Eski Sevgilinden İntikam Almanın 7 Basit Yolu!

Sevgilinden ayrılmanın acısı canını belki çok yaktı. Hak etmediğin bir şekilde seni terk etti ve gittiyse üzülmeyin! Ondan intikam alarak size yaşattıklarının dersini verebilirsiniz. işte size profesyonelce intikam almanın 7 yolu..

İşte sevgilinizden intikam almanıza yarayacak mükemmel 7 yol…

 

Mükemmel Görün


Kendinizi kötü hissediyorsunuz ama bunun acısını bütün gün evde oturarak abur cubur yiyerek çıkaramazsınız… Çünkü bu sizi daha da yıpratacak ve kilo almanıza sebep olacaktır. Siz en iyisi kendinize o aylardır hayalini kurduğunuz seksi ayakkabıları alın, saçlarınızı yaptırın ve en önemlisi sağlam bir özgüven eşliğinde sizde kalan eşyalarını geri vermek üzere eski sevgilinizin işyerine gidin. En tatlı intikam sevgilinizin neleri kaybettiğini görmesidir.

Başka sevgilere yelken açın!


“Madem beni terk etti, hemen başkasıyla evleneyim de görsün gününü” diyerek dönüşü olmayan bir yola girmeyin. Sırf intikam almak için ciddi kararlar vermek eski sevgilinizin erkek kardeşine asılmak size bir şey kazandırmaz, aksine ucuz görünmenize neden olur. Ancak aynı iş yerini paylaştığı yakışıklı proje müdürüyle yakınlaşmanız eski erkek arkadaşınızın deliye dönmesini sağlayacak ve egosunu yerle bir edecektir.

Sakin olun


Aldatıldınız. Belki de beklemediğimiz bir anda terk edildiniz. Öfkenizi bastırmak için aklınızdan geçen şiddet dolu bütün duyguları bir yana bırakın. Sakin davranmanız eski sevgilinize vereceğiniz en iyi derstir.

Sosyal Ağlarınızı Kapatın


Maalesef, eski sevgililer ya da eşler, interneti hesaplaşma aracı olarak sıkça kullanıyor. Eski eşin mahrem fotoğraflarını yayınlamak da bu yollardan biri. Ancak şunu unutmamak gerekiyor; öfkeniz ne denli büyük olursa olsun, böyle bir hata yapmak size çok pahalıya patlayabilir. Bu durum “kişisel suç” kapsamına giriyor ve sonu yargıya uzanan tatsız bir yola doğru uzanıyor.

Size en güzel tavsiyemiz, kısa bir süreliğine de olsa sosyal arkadaşlık siteleriyle bütün ilişkinizi kesin. Sizden haber alamamak, hayatınızın ne yöne aktığını bilmemek onu çıldırtacaktır. Siz evde eski resimlerinize bakarak iç çekiyor olabilirsiniz ama onun bunu bilmesine gerek yok, bırakın meraktan deliye dönsün.

Unutmak İçin Elinizden Geleni Yapın


Çok sevdiğiniz birini hayatınızdan tamamen çıkarmak zordur. Canınızın acıdığını biliyoruz, hangimizin acımadı ki? Ama sürekli onu düşünmek size zarar verecektir. Yeni kitaplar okuyun, filmler izleyin, arkadaşlarınızla, ailenizle vakit geçirin, uzun zamandır gitmek istediğiniz dans kursuna kayıt olun. Kısacası kendinizi iyi hissetmek için çabalayın. Ünlü yazar Borges’in bir zamanlar dediği gibi “Unutmak en iyi intikamdır.” Onu unutun ve geleceğe umutla bakın. Her şeyin daha güzel ve daha berrak olduğunu göreceksiniz.

Onu Umursamayın


Eski sevgilinizi umursamamak en güzel intikamdır. Umursamaz görünmeye çalışın. Bir ev partisinde karşılaştınız diyelim. Gecenizi onun dikkatini çekmeye çalışarak mahvetmeyin. Konuşmak zorunda kalırsanız sohbeti kısa tutun. Aşırı davranışlardan kaçının. Eski sevgilinizi kıskandırmak için atacağınız kahkahalar işe yaramayacağı gibi tuhaf görünmenize sebep olacaktır. Size eşlik eden biri yoksa ara sıra cep telefonunuza bakın, sanki biriyle mesajlaşıyor muşsunuz gibi gülümseyin. Aranızda hiçbir yaşanmamış gibi davranmanız, onun kendini değersiz hissetmesine sebep olacaktır. Amacımız da bu değil mi zaten?

Ona Neler Kaybettiğini Gösterin


Ve son olarak artık farklı biri oldunuz, hayatınızda çok şey değişti. Artık eski sevgilinizin tanıdığı siz yerine başka biri geldi. Bir arkadaş aracılığıyla kendinizin yeni halini gösterin. O zaman ah be neler kaçırdım desin.

  • Maalesef, eski sevgililer ya da eşler, interneti hesaplaşma aracı olarak sıkça kullanıyor.  Geleneksel Kışkırtma İntikam ! Teaser. Etiketler: sevgili intikam 7 yol . ÜYE GİRİŞİ.
  • Sevgilinden ayrılmanın acısı canını belki çok yaktı.  Ondan intikam alarak size yaşattıklarının dersini verebilirsiniz. işte size profesyonelce intikam almanın 7 yolu ..
  • Yani eski sevgilini geri döndürerek ondan intikam al. Evet, bu kadar basit .  Belki de eski sevgiliden intikam almak yerine onun gönlünü alman gerekiyordur.
  • Siz de eski sevgilinizden intikam almak için bu yöntemleri uygulayabilirsiniz.  8 Kasım 2013, 15:24 Eski Sevgiliden İntikam Almanın 6 Yolu .
  • Hatta intikam almanın çok basit yöntemleri var.  7 . eski sevgilinin sinir krizlerine girip, arkanızdan bolca kizmasini istiyorsanız; en yakın arkadaşlarından biri ile beraber olun.
  • Maalesef, eski sevgililer ya da eşler, interneti hesaplaşma aracı olarak sıkça kullanıyor.  Benzer Yazılar. Sevgiliden İntikam Almanın Yolları " Hakkında 14 Yorum.
  • eski sevgiliden intikam alma yollarıdır . eski sevgilinin çıplak fotoları ülke medyasına servis edilebilir.
  • Görmek için Kayıt Olmalısınız. Eski sevgiliden intikam alma yolları .  içinizi sarmaya başladığında bazı zararsız ama sinir bozucu yöntemlerle eski sevgilinizden öç alabilirsiniz.
  • comments and discussions at metacomment.io. Sevgilinden ayrıldın ve intikam almak istiyorsun o zaman aşağıdaki tavsiyeler tam sana göre.  Hizmet Almanın En Kolay Yolu .
  • İntikam almak aslına bakıldığında hoş bir durum değilmiş.  Eski sevgiliden intikam alma yolları ile ilgili sizin de bir fikriniz mi var ?  Basit Karışım ve Ayırma Yöntemleri.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir