Erkekler İçin Fiyatı Dudak Uçuklatan 10 Lüks Saat Markası

Erkekler İçin Fiyatı Dudak Uçuklatan 10 Lüks Saat Markası

 

Erkek için vazgeçilmez aksesuarlardan biride saatdir. Aslında bir tutku. Her kıyafete uygun saatleri elinde bulunduran erkekleri hayalin edince, tutku demek yerinde olacaktır. Bazen bu saat tutkusu ileri düzeylere gitmiyor da değil. Çok pahalı fiyatlara alınan saatler, arabalardan daha fazla para verilen saatler, lüks bir evden daha pahalıya satılan saatler.. Bu tutkuyla, yüksek fiyatların birleşmesi ortaya ilginç sonuçlar çıkarabiliyor. Duyduğunuzda inanamayacağınız fiyatlarda saat markalarının listesini sizler için araştırdık.

Hangi saat markası? Hangi saat markaları pahalıdır? Lüks saat markaları nelerdir? İşte, erkekler için fiyatı dudak uçuklatan 10 lüks saat markası..

Hublot Tourbillon Solo Bang


İsviçre tabanlı olan Hublot firması 1980 yılından beri faliyet göstermekte. Bu şık tasarımlı saati tam tamına 105.000 Dolar.

Türk Lirası Değeri : 304.500 TL

Daniel Roth Ellipso Curvex Tourbillon


Bulgari tarafından üretilen saat, kendi ihtiyaç duyduğu enerjiyi hareket ettikçe kendisi üretebiliyor. Hiç hareket etmese bile kendi kendini idare edebilecek 8 günlük enerji saklayabilme imkanına sahip. Bu özel saatin satış bedeli, 108.000 Dolar.

Türk Lirası Değeri : 313.000 TL

Parmigiani Kalpa XL Tourbillon


Parmigiani marka saatlerin fiyatlarıda pahalılar listesinde. Her bir saatini 400 saatte üreten firma, saatlerini 155.000 Dolar’dan satışa sunuyor.

Türk Lirası Değeri : 449.500 TL

IWC Grande Complication Perpetual


Saat piyasasının en çok saygı gören markalarından olan IWC firmasının 100 yıllık bir geçmişi bulunuyor. Saatin yapımında 650 parça kullanılmıştır. Ekranında yer alan yıl göstergeleri önümüzdeki 500 seneye göre dizayn edilmiştir. Bu saat bu sayede ailenin nesilden nesile aktarabileceği bir model. Fiyatı ise 240.000 Dolar’dır.

Türk Lirası Değeri : 696.000 TL

Vacheron Constantin Les Cabinotiers


Vacheron Constantin firması çok eski tarihlerde kurulmuş saat markalarından biridir. 1755 yılında kurulan Vacheron Constantin bu şık modeli tam tamına 387.200 Dolar.

Türk Lirası Değeri : 1.122.000 TL

Jaeger-LeCoultre Gyrotourbillon


İlginç gösterge panelleri ile çok farklı bir ekran tasarımına sahip olan bu pahalı saatin kordonu timsah derisinden yapılmıştır. Satış bedeli 404.000 Dolar’dır.

Türk Lirası Değeri : 1.171.000 TL

Girard Perregaux Opera Three Musical Hours Watch


Bu saat bir nevi mücevher kutusu ayarındadır. Kordonunda timsah derisi ve yapımında 18 ayar beyaz altın kullanılmıştır. Şık ve estetik görünümlü bu saatin piyasa değeri, 420.000 Dolar’dır.

Türk Lirası Değeri : 1.218.000 TL

A Lange & Sohne Tourbograph


Bu şık tasarımlı saatin, yapısında 1097 hareketli parça bulunuyor. Bu fazla sayıda hareketli parçalar platin ve altından yapılmıştır. A Lange & Sohne Tourbograph modeli saatin satış fiyatı 580.000 Dolar.

Türk Lirası Değeri : 1.682.000 TL

Audemars Piguet Royal Oak Complication


Audemars Piguet Royal Oak Complication marka saatin içinde, yıllardan aylara, haftalardan günlere kadar tüm detayların olduğu göstergeler mevcut. 655.000 Dolar fiyatı ile en pahalı saatler arasında.

Türk Lirası Değeri : 1.899.000 TL

Patek Philippe Sky Moon Tourbillon 5002 P


Listemizin en pahalı saati. 1,5 Milyon Dolar ile rakiplerine fark atan bu saat, ciddi sayıda satılmış durumda. Şık tasarımı ile ön plana çıkan Patek Philippe Sky Moon Tourbillon 5002 P modelinin, düşündürücü olan kısmı ise su geçirmemezlik garantisinin olmaması.

Türk Lirası Değeri : 4.350.000 TL

Not : Dolar çevirileri ortalama 2,90 TL’den hesaplanmıştır.

Erkek, eril insan . Erkek terimi genellikle yetişkin bir eril bireyi kastetmekte kullanılırken, oğlan terimi ise eril bir çocuk veya ergeni tanımlamak için kullanılır. Ancak erkek terimi aynı zamanda bazen yaş gözetmeksizin bir eril insanı tanımlamak için de kullanılır; tıpkı ” erkek basketbolu ” ifadesinde olduğu gibi.

Diğer eril memelilerde olduğu gibi, bir erkeğin genomu genellikle kalıtsal yolla annesinden bir X kromozomu ve babasından ise bir Y kromozomu alır. Eril fetüs bir dişi fetüse oranla daha az östrojen üretirken daha fazla androjen üretir. Bu cins hormonlarındaki bu miktar farkı, erkekleri kadınlardan ayıran psikolojik farkların büyük ölçüde sorumlusudur. Ergenlik sırasında, androjen üretimini uyaran hormonlar ikincil cinsel özelliklerin gelişmesi ile sonuçlanır; böylece cinsler arasındaki farklılıklar ortaya çıkar. Ancak bazı interseks ve trans erkekler için üzerinde istisnalar vardır.

 • Ücretsiz araştırma.Yılların tecrübesi ile güvenilir hizmet.
 • Ana Sayfa Alışveriş Erkekler İçin Fiyatı Dudak Uçuklatan 10 Lüks Saat   10 Hublot Tourbillon Solo Bang.  Parmigiani marka saatlerin fiyatlarıda pahalılar listesinde.
 • Dünyanın en pahalı kol saatleri dudak uçuklatan fiyatlara sahip.  yansıtan saat tutkunları için üretilmiş, dudak uçuklatan diye anılacak 10 saat modelini sizler için derledik.
 • Erkekler İçin Fiyatı Dudak Uçuklatan 10 Lüks Saat Markası . Kaydet. boylesiyok adresinde daha fazla bilgi alabilirsiniz.
 • Dünyanın En Pahalı Erkek Kemerleri. 2015 09 23 10 :02:47 Eyl 24, 2015.  84.000 dolarlık fiyatıyla dudak uçuklatan kemer, gerçekten etkileyici özelliklere sahip.
 • Dudak uçuklatan kira bedelinin yaklaşık 10 bin Euro’sunu Galatasaray Kulübü, geri kalan 15 bin Euro’luk kısmı ise Hollandalı yıldız kendisi karşılayacak.
 • Saatinin Fiyatı Dudak Uçuklattı İşadamı Ali Ağaoğlu; 'Eğitim şart' diyerek kolundaki lüks saati bağışladı.  Saatinin Fiyatı Dudak Uçuklattı . 9 Kasım 2012 Cuma 06:03.
 • Fiyatlarıyla Dudak Uçuklatan Dünyanın En Pahalı 15 Motosikleti.  10 . MTT Turbine Streetfighter 175 Bin Dolar.  markalara baktım hiç şaşırmadım mk.
 • Dudak uçuklatan fiyatlarıyla dünyanın en pahalı 12 çantası.  Zira bu saatin arkasında ilginç bir hikaye yatıyor. 10 Leiber Precious Rose.
 • İşte birbirinden göz alıcı ve fiyatlarıyla dudak uçuklatan otomobiller   Therichest sitesi yollarda yasal olarak en hızlı giden 10 otomobili fiyat etiketleriyle birlikte sıraladı.
 • Fiyatlarını tahmin etmesi zor olan ve fiyatlarıyla dudak uçuklatan dünyada satışı olan en pahalı 10 şey.  Yorar Dediğimiz ve Fiyatlarıyla Dudak Uçuklatan En Absürt 10 Şey.