En Ucuz Dizel Otomobiller Hangileri?

En ucuz dizel otomobiller hangileri? Otomobil alırken birçok kişi için ilk tercih dizel araçlar. Peki dizel arabalar içinde en iyileri hangileri? Sizin için piyasanın en ucuz sıfır dizel otomobillerini listeledik.

 

RENAULT SYMBOL JOY


Renault Symbol Joy: Dizel araçların tercih edilmesinin en önemli sebebi ucuz olması ve yakıt tüketiminin düşük olması. Listenin birinci sırasında ise 49,950 TL başlangıç fiyatı ile Symbol yer alıyor.

RENAULT CLİO JOY


Renault Clio Joy: İkinci sırada ise yine bir Renault aracı var. Spor tasarımı ve iç konforuyla tercih edilen hatcbacklerden biri olan Clio’un dizel fiyatı 50,250 TL’den başlıyor.

DACİA SANDERO AMBİANCE


Dacia Sandero Ambiance: Dacia’nın en çok tercih edilen modellerinden olan Sandero’nun dizel fiyatı ise 41,800 TL’den başlıyor.

SKODA FABİA

Skoda Fabia: Skoda da özellikle hatchback piyasasında yükselişte. Dizel motorlara da gerekli önemi veren Skoda, Fabia dizelin başlangıç fiyatını 49,200 TL olarak belirlemiş.

HYUNDAİ İ20

Hyundai i20: Hyundai’nin başarılı modellerinden olan i20 hatchback piyasasına hızlı bir giriş yaptı. Dizel versiyonlarının da etkisinin olduğu bu başarıda, dizel fiyatları 49,900 TL’den başlıyor.

PEUGEOT 208 ACCESS


Peugeot 208 Access: Yeni nesil motorları ve modern tasarımı ile beklenen başarıyı yakalayan 208’in dizel versiyonları da oldukça talep görüyor. 208’in dizel fiyatları ise 50,175 TL’den başlıyor.

KİA RİO HATCHBACK COMFORT


Kia Rio Hatchback Comfort: Kia’nın sportif hatchback modeli olan Rio donanımları ve performanslı motorları ile listelerde yar alıyor. Dizel motorlarıyla da performans vadeden Kia Rio 51,400 TL’den başlayan dizel fiyatlara sahip.

CİTROEN C-ELYSEE EXCLUSİVE


Citroen C-Elysee Exclusive: Citroen’in başarılı sedan modelli C-Elysee dizelde de kayda değer satış rakamları elde ediyor. C-Elysee’nin dizel versiyonlarının fiyatları ise 52,380 TL’den başlıyor.

VOLKSWAGEN POLO TRENDLİNE


Volkswagen Polo Trendline: Volkswagen’den listeye giren tek model özellikle GTI versiyonuyla asından söz ettiren Polo. Güncel tasarımıyla oldukça beğenilen Polo’nun dizel fiyatı 55,100 TL’den başlıyor.

YENİ OPEL CORSA


Yeni Opel Corsa: Yeni Corsa’da dizel motorlarıyla oldukça başarılı sonuçlar veren bir otomobil. Opel Corsa dizel fiyatları ise 55,500 TL’den başlıyor.

NİSSAN NOTE VİSA


Nissan Note Visa: Nissan’ı listemizde temsil eden araç ise Note. 55,850 TL’den başlayan dizel fiyatlara sahip olan Note, dizel tercih edenlerin incelemesi gereken bir otomobil.

HYUNDAİ ACCENT BLUE


Hyundai Accent Blue: Yenilenen Accent Blue 100 Km’de ortalama 5,5 litre yakıyor. Dizel fiyatı ise 56,250 TL.

SKODA RAPİD


Skoda Rapid: Skoda’nın listeye giren ikinci modeli ise Rapid. Özellikle geniş iç hacmiyle tercih edilen Rapid’in dizel fiyatları 58,500 TL.

Otomobil almak istiyorum, Ama en uygun zaman? Tıkla Öğren!

En Az Yakan Otomobiller

En Ucuz Dizel Otomobiller Hangileri?

En Yaygın Otomobil Arızaları Neler?

En Çok Arıza Yapan Otomobil Markaları

0 KM Otomobil alacaksanız bu araştırmaya mutlaka gözatın

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir