Eski Eşyalarınıza Yeni Bir Şekil Vermek için Muhteşem Tavsiyeler!

Hepimizin evinde artık işe yaramayacak pek ok eşya vardır. Onları belki çöpe atacaksınız. Ama durun. Önce bu yazıya bir göz atın. Daha sonra kararınızı tekrar verin. Çünkü o eşyaları yeni ve kullanışlı hale getirmenin birçok yolu var… İşte eski eşyalarınıza yeni bir şekil vermek için muhteşem tavsiyeler!

Eski tenis raketleri süper sevimli aynalar haline getirilebilir.

Atacağınız bir kutu, bir kaç mandal ile güzel bir saksı olabilir.

Bu benzersiz raflar da evinize renk katacak.

Bu sevimli ve fonksiyonel koltuğun dışını da eski bavul ile kaplayabilirsiniz.

Komik bir askılık mutfağınızda veya banyonuzda farklı bir görüntüye sebep olabilir.

Kırık bir trambolin kolaylıkla büyük bir hamak haline getirilebilir.

Ampül ve karton parçası ile duvarınızı gece böyle ışıklandırabilirsiniz.

Eski kaşıklarınızı canlandırmak için harika bir fikir.

Ahşap varil kullanarak farklı bir ayna elde edebilirsiniz.

Kullanmaz hale gelen ampülü çok güzel bir çiçek vazosu haline getirebilirsiniz.

Eski çatal sıradışı fotoğraf standına dönüştürülebilir.

Kahve fincanları ile kullanmadığınız kolyelerle renkli avizeler yapabilirsiniz.


 

Delicious, sık kullanılan internet sitesi bağlantılarını depolamak, paylaşmak ve yeni siteleri keşfetmek için kullanılan bir sosyal sık kullanılanlar hizmetidir. Joshua Schachter ve Peter Gadjokov tarafından 2003 yılında kuruldu.2005 yılında Yahoo tarafından satın alındı.2008 yılının sonların da servis, 5.3 milyon kullanıcısı ve 180 milyon benzersiz yer imi bağlantısı olduğunu iddaa etmiştir. Nisan 2011 tarihinde Yahoo, Delicious’u AVOS Systems şirketine sattı. Site aynı yılın Eylül ayında beta yayına dönerek tekrar başlatıldı. 2014 Mayıs ayında site tekrar el değiştirerek bu defa Science Inc . firmasına geçti.

2016 yılında Science, Domainersuite ile yeni bir anlaşma yaparak, servisin yönetimini Delicious Media’a devretti.Domainersuite kurucusu Tony Aly şimdi Delicious Media CEO ‘su olarak görev yapmaktadır.

Merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinde Santa Clara ‘dadır.

Sitenin sahibi gibi alan adı da birkaç kere değişiklik göstermiştir.İlk kurulduğundan del.icio.us olan alan adı, 2008 yılında delicious.com olarak değiştirildi.2016 yılında yeni yönetimle birlikte ilk alan adına tekrardan geçilerek del.icio.us oldu. Şimdi delicious.com ve delicio.us alan adları del.icio.us domainine yönlenmektedir.

2016 Mayıs ayı itibari ile site şuan aktif değildir.

  • Daha sonra kararınızı tekrar verin .
  • olmayabiliriz, fakat en azından kendi hayatımıza bir düzen vererek mücadelemizi ortaya koyabiliriz.  1. Bateri setinden banyo düzeni; 2.
  • 4.Kaşıklardan bir kaç yardımla bu harika lambayı yapmak. 5. Eski kaykaylardan çocuklara oyun masası. 6.Eldivenden bu sevimli sincan. 7. Eski kitaplardan raf yapmak.
  • El yapımı geri dönüşümler, yenileme , değerlendirme örnekleri, anlatımları ve videoları 10marifet 'da sizi bekler.  Email adresine yeni bir şifre gönderilecek.
  • Yaratıcı insanlar eski eşyalarını atmaz, onlardan yeni eşyalar elde eder.  Çok para verip evini gayet zevksiz dekore etmiş insanlar biliyorum.
  • 14. Eski kotlardan çanta.  15. Karton şişelerden para cüzdanı. Yeni nesil çevir aç kapaklı karton şişeleri biraz el becerisiyle para cüzdanlarına çevirmek mümkün.
  • yaptıklarını yayınlıyorum . severek yaptık yapımı çok eğlenceliydi tavsiye ederim.  eski ve kırılan çerçevelere yeni bir form vererek değerlendirdim.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir