Erkan Petekkaya:“Nurgül Beyonce mi ki nesini taciz edeyim?”

Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay kavgası bitmek bilmiyor. Son günlerin en çok konuşulan konusu oyuncu Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilay arasındaki tartışma. İkilinin yeni açıklamaları tartışmanın büyümesine sebep oluyor. Son olarak Yeşilçay konuşmuş, kendisine mobbing uygulandığını ve taciz edildiğini söylemişti. Bu iddialara Petekkaya’dan yanıt gecikmedi


Nurgül yeşilçay, Paramparça dizisinin kadrsoundan çıkarılmıştı. Daha sonra yaptığı açıklamada ise Erkan Petekkaya’nın kendisine mobbing uyguladığını söylemişti. Petekkaya bu iddialara cevap verdi. Nurgül Yeşilçay’ı yalancılıkla suçladı. Petekkaya, ‘Kadın bildiğiniz yaptığı disiplinsizlikler ve ahlaksızlıklar yüzünden kovuldu. Yalan söylüyor” dedi.

 

Oyuncu Erkan Petekkaya, Star TV’de yayınlanan “Paramparça” dizisinde rol aldığı ve olaylı bir ayrılık süreci yaşadıkları başrol arkadaşı Nurgül Yeşilçay’ın iddialarını Sözcü yazarı Rahşan Gülşan’a değerlendirdi.

 

Kendisini mobbingle suçlayan ve yönetmenin bu duruma sessiz kaldığını iddia eden Yeşilçay’ın yalancı olduğunu söyleyen Petekkaya, “Söylediği her şeyi kendi yaptı. Reji asistanına o bağırdı, gitti sette ana avrat küfretti, bana da iki kere annemle ilgili küfretti, sete zil zurna sarhoş geldi. İki üç gün sonra set çalışanları konuşacak ve tüm gerçek ortaya çıkacak” dedi.

 

Yeşilçay’ın “yaptığı disiplinsizlikler ve ahlaksızlıklar yüzünden kovulduğunu” söyleyen ünlü oyuncu, “O kadın kötü bir kadın. ‘Benim çocuğum var’ diyor arkasından da ‘Beni taciz etti’ diyor. Tutarsızlığa bak. Söyleme o zaman! Ben Nurgül’ün nesini taciz edeceğim? (Amerikalı şarkıcı) Beyonce mi o? Neyini taciz edeceğim? Bilime aykırı, akla aykırı” dedi.

Ünlü oyuncu, yaşananlar karşısında eşinin de çok şaşırdığını ve üzüldüğünü söyledi. ‘Eşim hem çok şaşırdı, hem de bir kadın olarak bu iftiralara çok üzüldü. Neticede Nurgül Yeşilçay’la aynı sofraya oturmuş insanlar.

 

Petekkaya’nın bu açıklaması ve Beyonce benzetmesi sonrasında yapılan eleştirilere Instagram hesabından yanıt verdi. “O cümlenin edilme amacı, Yeşilçay’ın dipsiz egosuna mübalağa ile atıfta bulunmaktır” dedi.

Petekkaya, Yeşilçay’ın diziden ayrılışının ardından Posta gazetesine verdiği mülakatta, “Diziden ayrılış nedenini açıklarsam yer yerinden oynar” açıklaması yapmış, ardından Yeşilçay, Hürriyet’ten Ayşe Arman’a verdiği mülakatta, mobbingle suçladığı Petekkaya’ya “Kendi erkekliğini benim kadınlığım üzerinden taçlandıramazsın” diye yanıt vermişti.

  • Ana Sayfa Magazin Erkan Petekkaya :“ Nurgül Beyonce mi ki nesini taciz edeyim ?”  Petekkaya bu iddialara cevap verdi. Nurgül Yeşilçay’ı yalancılıkla suçladı.
  • Beyonce mi o?" cümlesi oldu.  o nedio /haber/ erkan petekkaya batmaya devam ediyor nurgul beyonce mi ki taciz edeyim 693406.
  • Erkan Petekkaya Nurgül Yeşilçay polemiğinde Erkan Petekkaya 'dan yeni açıklamalar gündeme bomba gibi düştü.
  • "Ben Nurgül 'ün nesini taciz edeceğim, Beyonce mi o, neyini taciz edeceğim?" sözleriyle sosyal medyayı sallayan Erkan Petekkaya 'dan yazılı özür geldi ancak yeterli olmadı.
  • Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay'ın arasında göze çarpan herhangi bir gerginlik yoktu.  Erkan Petekkaya ile çalışmayan bilemez o ki %99 ego %1 Erkan .
  • Ama bu konuda erkan petekkaya hakli gibi malesef. Ayrica ayyas olan erkan petekkaya ise neden nurgul yesilcay kovuldu? Yine de nurgul candir o ayri. Sokayim petege.
  • Yapamazsın Kaynak: Hürriyet. * Güncelleme: Bu röportajın üzerine Erkan Petekkaya da Nurgül Yeşilçay ile ilgili çok sert açıklamalarda bulundu.
  • Erkan Petekkaya içini Magazin 8'e döktü | 12 Mart 2016 Duration: 10:32.  Paramparça [Kamera Arkası] Erkan Petekkaya Nurgül Yeşilçay Leyla Tanlar Duration: 2:24.
  • Oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın, oyuncu Erkan Petekkaya 'ya cep telefonu mesajlarıyla "hakaret" ettiği gerekçesiyle yargılanmasına başlandı.
  • 'Paramparça' dizisinin başrol oyuncuları Nurgül Yeşilçay ile Erkan Petekkaya 'nın öpüşme sahnesi yüzünden kavga ettikleri iddia edildi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir