Esra Erol Zuhal Topal Hakkında Zehir Zemberek Açıklamalar Yaptı!

Esra Erol Zuhal Topal arasındaki kavga büyüdü. Canlı yayında konuşan Esra Erol Zuhal Topal hakkında zehir zemberek açıklamalar yaptı! İşte o dakikalar;

Evlilik programlarında Seda Sayan ve Zuhal Topal arasındaki tartışmaya Esra Erol da dahil oldu.

Yaşanan olaylarda sessiz kalan Esra Erol, sonunda suskunluğunu bozdu. Erol, bugün ekrana gelen bölümde Zuhal Topal ve yapımcısına cevap verdi. Çarpıcı açıklamalar yapan Esra Erol, “son sabrıma geldi beni biraz daha sıkarlarsa Türkiye’ye giremeyecekler” dedi.

Herkes konuşuyor. Yalan yanlış bilgiler kamuoyu ile paylaşılıyor diyen Esra Erol, bugünkü canlı yayının sonunda uzun bir konuşma yaptı. “ATV’ye geçtiğimden beri sustum ve ilk defa konuşmak istiyorum” diyen Esra Erol’un hedefinde Zuhal Topal ve yapım ekibi vardı.

Esra Erol, “Eski yapımcılarım Zeynep – Onur Peker ile Zuhal Topla beni bitirmeye çalışıyorlar. Bunun sebebi de Zuhal Topal’a verilen benim programının bitirilmesi sözü. Bana inat ve hırsla mahkeme kağıtları geliyor. Doğuma giriyorum mahkeme kağıdı, bebeğimle eve dönüyorum icra kağıdı geliyor. Sürekli karakollara gidiyorum. Bunu benimle beraber ekip arkadaşlarımda yaşıyor.” diye konuştu.

Esra Erol son olaraki, Zuhal Topal’ın programında ki hamile krizinede değindi, “Şimdi bir hamile olayı var. Ben mi hamile bıraktım. Şimdi bunu soruyorum size? dedi.

Öte yandan Zuhal Topal’ın sunduğu evlilik programında hamile bir gelin adayının izleyiciden habersiz programa çıkarıldığı iddiaları da gün boyu sosyal medyada konuşuldu.

Esra Erol ile İzdivaç, 2007-2009 arasında Star TV ‘de hafta içi her gün ve pazar akşamları “Pazar Özel” adı altıda yayınlanmış televizyon programı. Programın asıl format adı 12 Corazones ‘dur. Esra Erol tarafından iki sezon boyunca sunulan program, problemler yüzünden Esra Erol’un kanaldan ayrılmasıyla son bulmuştur.

3. sezondan itibaren program Zuhal Topal tarafından Star TV ekranlarında Zuhal Topal’la İzdivaç olarak sunulmaya devam etmiştir. Esra Erol ise aynı formatlı programı Esra Erol’da Evlen Benimle adı altında atv ‘de sunmaktadır.

  • Canlı yayında konuşan Esra Erol Zuhal Topal hakkında zehir zemberek açıklamalar yaptı !  Erol , bugün ekrana gelen bölümde Zuhal Topal ve yapımcısına cevap verdi.
  • O zaman Zuhal Topal evlilik değil, başka bir kuşak programı yapıyordu.  Böyle şeyler var mıydı? yoktu. Esra bunlar yüzünden doğuma gözyaşları içinde gitti.
  • Ana Sayfa Medya Esra Erol 'dan Zuhal Topal ' a zehir zemberek sözler.  Eski yapımcılarım Zeynep Onur Peker ile Zuhal Topal beni bitirmeye çalışıyor.
  • Zuhal Topal , Atv'de program yapan Esra Erol 'un zehir zemberek açıklamaları sonrası ünlü sunucuya Mevlana'nın bir sözü ile cevap verdi.  Üye Girişi Yap . İsim. E posta.
  • Haydi hesabına giriş yap . Kullancı Adınız.
  • Esra Eroldan Zuhal Topala Zehir Zemberek Sözler.  Erol , bugünkü programında Fox Tv'deki rakibi Zuhal Topal ' a ve eski yapımcılarına zehir zemberek sözlerle ateş püskürdü.
  • Semih Yalçın'dan Zehir Zemberek Sözler.  Yeni yayın döneminde Zuhal Topal 'ın izdivaç programından ayrılan Umut, 'af dileyerek' Esra Erol ' a dönüş yaptı .
  • Zuhal Topal 'dan Esra Erol ' a Mevlana Sözüyle Cevap 1.659 İzlenme.  Süleyman Soylu'dan ABD'ye Zehir Zemberek Çıkış ( 16 Temmuz 2016 ) 2.327 İzlenme.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir