Akdeniz balkonuna dönüşecek!

Büyük bitkiler


Balkonunuzu bir köşesinde büyük bir bitki gerçek bir bahçe hissi oluşturmak için iyi bir yoldur.

Uçan Bitkiler

Her bitki uçabilir. Bunu başarmak için özel malzemeler satın alabilirsiniz. Saksı içinde kullanabileceğiniz yosun uçan bitkilerinizi daha farklı gösterecektir.

Örme Sepetler


Harika bir yoldur… Örme sepetler ve bu tarz saksılar rahat bir atmosfer oluşturacaktır.

Mini mutfak bahçe


Eğer balkonunuz küçükse hiç dert etmeyin! Öyle olsa bile mini bir sebze bahçesi yapabilirsiniz.

Dikey Bahçe

Giardino verticale by mum ?? ♻️??????☘?☘#besmart #garden #flowers #spring #polliceverde #balconygarden #streetview

A post shared by Arianna Marchianó (@ariariariariiii) on

Eğer biraz çaba harcarsanız, duvarınızda dikey ilerleyen bir bahçe oluşturabilirsiniz. Üstelik küçük plastik şişeler size bunun için rahatlıkla yardımcı olacaktır.

Çorba kaseleri sadece çorbalar için değil…


Eğer balkonunuz küçükse o zaman bir çorba kasesi size yararlı olabilir.  Menekşelerinize iyi bakın!

Eski mobilyadan bahçe


Balkonunuzda eski mobilyalardan oluşan bir bahçe yapabilirsiniz. Eski koltukları sandalyeleri atmak için acele etmeyin. Kırık raflar, eskimiş koltuk hatta eski bir komodin, mini bir bahçe standına dönüşebilir.

Bir teneke kova

Basit bir teneke kova ile saksı yapabilir ve balkonunuza mizahi bir dokunuş ekleyebilirsiniz.

En sevdiğiniz petunya için lastik çizmeler


Eski parlak lastik çizmeler nem seven bitkiler için idealdir.

Demlikler sadece bir çay partisi için değildir


Evinizde kullanmadığınız renkli çaydanlıkları muhteşem bir saksıya dönüştürebilirsiniz.

Bir tahta palet standı

Today's project! #verticalgarden #palletplanter #outsideisin

A post shared by Green Gallery Home Decor (@greengalleryllc) on

Günümüzde paletler yaygın bahçe tasarımı için kullanılmaktadır. Balkonda küçük bitkiler ve otlar için çok katmanlı stand yapmak için kullanabilirsiniz. Orijinal basit, ucuz… Ayrıca sizce de mükemmel değil mi?

Bahçeniz için en iyi dekorasyon


Evcil hayvan olmayan bir balkon bahçesi hayal edebiliyor musunuz? Kediler, kelebekler… Bence bahçenin olmazsa olmazları…

Siz en çok hangi bahçe modelini beğendiniz? Yorum kısmına yazabilirsiniz…

Pierre Auguste Renoir , İzlenimcilik akımının başta gelenlerinden Fransız ressam.

  • Ana Sayfa Dekorasyon Evde Rengarenk Bir Bahçe Yapmanız için 16 Basit ve Pratik Yol .  Evde küçük de olsa bir bahçe yapmak kadınların en büyük hayalidir.
  • 2 Basit ve pratik .  üzerinde dursak da en dolaysız ve en basit yol bizzat doğanın içinde yaşamaktır. Resimdeki küçük dağ evi bunun için bir alternatif.  16 Banyoda bahçe . ID.
  • Evlerin içi kadar dış bakımı da önemlidir. Ev bahçe .  Pratik bahçe yolu yapımı bahçesi olan her türlü dükkan, ofis  Gerçekten çok basit ve çok da güzel sonuçlar veriyor.
  • rengarenk boyayarak divan yapabilir , yine kasaları kullanarak kendinize bahçe masası yapabilirsiniz.  Yine kasaları kullanarak yapabileceğiniz yaratıcı bir bahçe düzenlemesi.
  • Evdeki malzemeleri kullanarak fotoğraflarınızı iyileştirin.  Yorum yapYorum yap . Favorilerine Ekle. Mail Gönder.  16 ) Tuvalet kağıdı rulosunu kulanarak lensinizi uzatın.
  • Güzel Kokan Bir Ev İçin Pratik Bilgiler. Kim istemez ki girince mis gibi kokan insana kendini, huzurlu mutlu hissettiren bir eve sahip olmayı.
  • Şirin süslemeli pastaları, rengarenk şekerlemeli kekleri kim sevmez ki?  süslemelerden oluşan cupcakeleri siz de seviyorsanız sizin için yeni basit ve pratik bir projemiz var.
  • Bu bağımlılıktan kurtulup evinde yemek yapmaya başlayanlar aynı ortak düşüncede birleşiyorlar.
  • Çünkü para kazanılan yollar genellikle sıkıcı olarak.  İşte bu ürünleri satmak son derece karlı, eğlenceli ve basit bir iş modelidir.  Eki 16 , 2016, 09:20.
  • Şık Bahçe Dekorasyon Ürünleri.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir